RealismModPack v1.4 Problem

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

RealismModPack v1.4 Problem

Postprzez Thorgar w 03 Lis 2008, 14:48

Witam,
Używam otóż tego packa, + parę tekstur, skrypty na nieśmiertelność kluczowych postaci i chyba tyle.
Podczas zdobywania Bagien, już po zdobyciu Placu Maszynowego chcę się przespać (po raz 2 czy 3 od zaczęcia gry) to wywala mnie z takim logiem:
FATAL ERROR

Kod: Zaznacz wszystko
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....r. - clear sky\gamedata\scripts\xr_logic_new.script:652: attempt to call field '?' (a nil value)
 


i nie wiem co z tym zrobić.

mam wersję 1.506
Image
Awatar użytkownika
Thorgar
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 30 Lip 2008, 11:19
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 13:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: RealismModPack v1.4 Problem

Postprzez Thorgar w 04 Lis 2008, 23:28

Serdecznie jeszcze raz proszę o pomoc, jeśli to coś da to mogę upnąć ten plik, albo jak będzie trzeba najważniejsze części z Gamedata, byle to jakoś załatwić, Błagam.
Image
Awatar użytkownika
Thorgar
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 30 Lip 2008, 11:19
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 13:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości