Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez mrowkapj w 05 Paź 2008, 13:12

Mam problem z przejściem misji w Czerwonym Lesie, kiedy razem ze stalkerami jesteśmy atakowani na polanie przez snorki i wielkiego potwora. Po pierwsze potwora nie można niczym ubić, wpakowałem w niego wszelkiego rodzaju pociski ze wszystkich rodzaju broni jakie mam. Po drugie stalkerzy bardzo szybko giną i misja kończy się niepowodzeniem, a potwora i teak nie można ubić. Co ro robić??? Jest jakiś sposób chytry na gada?
mrowkapj
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 14 Cze 2007, 08:56
Ostatnio był: 16 Paź 2008, 22:12
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez Anhezjel w 05 Paź 2008, 13:25

Da się go załatwić. Polecam strzelbę(ja miałem cheaser 13, bo tą lepszą upuściłem i jakaś ciota podjęła). Parę magazynków i leży. Tylko musisz cały czas się cofać i naparzać. Czasami będzie ciebie atakował, ale w końcu wróci do atakowania innych stalkerów. Wtedy ty go znowu naparzasz, on idzie na ciebie i po max. 5 magazynkach(jeżeli masz ostrego zeza) bydle leży. Możesz je też spotkać w Agropromie. Jeżeli byś szedł wzdłuż ogrodzenia od jednego wejścia na wysypisko do drugiego, to na wzgórzu spójrz w lewo lub prawo(zależy z którego do którego wejścia idziesz), zobaczysz skały a w ich okolicy potworka. Możesz sobie potrenować, ocenić jego wytrzymałość itp.
Anhezjel
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 19:19
Ostatnio był: 14 Lis 2008, 20:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez Zaklinac w 05 Paź 2008, 13:26

mrowkapj napisał(a):Mam problem z przejściem misji w Czerwonym Lesie, kiedy razem ze stalkerami jesteśmy atakowani na polanie przez snorki i wielkiego potwora. Po pierwsze potwora nie można niczym ubić, wpakowałem w niego wszelkiego rodzaju pociski ze wszystkich rodzaju broni jakie mam. Po drugie stalkerzy bardzo szybko giną i misja kończy się niepowodzeniem, a potwora i teak nie można ubić. Co ro robić??? Jest jakiś sposób chytry na gada?

Wpakować w niego tyle ołowiu, że nie będzie się mógł ruszać - bestia jest wytrzymała - nie ma co - ale da się ją załatwić. Zacznij od granatów i próbuj zwracać na siebie uwagę - dużo biegać i dać stalkerom możliwość ostrzelania mutanta. Jest trudno, ale wykonalnie. Ostatecznie możesz to olać bo oni przy tym ognisku zostaną i już dalej Ci towarzyszyć nie będą.
-Panowie, czas wykazać się męstwem.
-Znowu?
Awatar użytkownika
Zaklinac
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 04 Paź 2008, 00:31
Ostatnio był: 13 Paź 2008, 22:35
Kozaki: 1

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez mrowkapj w 05 Paź 2008, 13:34

Dzieki, spróbuję. Czyli snorki można zostawić na później i na początek skupić się na tym przerośniętym kurczaku? Mam nadzieję, że nie jest to żaden błąd w grze, bo wcześniej nie mogłem znaleźć odpowiedniej opcji dialogowej żeby razem ze stalkerami iść odszukać anomalii przestrzennej. Chyba za dziesiątym razem przy podejściu do nich pojawiła się ta opcja i poszli ze mną w końcu.
mrowkapj
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 14 Cze 2007, 08:56
Ostatnio był: 16 Paź 2008, 22:12
Kozaki: 0

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez Zaklinac w 05 Paź 2008, 22:16

mrowkapj napisał(a):Dzieki, spróbuję. Czyli snorki można zostawić na później i na początek skupić się na tym przerośniętym kurczaku? Mam nadzieję, że nie jest to żaden błąd w grze, bo wcześniej nie mogłem znaleźć odpowiedniej opcji dialogowej żeby razem ze stalkerami iść odszukać anomalii przestrzennej. Chyba za dziesiątym razem przy podejściu do nich pojawiła się ta opcja i poszli ze mną w końcu.

Bug z takim czymś? Nie wydaje mi się , możesz strzelać spokojnie :)
-Panowie, czas wykazać się męstwem.
-Znowu?
Awatar użytkownika
Zaklinac
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 04 Paź 2008, 00:31
Ostatnio był: 13 Paź 2008, 22:35
Kozaki: 1

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez Moszar w 05 Paź 2008, 22:28

Najłatwiej go zabić uciekając przed nim i waląc z SPSA u mnie bo 30 kulach padł ale ci stalkerzy i tak zginęli chwilę później po wykonaniu zadania wystarczyła jedna pijawka...
Awatar użytkownika
Moszar
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 05 Paź 2008, 19:10
Ostatnio był: 11 Lip 2020, 12:38
Miejscowość: N 51°06'29.57" E 17°01'37.41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez Anhezjel w 10 Paź 2008, 15:16

No, zdecydowanie 1 pijawka zrobi więcej niż 1 no tego..... to coś. Ale i na nią jest sposób. Polecam strzelbę i latarkę(jak robi się niewidzialna, to widać tylko oczy i załamujące się światło latarki), jednak trzeba się NAPRAWDĘ skupić. Jedno pytanie- wziąłeś od nich nagrodę zanim pijawa ich zabiła? Bo jest nią wart 12k gravi(+20kg udźwig i +2 lub +3 promieniowanie)
Anhezjel
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 19:19
Ostatnio był: 14 Lis 2008, 20:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez nacho66 w 10 Paź 2008, 15:23

U mnie nie bylo opcji dialogowej do odebrania nagrody w posiaci artefaktu. Ale tam zaraz obok jest anomalia, w ktorej sa dwa arty... .jednym z nich byl wlasnie ten na udzwig
nacho66
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 17:53
Ostatnio był: 14 Sty 2010, 15:43
Kozaki: 0

Re: Problem z potworem w Czerwonym Lesie

Postprzez Anhezjel w 12 Paź 2008, 10:08

To dziwne, bo ja jak dostałem gravi u tych, co im pomogłem, to gravi nie było w anomalii. Albo to ja niedokładnie poszukałem, albo to jest tak, że czy oni zginą po dotarciu, czy nie nagrodę będziesz miał.
Anhezjel
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 19:19
Ostatnio był: 14 Lis 2008, 20:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości