Zabicie sprzedawcy?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zabicie sprzedawcy?

Postprzez apoleq w 14 Paź 2008, 17:53

Zdraztwuj towarzisze. eta moj adnyj post na... ehh znaczy sie...
to mój pierwszy post na forum.
Odpowiedzi na pytanie nie znalazłem więc chyba pytania jeszcze nie było.
Zapolowałem na kilku ludzi z wolności w celu zabrania im sztuki SVD, skończyło się na tym że zabiłem ich u nich w bazie czterech i zgarnąłem jedno AK, jedną strzelbę i 2x SVD. Niestety po akcji spadł mi trochę stan ich uwielbiania w stosunku do mnie (co akurat mam w nosie) ale i zniknął barman i sprzedawca. Barman może i mógł zginąć bo atakowałem ich o jego strony no ale sprzedawcy chyba nie zabiłem.

jest szansa że oni się zrespią czy już raczej z ich usług nie skorzystam do końca gry?
Pozdrawiam i liczę że nie zostanę zbesztany ;)
Awatar użytkownika
apoleq
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Paź 2008, 17:46
Ostatnio był: 09 Sty 2010, 17:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zabicie sprzedawcy?

Postprzez Michu w 14 Paź 2008, 17:55

Przy ataku na baze sprzedawcy znikają, smutne ale prawdziwe. Miałem tak gdy byłem w Wolności i atakowałem Powinność, do nikogo się nie przyłączając jeszcze nie próbowałem.

DO niżej xD : wydaje mi się że duty, handlarz w agro albo nawet sam doktorek ma to ammo. Nie mam pewności.
Ostatnio edytowany przez Michu, 14 Paź 2008, 18:01, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Zabicie sprzedawcy?

Postprzez apoleq w 14 Paź 2008, 17:56

dzięki za opowiedź, a czy inni sprzedawcy (powinność, stalkerzy czy ten typ z jantaru) miewają amunicje do SVD?
Awatar użytkownika
apoleq
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Paź 2008, 17:46
Ostatnio był: 09 Sty 2010, 17:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Zabicie sprzedawcy?

Postprzez Medium w 15 Paź 2008, 08:18

Nie spotkałem amunicji do SWD u innych sprzedawców, ale w niewielkiej ilości występuje w zielonych skrzyniach na posterunkach / w bazach. Po pewnym czasie amunicja w tych skrzyniach się "odradza" (pojawia się nie wiadomo skąd), więc co jakiś czas przechodząc obok takiej skrzyni zaglądaj do niej.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: Zabicie sprzedawcy?

Postprzez turbosqel w 15 Paź 2008, 08:37

o ile pamietam , kilka sztuk bylo w dolinie mroku , obok wejscia do X18 w skrzyni ... ale chyba musisz kogos sprzatnac zeby sie tam skrytka pojawila
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Zabicie sprzedawcy?

Postprzez apoleq w 15 Paź 2008, 19:07

już sprawdziłem, ten naukowiec w bunkrze ma praktycznie każdy rodzaj amunicji, więc do wolności nie mam już po co chodzić.
Awatar użytkownika
apoleq
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Paź 2008, 17:46
Ostatnio był: 09 Sty 2010, 17:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Zabicie sprzedawcy?

Postprzez Windmaker w 15 Paź 2008, 20:23

Skoro mowa o Sacharowie to mam pytanie, aby nie śmiecić tematem - mam otóż z nim problem i kiedy próbuję u niego coś kupić to pisze, że nie ma kasy - a mam 40 tyś rubli, a jak chce mu coś sprzedać to też pisze to samo. Najlepsze jest to, że wcześniej sprzedałem mu sporo rzeczy i przy drugiej, trzeciej i kolejnych wizytach nie mogę już. A kasę mam, a on ma nieskończoność o ile wiem. Mam 3 mody - Faction War,m Any NPC Trade i 500 kg, grałem już z tymi modami i zawsze było ok. a teraz nagle coś się spsuło. Oczywiście patch 05.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości