2 problemy ... crash i emisja

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

2 problemy ... crash i emisja

Postprzez nacho66 w 04 Paź 2008, 03:33

WItam

Gram w Clear Sky nie dluzej niz ok 10 godzin, jestem wiec w zasadzie na poczatku gry. Do tej pory nie mialem zadnych problemow z zawieszaniem sie gry lub innymi podobnymi bledami. Udawalo mi sie tez ustrzec od bugow w grze. Dzis pojawily sie dwa problemy na raz

1)
Przeszedlem z kordonu do wysypiska i po zrobieniu kilku krokow, rozpoczela sie emisja (2 w grze, pierwsza na bagnach). Jednoczesnie pojawil sie quest 'ukryj sie przed emisja' a PDA wskazal jako cel misji, Stacje na wysypisku, oniekt jeszcze przez moja frakcje nie zdobyty. Probowalem chowac sie gdzie popadnie w okolicach zlomowiska maszyn, ale moja postac ginela podczas emisji. Potem cofnalem sie nawet do Kordonu przeczekac emisja w budynku, ale tez zostalem zabity. Czy ta emisje mozna przezyc jedynie w budynku Stacji??

2) przy okazji tej emisji kilka razy wgrywalem gre... po ktorejs probie, wgralem wczesniejszego save'a, i udalem sie do przewodnika (przejscie wysypisko-kordon). Zaprowadzil mnie na pchli targ i kiedy komp dogral teren, gra sie powiesila i po chwili wyskoczyla do windowsa. Odpalilem ponownie, powtorzylem manewr z przewodnikiem, pchli targ dogral sie dobrze, ale chwile pozniej, gdy dostalem zadanie obrony obozu w korycie rzeki, znow zawiecha i windows. To samo powtorzylo sie po trzecim odpaleniu gry.... tym razem dobieglem do tego obozu, oddalem kilka strzalow i bam.... windows

Tak wiec, z jednej strony crash, z drugiej emisja (ktora notabene nie pojawia sie gdy poprosze przewodnika o zaprowadzenie mnie do innej lokacji)

Ktos moze doradzic? Pomoc?
nacho66
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 17:53
Ostatnio był: 14 Sty 2010, 15:43
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: 2 problemy ... crash i emisja

Postprzez Purek w 04 Paź 2008, 10:14

tez to mialem, jesli sie przeniesiesz przed emisja do innego terenu np na bagna to nie bedzie tego Bug-a.
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: 2 problemy ... crash i emisja

Postprzez nacho66 w 04 Paź 2008, 11:04

hmm.... to bugiem jest sama emisja czy to, ze mozna ja przetrwac tylko w stacji ? :)

A co w sprawie wykrzaczania do windy? Ktos mial podobne problemy?
Dodam, ze mam oryginala, zalatanego do 1.5.04. Mam wgrane mody 'speed time', 'realistic flashlight' i zwiekszenie bagazu do 500kg. Ale gram na nich od dluzszego czasu i wczesniej nie mialem problemow

PS: nie chodzi mi o 'stacje' tylko ten ogrodzony kompleks posrodku wysypiska :) nazwa wyleciala z glowy

PS2: pozbylem sie tej emisji... zauwazylem, ze wystepuje wylacznie jesli po wejsciu na wysypisko podejde do ktoregos z braci stalkerow... jesli omine ich szerokim lukiem, emisja sie nie zaczyna :/ dziwny bug

PS3: natomiast nadal mnie wywala do windowsa w losowych momentach. I gra zaczela jakby bardziej przycinac (co kilka sekund)
nacho66
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 17:53
Ostatnio był: 14 Sty 2010, 15:43
Kozaki: 0

Re: 2 problemy ... crash i emisja

Postprzez swiercu007 w 04 Paź 2008, 16:40

emisja nie jest bugiem.... inny jest fakt że twórcy nie pomyśleli o tym że kiedy walczymy z jakąś frakcją to nie można się tam schować... masz 2 wyjścia, albo przejść do innego obszaru przed emisją i schować się u "swoich" albo iść do miejsca gdzie da się przeżyć emisje (jest ich pare dla każdego obszaru)... np na wysypisku możesz przelecieć je całe i schować się w budce przy przejściu do magazynów wojskowych
swiercu007
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 23 Wrz 2008, 17:34
Ostatnio był: 16 Gru 2008, 20:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: 2 problemy ... crash i emisja

Postprzez nacho66 w 04 Paź 2008, 17:04

z emisja sobie poradzilem... wiekszym problemem jest dla mnie teraz notoryczne wyskakiwanie do windy. Myslalem, ze 1.5.05 to naprawilo... gralem rano na tym patchu i wszystko gralo.. stare savy dzialaly, moglem zapisywac nowe i potem wczytac nowe. Teraz odpalilem gre i wywala mi BugTrap w czasie wgrywania save'a...niezaleznie czy byl on zapisywane jeszcze w 1.5.04 czy juz w 1.5.05 . Wykrakalem na innym watku :/

NIe wiem co co chodzi... czemu nagle gra sie zaczela bugowac. Wlasnie instaluje giere od nowa. Wgralem tez nowe stery nvidii. Zobaczymy
nacho66
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 17:53
Ostatnio był: 14 Sty 2010, 15:43
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości