Vista 64 i 32

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Vista 64 i 32

Postprzez Kelton w 11 Paź 2008, 10:34

Witam
Problem polega na tym że uruchamiam gierkę i zatrzymuje się na takim malutkim ekranie i nic więcej się nie dzieje. Potem wywala błąd pliku z gry (chyba silnik grafiki).
System Vista 64 (oryginalny porobione aktualizacje automatycznie)
Diamond Radeon HD 4870 X2 2048 MB (sterowniki aktualne instalowane przez Catalyst)
Procesor INTEL Core 2 Duo E8400 3GHz 1333 BOX NOWY
Asus PQ5 DELUX
4 GB Pamięci
Sound blastera wykręciłem, kartę sat wykręciłem, w kompie jest tylko to co jest konieczne. Zasilacz 750 Wat.
Jeśli coś jeszcze jest istotne to dopisze smiley
Zainstalowałem najnowszy patch do Stalkera, dodam że crysis i warched chodzi obłędnie.
Ostatnio zainstalowałem od nowa Viste 32 SP1 (oryginalna, Vista 64 tez oryginalna, Stalker oryginalny). System postawiony od nowa, aktualizacje systemu zrobione, stery najpierw od płyty zrobione, grafa potem itd. Porobiłem wszystkie aktualizacje i lipa, dodam że crysis chodzi bez problemu a stalker pod XP na tym samym kompie terz chodzi. Próbowałem odpalać w trybie zgodności z z XP pod VIstami ale nic tonie dało. Stawiam zgrzewkę czekolady dla tego kto mi skutecznie pomoże ;)
Pozdraiwam
Pozdrawiam
Kelton
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 11 Paź 2008, 10:24
Ostatnio był: 13 Paź 2008, 12:13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Vista 64 i 32

Postprzez Bezimienny w 11 Paź 2008, 16:30

Czekolady?? może coś BARDZIEJ % :wink:

ale wracając do tematu twój problem to nie Vista64 (wiem bo na niej gram) tylko prawdopodobnie sterowniki do karty graficznej, chodzi o to że najnowsze w przypadku ATI nie znaczy najlepsze z tego co się domyślam masz 8.8 radze sciągnąć wersje 8.9 usunąć te co masz zainstalowane i wgrać 8.9 powinno pomóc jak nie to ja nie wiem o co chodzi.
Image
A to mój komp :)
-ASUS P5K Pro
-Intel core 2 duo E8400 4Ghz ( Mugen)
-Ati radeon sapphire HD4870
-4GB ram 800mhz
-chieftec 560W
-Aero cool-Aero engine
Awatar użytkownika
Bezimienny
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 06 Paź 2007, 15:27
Ostatnio był: 10 Mar 2015, 00:26
Miejscowość: Torzym
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości