Po oddaniu skrzynki..

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Po oddaniu skrzynki..

Postprzez krycha stalker w 18 Paź 2008, 12:31

Witam i od razu opisuje problem... otóż po wykonaniu misji w kordonie, która polega na oddaniu skrzynki sidorowiczowi (ta co wojskowy mowi gdzie jest) nie mam pojęcia co dalej robic... na dodatek miałem problem zeby sie dostac do sidorowicza bo drzwi sie nie chciały otworzyc... musialem naparzac ze strzelby az sie otwor zrobi i granat rzucic tam... oddalem sidorowiczowi skrzynke, dostalem info o tym gosciu co czesci kupowal(kiel czy jakos tak :P) i zadnej misji z fabułą dalej nie mam...
i drugie... czy mozna jakos sie przyłączyc do czystego nieba? ^^ bo jestem w nimi friendly ale nadal nie moge sie przyłączyć...
krycha stalker
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Lis 2007, 13:57
Ostatnio był: 19 Paź 2008, 11:13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Po oddaniu skrzynki..

Postprzez d@id12 w 18 Paź 2008, 19:26

1. Ja zawsze zanim doszedłem do Kordonu byłem we frakcji "Czyste niebo" bo chyba dostatecznie się im przysłużyłem. :P Ale gdy poszedłem do Kordon automatycznie mnie wywaliło. Chyba dlatego, że oni nie zapuszczają się w głąb zony :)
2. Na mini mapce/radarze powinieneś mieć żółtą strzałkę - idź tam gdzie wskazuje
3. O ile się nie mylę po oddaniu skrzynki jest zadanie "Pogadaj z kopaczami na wysypisku" czy jakoś tak. najważniejsze to że musisz iść na wysypisko. Sprawdź w PDA ...
Image
d@id12
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Sie 2008, 00:10
Ostatnio był: 07 Maj 2011, 15:15
Miejscowość: Sarbinowo Drugie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Po oddaniu skrzynki..

Postprzez krycha stalker w 19 Paź 2008, 11:13

to wlasnie ja tez tak mialem z czystym niebem... tylko czy mozna na stałe :P
na PDA nie mam zadnej zoltej strzalki, bo tak to bym sam trafil... -_- cien czarnobyla ja przeszedlem ze 4 razy.. :P
i chyba mam problem z kopaczami XD bo mi ten joga (od bandytow) kazal jakis zajebac..i ich zajebalem xD ale nie dolączyłem do bandytow nie boj nic.. tylko misje robie bo fajne rzeczy mają.. to pojde jeszcze raz do kopaczy... może sie odrodzili ^^ (a mam pogadac z tymi na cmentarzysku maszyn? :P)
krycha stalker
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Lis 2007, 13:57
Ostatnio był: 19 Paź 2008, 11:13
Kozaki: 0

Re: Po oddaniu skrzynki..

Postprzez d@id12 w 19 Paź 2008, 13:11

Tak!
Właśnie z nimi masz pogadać :)
Gdy tam dojdziesz oni powinni być zabici a ty z jakiegoś ciała zabierasz PDA jeżeli dobrze pamiętam. Dalej ci nie mówię aby zabawy nie zepsuć.. :P

I jeszcze ostatnie pytanie...:
Image

Co tu masz napisane?? :>
Image
d@id12
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Sie 2008, 00:10
Ostatnio był: 07 Maj 2011, 15:15
Miejscowość: Sarbinowo Drugie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Po oddaniu skrzynki..

Postprzez Stalker01 w 20 Paź 2008, 20:50

heee powiedz Ty mi tylko jak niby otworzyles drzwi u Sidorowicza urzywajac do tego strzelby i granatow ?
Stalker01
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 19 Wrz 2008, 21:13
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 13:34
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Po oddaniu skrzynki..

Postprzez d@id12 w 20 Paź 2008, 22:10

Stalker01,
ja wiem tylko że taki trik z niektórymi drzwiami był w SHOC a jeżeli CS jest mało ulepszony technicznie to też to powinno działać.
Ale do tego trzeba by mieć zmodyfikowane dwa pliki aby można było używać broni w tym miejscu...
..poza tym przecież jest fix naprawiający ten błąd - gdzieś na google :)
Image
d@id12
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 27 Sie 2008, 00:10
Ostatnio był: 07 Maj 2011, 15:15
Miejscowość: Sarbinowo Drugie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości