Problem z PDA

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z PDA

Postprzez Kortear w 08 Lis 2008, 15:20

Mam problem z moim PDA. W Jantarze było zadanie na osłanianie pewnego dachu przed Zombi, żeby najemnik mógł coś na nim zrobić. Ja już zrobiłem to zadanie i poszedłem do Czerwonego Lasu. Dostałem misję u Leśnika, żebym ukradł Bandytom "Kompas"(artefakt). Udało mi się go zdobyć i zaniosłem go do Leśnika. Ten dał mi kolejne zadanie i zlecił pójść do Magazynów Wojskowych bo tam mam główne zadanie ale mój PDA nadal pokazuje zadanie w Jantarze z osłanianiem dachu. Co mogę zrobić w tym przypadku? Nie wiem gdzie mam iść! Gra jest oryginalna i gram na wersji 1.5.01 czyli podstawowej.
Kortear
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 01 Lis 2008, 13:34
Ostatnio był: 01 Sty 2009, 12:35
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z PDA

Postprzez fifiasek15 w 08 Lis 2008, 15:29

A wlazłeś na pozycję strzelecką?? Jeżeli tak to zpatchuj wersję i graj od nowa bo to bug jest. Jeżeli nie to wracaj nad jantar i wejdź na dach. PS: BYŁO NA FORUM!!!!!!:mad:
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Problem z PDA

Postprzez Kortear w 08 Lis 2008, 16:17

Nie wiem czy wszedłem na pozycję strzelecką. Za bardzo się tym nie przejmowałem bo wokoło było dużo Zombi. To mam się tam wrócić i stanąć w odpowiednim miejscu i już?
Kortear
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 01 Lis 2008, 13:34
Ostatnio był: 01 Sty 2009, 12:35
Kozaki: 0

Re: Problem z PDA

Postprzez fifiasek15 w 08 Lis 2008, 21:40

Dokładnie. To bez sensu, ale twórcy gry wymuszają na graczu żeby stanął w odpowiedniej pozycji. Niestety, jeżeli nie stanąłeś na dachu hangaru w odp. miejscu musisz wracać.
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości