Błąd gry !? :/

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Błąd gry !? :/

Postprzez Majin33 w 16 Paź 2008, 13:39

Witam, wczoraj zaczalem moja przygode z clear sky, gra mi sie rewelacyjnie, ale napotkalem na problem ktorego za cholere nie moge rozwiazac. Jestem juz w tym miejscu, gdzie rozmawiam z szefem stalkerow (po rozmowie z tym wojskowym w celi). Szed Stalkerow kaze mi wspomoc swoich ludzi jak dobrze pamietam, przy windzie. Ide do wingdy, odziwo, nie ma tam nikogo. Na przeciwko windy mam jakby jakis sklad, tam kilku przeciwnikow ktorych pokonalem. Myslalem, ze o tych wlasnie ziomkow wojskowego chodzi. Wracam do bazy.. i nic :/ Szef stalkerow nadal karze mi wspomoc swoich ziomkow, uwieziony wojskowy nie chce ze mna gadac i po wcisnieciu TAB (czego wogole zrozumiec nie moge) nadal mam cel "spotkaj sie ze stalkerami za nasypem".. blagam pomocy, nie chce konczyc przygody z clear sky w tym miejscu, ale na prawde wyczerpaly mi sie juz wszystkie pomysly.

DZIEKI Z GORY !!
Majin33
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Paź 2008, 13:33
Ostatnio był: 17 Paź 2008, 11:56
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Błąd gry !? :/

Postprzez Windmaker w 16 Paź 2008, 16:03

1. Patrz na PDA i na mapę gdzie masz cele pokazane.
2. Musisz wybić żołnierzy koło windy i w drugim składzie po drugiej stronie drogi - taka ciekawa żółta strzałka pokazuje to...
3. Zainstalowałeś patche?
4. Znając życie ten temat zostanie zamknięty...
5. Słuchaj co do Ciebie mówią w grze i czytaj co piszą... o dziwo to pomaga...
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Błąd gry !? :/

Postprzez urbanito w 16 Paź 2008, 16:52

hej musisz rozwalic 2 komanda wojskowych po obu stronach drogi - wtedy powinien pojawic sie komunukat o wykonaniu zadania
czołem żołnierzu :)
urbanito
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 12:19
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 14:18
Miejscowość: poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Błąd gry !? :/

Postprzez Majin33 w 17 Paź 2008, 11:54

Witam ponownie, zrobilem to co wczesniej mi doradzilicie i... lipa. Nie ma zadnych przeciwnikow przy windzie, nikogo. Po 2 stronie najpierw rozmawiam ze Stalkerami, proponuja mi pomoc przy ataku, ide do tego budynku i oni, mimo iz zaplacilem im 500 rubli, wcale mi nie pomagaja. Po pokonaniu przeciwnikow w tym skladzie broni wracam do tego przywodcy stalkerow.. a on nadal kaze mi pokonac tych przyjaciol uwiezionego wojskowego. Matko co tam trzeba zrobic :/ to sie robi juz na prawde irytujace. Co najsmieszniejsze, w trakcia wykonywania powyzszych czynnnosci zadna strzalka mnie nigdzie nie kieruje.. caly czas mam zadanie "spotkaj sie ze stalkerami za nasypem"
Macie jakis pomysl ? ew czy ktos moglby przeslac mi sejwa bezposrednio po tych questach ?
Majin33
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Paź 2008, 13:33
Ostatnio był: 17 Paź 2008, 11:56
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 7 gości