Dziwna Anomalia

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Dziwna Anomalia

Postprzez Scypio w 14 Paź 2008, 17:51

Nie szukałem tego tematu bo nie wiem jak jego nazwę sprecyzować więc założyłem nowy. W Koordzie pod mostem (tym samym pod którym jest skrzynka dla Sidorowicza) jest żołnie który zleca nam zadanie odnalezieniu PDA jego kolegi. Idę po to PDA ale gdy do miejsca docelowego zostaje mi parę metrów dziwna amonali cofa mnie o krok w tył gdy w nią wejdę i tak cały czas. Jaki jest sposób na przedostanie się przez tą zaporę.
Scypio
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 14 Paź 2008, 13:52
Ostatnio był: 14 Paź 2008, 19:18
Miejscowość: wschowa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Dziwna Anomalia

Postprzez Michu w 14 Paź 2008, 17:58

Image


Było już wałkowane na forum. Sam wojskowy mówi że się tam dostać nie mógł, i żebyś pogadał ze stalkerami pod wiaduktem kolejowym. Musisz wejść w tą "kulę" nad nim...
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Dziwna Anomalia

Postprzez Scypio w 14 Paź 2008, 18:09

Tak myślałem że ten temat był ale jestem nowy więc nie wiedziałem jak tego szukać. A z tego co żołnierz mówił to wspomniał tylko o rozmowie z stalkerami a tych jest dość dużo :P. Ale dziękuję mimo wszytko.:D
Scypio
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 14 Paź 2008, 13:52
Ostatnio był: 14 Paź 2008, 19:18
Miejscowość: wschowa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 7 gości