quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez LooK OuT! w 30 Paź 2008, 12:21

No wg mnie bardziej się nie da do nich wejść, bo nie ma wejścia, a nie ze względu na emisje. Mogę poruszać się po tym budynku W MIARĘ, tylko chodzi mi o to, czy ktoś tam wszedł bez szkody dla głowy. Mam na myśli artefakty, zwiększoną ochronę psioniczną itp.
Image
Awatar użytkownika
LooK OuT!
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 17 Mar 2008, 22:53
Ostatnio był: 28 Sty 2009, 18:57
Miejscowość: Wrocław, X-12
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez Junx w 30 Paź 2008, 12:27

A tego to ja nie wiem nie bawiłem się tam jeszcze z wykrywaczem może tam są jakieś artefakty :?:
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez Windmaker w 30 Paź 2008, 14:13

No właśnie z tym sejfem mam to samo. Patrzyłem piętro niżej, ale nic tam nie ma, więc chodzi o ten na piętrze. Co do emisji itd. to wędrowałem trochę po tym budynku z sejfem, ale nic tam ciekawego nie ma - owszem zwiedziłem ze 3 piętra tylko bo już się mi oczy w kółko kręciły.

EDIT#

Teraz gram na takim modzie, że może uda mi się sporo artefaktów psionicznych zdobyć więc może przejdę przez te tereny jakoś. Zobaczymy... tylko SEVE muszę zdobyć. To wtedy zdam relacje.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez fifiasek15 w 30 Paź 2008, 16:56

W fabryce nad Jantarem jest takie pole psioniczne którego nawet pięcioma najlepszymi artefaktami antypsionicznymi nie zatrzymasz. Podobnie jest na wysypisku i hałdach śmieci tyle że tam chodzi o promieniowanie. W
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez Windmaker w 30 Paź 2008, 17:40

Gdzie dokładnie jest tak wysokie promieniowanie w fabryce? Sam to przetestuję bo nie może być tak, aby nie dało się z tego powodu wejść gdzieś - zjadając nawet 50 apteczek i leków przeciwpromiennych ale zawsze.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez fifiasek15 w 30 Paź 2008, 19:15

Gdy robisz questa z włączeniem systemu chłodzenia do urządzenia w fabryce to zombiaki wychodzą z trzech miejsc: z ziemi po schodach po których ty wszedłeś, z tyłu miejsca gdzie przestawiają maszyny i z kładki (mostku takiego). Wychodzą z dziury. Gdy tam wejdziesz ,,zamieniasz się w zombi,, tzn. totalnie tracisz kontrolę nad ekranem. Oczywiście nie od razu tak jak na wysypisku, lecz 10 sek w tym miejscu to koszmar. Dodatkowo ja, gdy grałem z trainerem na nieśmiertelność to musze powiedzieć że tam właśnie strielok wchodzi do X16. Miejscówa klimatyczna ale cholernie ciężko bez ,,godmoda,,:D
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez Windmaker w 01 Lis 2008, 20:26

A więc zwiedziłem całą fabrykę, gdziekolwiek dałem radę wejść - tj. gdziekolwiek było przejście. Dochodząc do drzwi do laboratoriów również miałem autosave co oznacza, że to nie przypadek. Przejrzałem każde piętro łącznie z dachem i po tym wszystkim powiem tylko tyle, że można tam znaleźć trochę amunicji - skrzynka na dachu to amunicja do strzelby, głównie strzałkowa, na jednym z pięter rozwalając skrzynkę można znaleźć sporo różnej amunicji - ja tam znalazłem amunicję do SVD i różną inną.

Nic więcej tam nie znalazłem - strzelałem do tych drzwi do laboratorium/podziemi ale nic się nie stało - nawet granat nie dał rady. Sejf na piętrze jest nie do otwarcia, obszedłem go ze wszystkich stron i nic, szukałem po narożnikach, próbowałem granatami nic. Prawdopodobnie jakiś bug jest.

Aby nie być gołosłownym przedstawiam screeny z tych miejsc:

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... d32087.png - drzwi do podziemi - niestety robiłem to około 20:00 w nocy w grze, więc musiałem świecić latarką, a co za tym idzie nic nie widać - mod na którym gram wzmacnia siłę latarki więc efekt widać :(

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 7a6b73.png - screen z schodów na najwyższy poziom budynku z promieniowaniem psionicznym (kto wymyślił tę nazwę?)

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 5fd307.png screen z najwyższego punkty w Jantarze chyba, czyli z dachu budynku z promieniowaniem z widokiem na zawór.

Aby tam wejść użyłem 3x Blask Księżyca, Skrętaka i Bąbla, plus SEVA na max ochrona psioniczna. Nie zużyłem ani jednej apteczki, ani nic innego. Szkoda, że nic tam nie ma :(

P.S. Do administracji, może odseparować tematy o wędrówkach po tym obiekcie od reszty tematu? Bajzel się robi tu, a temat warty rozmowy chyba.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez LooK OuT! w 03 Lis 2008, 13:24

Im więcej takich postów czytam (lub nawet piszę...) tym bardziej mam wrażenie, że produkcja gry została zakończona wcześniej, niż planowano. Nie mamy większego terenu do zwiedzania, nie ma większej liczby lokacji, a wszystko zubożone w stosunku do SoC. Nadzieja w trzecim Stalkerze, o ile wyjdzie...
Image
Awatar użytkownika
LooK OuT!
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 17 Mar 2008, 22:53
Ostatnio był: 28 Sty 2009, 18:57
Miejscowość: Wrocław, X-12
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: quest z jantaru w magazynach wojskowych?

Postprzez LooK OuT! w 15 Lis 2008, 03:40

Wracając do tematu sejfu w Fabryce - udało mi się do niego zajrzeć (punkt dostępu do niego jest absurdalnie mały, ale zrobiłem screena). W środku jest tylko jedna sztuka granatu do RPG. Warto tam wchodzić tylko, jeśli lubimy bawić się wyrzutnią rakiet, której w grze jest ile? Dwie sztuki? Na szczęście amunicji trochę więcej, ale chyba nawet nie 10.
Image
Awatar użytkownika
LooK OuT!
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 17 Mar 2008, 22:53
Ostatnio był: 28 Sty 2009, 18:57
Miejscowość: Wrocław, X-12
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości