0 tolerancji dla piratów

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Darth ReX w 15 Lip 2008, 12:16

Tylko kto? Nawet nauczyciele sobie wymieniają płytki... Ostatnio qmple końcem roku (nie przyszedłem na zajęcia) zgrywali nauczycielce od informatyki GoW i S.TA.L.K.E.R.-a
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Reklamy Google

Postprzez Fred w 15 Lip 2008, 12:17

Nikt nie jest aż na tyle szalony żeby dać cynk na policje czy coś w tym stylu. U mnie jest jak u Darth ReX'a. W szkole jesteś w stanie zdobyć niemal wszystko.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez nagyatsu w 03 Wrz 2008, 17:01

Eeee tam policja.... I tak nigdy piractwa nie wytępią, a to że raz na jakiś czas zgarną "grupkę" piratów (taa grupkę 3 osoby i robią halo bo złapali piratów) to nic nie da... Zajęli by się prawdziwymi przestępcami ^^ Prawda taka, że z obecną sytuacją w Polsce nie ma szans. aby było mniej piractwa... Weźcie pod uwagę jakie są zarobki, a ile gry kosztują !
A co do 0 tolerancji dla piratów na forum... Już nieraz widziałem, że na forum zawita ewidentny pirat, który nazywa temat "pls proszę o cracka!" lub coś w tym stylu, po czym dostaje od admina warna... No panowie takim to od razu bany nie sądzicie??
Ostatnio edytowany przez nagyatsu, 03 Wrz 2008, 23:03, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez Meluzyna w 22 Paź 2008, 15:57

Cóż... przejrzałam temat i przeczytałam wiele ciekawych sformułowań.
Trzeba być kretynem, żeby kupować piracką grę. Naprawdę, to trzeba mieć nieźle nawalone w głowie.
Przecież pirata można sobie ściągnąć za darmo. Ja nie wiem, po co ktoś utrzymuje stadionowych sprzedawców pirackich gier. Wiem,piractwo jest złe, ale jak już sie oszukuje, to z głową. A nie, płacić 30 złotych za to, co mozna pobrac z torrentów i innych okropnych stron, be...

Można = "da się"
Nie chodzi o to, że uważam piractwo za coś dobrego :wink:

A co do posta powyżej. Może chciał cracka, bo nie chciał płyty niszczyć? Wielu użytkowników tutaj chwali się takim rozwiązaniem :wink:
Meluzyna
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 21 Paź 2008, 19:34
Ostatnio był: 23 Paź 2008, 00:05
Kozaki: 0

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez nagyatsu w 22 Paź 2008, 17:22

Meluzyna proszę nie używaj takiego wytłumaczenia, gdyż można łatwo wyczuć kto ma pirata ! Co innego jak ktoś pisze "pls dajcie mi cracka!" i jest to jego pierwszy post na forum, a co innego jak ktoś napisze "Wie ktoś skąd mogę wziąć cracka? Mam oryginała, ale nie chcę sobie płyty niszczyć"... Ludzie są głupi i po po prostu nie wiedzą, że tutaj się piratów nie toleruje. Stąd wchodzą i happy zakładają temat na forum...
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez Meluzyna w 22 Paź 2008, 17:53

Cóż, ale nie siedzisz w jego głowie :wink: . Więc takie zachowanie jest nieetyczne.
Mało tego, przecież każdy, nawet średnio inteligentny człowiek, napisze że ma oryginała i potrzebuje cracka - podczas gdy takiego oryginała nie ma. Ech, zabawni jesteście. Miotacie się, jak malutkie dzieci w ciemnym pokoju :wink:
Meluzyna
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 21 Paź 2008, 19:34
Ostatnio był: 23 Paź 2008, 00:05
Kozaki: 0

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez nagyatsu w 22 Paź 2008, 19:30

Meluzyna nie siedzisz na tym forum tyle co ja, więc nie możesz powiedzieć jak to wygląda.... Za każdym razem, kiedy powstaje taki temat z użytkownikiem bez awatara, sygnaturki i z licznikiem postów równym 1 proszącym desperacko o cracka bo grać nie może, można stwierdzić, że ma pirata. Tak jest i już. Poza tym jak już napisałem, ludzie są głupi, nie wiedzą, że na tym forum nie tolerujemy piratów. Taki człowiek nie widzi nawet powodu, dla którego musiał by kłamać, że ma oryginała.
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez Meluzyna w 22 Paź 2008, 20:42

Ale siedze długo na forum Wiedźmina i tam ekipa jest jeszcze gorsza :D .
Ale przynajmniej wiedzą, kto kłamie, a kto nie :wink: .
Mamy sygnaturki pod avatarem, które pojawiają się tylko po zarejestrowaniu gry na forum - potrzebny oryginalny key.
Meluzyna
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 21 Paź 2008, 19:34
Ostatnio był: 23 Paź 2008, 00:05
Kozaki: 0

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez mathus92 w 22 Paź 2008, 22:26

W tym miejscu zapytam, czy jest to oficjalne forum Wiedźmina, czy fanowskie?

I jeszcze jedno: TUTAJ zostałem niemalże zmieszany z błotem za posiadanie pirackiej wersji. Nie twierdze iż to źle, powiem raczej, że bardzo dobrze. Problem w tym, że takowej wersji nie posiadam, lecz posiada ją mój kolega, a obaj gre zamówiliśmy w pre-orderze. Będąc u niego pozwoliłem sobie zagrać i podzielić się z wami odczuciami. I przechodząc do sedna sprawy: jeśli człowiek jest podekscytowany, bądź bardzo mu się spieszy często zapomina, że właśnie walnął jakąś gafę przez źle sformułowaną wypowiedź bądź poprostu zapomniał o czymś powiedzieć. Zdarza się więc, że ktoś wejdzie na forum jak wspomniany już wcześniej osobnik, którego imienia nie wolno wymawiać i wypowie słynne słowa. Nikt naprawdę nie wie oprócz niego samego, czy może jeszcze kilku jego znajomych czy ma pirata, czy oryginała dopóki się delikwenta odpowiednio nie podejdzie. Dlatego właśnie wg mnie nie powinno się od razu rzucać z nożem na każdego o kim myślimy, że ma pirata tylko na spokojnie z nim porozmawiać. Jeżeli ma pirata w którymś momencie nawpeno się potknie i wtedy będzie można go zlinczować, ale nigdy wcześniej. Pozdrawiam,
Mathus92
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez DarkBasic9 w 06 Lis 2008, 16:09

Ehh ci piraci...
Oprócz pirackich wersji stalka na rynku są jeszcze pirackie cracki, które pozwalają na granie bez płyty, na torrentach stalki z modami, na Allegro komputer, gratis nieorginalny S.T.A.L.K.E.R.. Widziałem kiedyś scyzoryk z call of duty gratis. Trzeba ich będzie kiedyś wytępić... ale nieprędko się to stanie.
The OKVIK & PUKAS.
Best.
Awatar użytkownika
DarkBasic9
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 28 Paź 2008, 16:15
Ostatnio był: 29 Maj 2010, 18:04
Miejscowość: Sosnowiec & Zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Balance IL 86
Kozaki: 0

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez Kamiru w 06 Lis 2008, 17:06

Heh, piractwo jest CHOLERNIE trudno wytępić. Weźmy naprzykład taką najsłynniejszą grupę warezową, mianowicie
Razor 1911 Istnieją od 1985 r. I co ?

To ich osiągi na jak na razie na ten rok:

Far Cry 2 dzień przed światową premierą

Fallout 3 PIĘĆ !!! dni przed światową premierą


Oni są nie do pokonania...
"The range of hand grenade is always 1 meter longer than range of your jump" - Unknown
"I fear no evil, for i am fear incarnate" - Unknown
Lepiej umrzeć dla Imperatora, niż żyć dla samego siebie !
Awatar użytkownika
Kamiru
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 16:39
Ostatnio był: 07 Lut 2010, 20:45
Miejscowość: Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: 0 tolerancji dla piratów

Postprzez donciu w 08 Lis 2008, 00:50

Mości Panowie , o wielcy tego świata. Ludzie oryginalni i mniej oryginalni , paladyni kruszący piratów jednym zionięciem - czytając wasze posty nasuwa mi się jedna myśl:


'Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień'

To tyle. Mam nadzieję że da wam to do myślenia ^^
'Mess with the Best , die like the rest'

www.X-12.pl
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości