Problem z dotarciem do Limańska

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z dotarciem do Limańska

Postprzez Baron w 14 Lis 2008, 17:40

Witam.
Mam problem z opuszczeniem mostu, sprawa wygląda tak: zaniosłem już artefakt do leśnika i dostałem zadanie o dotarciu do anteny (baza armijna). Wszystko jest pięknie do momentu, w którym opuszczam czerwony las i wchodzę do magazynów wojskowych. Wówczas zadanie dotarcia do bazy armijnej (anteny) natychmiast zmienia się na wykonane, a z pda znika oznaczenie anteny jako obiektu powiązanego z zadaniem. Oczywiście po dotarciu na miejsce, dźwignia anteny na wieży ani drgnie i nic się nie da zrobić.
Dodam, że wcześniej nie wchodziłem do bazy, nawet do nikogo nie strzelałem. Jedyna wcześniejsza obecność w magazynach wojskowych była związana wyłącznie z wejściem na wieżę i odebraniem komunikatu od zagubionych stalkerów.
Posiadam polską wersję, patch 1.05 oraz oryginał.
Proszę o pomoc.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Problem z dotarciem do Limańska

Postprzez LooK OuT! w 14 Lis 2008, 22:47

Może być klasyczny błąd przy zapisie savegame. Na ilu plikach save grasz? Jeśli na jednym, to masz problem, a jesli na minimum dwóch, to wczytaj starszy plik. Jeśli to nie pomoże, to hmm... byłeś już w samej bazie i pomagałeś Wolności tam wejść?
Image
Awatar użytkownika
LooK OuT!
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 17 Mar 2008, 22:53
Ostatnio był: 28 Sty 2009, 18:57
Miejscowość: Wrocław, X-12
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem z dotarciem do Limańska

Postprzez Baron w 14 Lis 2008, 23:31

LooK OuT! napisał(a):Może być klasyczny błąd przy zapisie savegame. Na ilu plikach save grasz? Jeśli na jednym, to masz problem, a jesli na minimum dwóch, to wczytaj starszy plik. Jeśli to nie pomoże, to hmm... byłeś już w samej bazie i pomagałeś Wolności tam wejść?

Mam wcześniejsze save'y (tj. sprzed wejścia do magazynów i zdobycia artefaktu), ale nic to nie daje. Jestem w powinności, więc o pomaganiu wolności raczej nie może być mowy.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Problem z dotarciem do Limańska

Postprzez Messiah w 17 Lis 2008, 18:43

Nie doszedłem do tamtąd (CRASHE!!!!!!!!) ale spróbuj zrobić taki myk:

Nie idź bezpośrednio z Czerwonego Lasu do Magazynów, ale wróć na wysypisko i stamtąd idź...powinno działać
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: Problem z dotarciem do Limańska

Postprzez Baron w 21 Lis 2008, 22:13

Messiah napisał(a):Nie doszedłem do tamtąd (CRASHE!!!!!!!!) ale spróbuj zrobić taki myk:

Nie idź bezpośrednio z Czerwonego Lasu do Magazynów, ale wróć na wysypisko i stamtąd idź...powinno działać

Niestety nie mogłem iść przez wysypisko. Rozwiązałem problem wczytując save'a z misji w Jantarze i wszystko później poszło. Przypuszczam, że przyczyną było "przedawnienie się" zadania, bo zamiast wykonać je od razu, zacząłem zbierać wszelaki szmelc żeby go potem wymienić na egzoszkielet.
A co do bug trapów, pewnie już ktoś to pisał, ale wydaje mi się, że jedną z przyczyn jest słaby komputer. Ja, odkąd dokupiłem 2 GB RAM, nie mam już crashów w ogóle.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Problem z dotarciem do Limańska

Postprzez Messiah w 24 Lis 2008, 18:30

Jak nie mogłeś? A to niby dlaczego? Ja łażę gdzie chcę i kiedy chcę ...
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości