S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Medium w 23 Wrz 2008, 13:54

Pokaż mi w Cieniu Czernobyla Limańsk, albo Opuszczony Szpital mądralo.

Albo ja o czymś nie wiem.

A tak wogóle przeszedłeś grę by się o niej tak wypowiadać?

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Freezen360 w 23 Wrz 2008, 14:55

Pirat czy oryginał? wgrywałeś jakieś mody?
Freezen360
Tropiciel

Posty: 254
Dołączenie: 08 Cze 2007, 16:08
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Brian w 23 Wrz 2008, 14:58

Wg. mnie Clear Sky to kicha i tyle.

@ToK masz pirata czy oryginała? Jaka wersja gry? Może mody masz?

P.S Z tego co mi wiadomo CS cały jest zabugowany :|
Podpis poszedł się je*ać.
Brian
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 11 Mar 2008, 21:53
Ostatnio był: 25 Wrz 2009, 21:14
Miejscowość: 30HA
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez stalkerlfc w 23 Wrz 2008, 15:06

ToK napisał(a):czołem !!!

Grę mam zainstalowaną na Win XP HE z path'em bez modów...
Wszystko było fajnie zanim nie trafiłem do Jantaru... na dzieńdobry jest tam bitwa ze stadem zombiaków (zadanie obroń obóz naukowców) w trakcie tej potyczki kilka razy wywalało mnie bez ostrzeżenia na pulpit windy... jak już po iluś sejwach udało mi się skończyć i wszedłem do bunkra pogadać z Saharowem, to też mnie wywaliło do windy bez bugtrapa w środku rozmowy... miał ktoś tak ? jakieś rady ?



u mnie tez tak jest i popodobnie jak kolega jestem niedaleko bunkru w misji Jantar. Wyłącza mi się gra jest pulpit czasem jakis bug
stalkerlfc
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 23 Wrz 2008, 15:02
Ostatnio był: 01 Paź 2008, 15:02
Miejscowość: Czarnobyl
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Dziarsky w 23 Wrz 2008, 17:02

U mnie w tym miejscu nic się z granie działo. Indywidualne przypadki IMO.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez psykopqs w 23 Wrz 2008, 19:59

Mnie wywala różnie raz w jantarze przy fabrykach załadowałem dużo wcześniejszy zapis pomogło, za to zaczęło wywalać na obozach wojskowych więc ten sam manewr. Teraz wywala w Limańsku więc wykasowałem wszystkie zapisane stany gry i czekam na patch. Mogli poczekać z wydaniem tej gry bo ona się nie nadaje do grania. Spotkał się ktos z poziomem "Podziemia Prypeci"? Cd - projekt się machnął na pudełku czy to też w patchu dodadzą?
psykopqs
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 20:59
Ostatnio był: 23 Lis 2008, 14:04
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez turbosqel w 23 Wrz 2008, 21:04

medium chlopczyku , wez sie nie stresuj bo ci zylka peknie ... gierke juz dawno przeszedlem , a jak jestes taki pewniak to moze 1vs1 na multi wystartujesz ze mna ?


limansk i szpital to tylko dylanie naprzod jak w npp , wiec te lokacje wiele nie znacza ...
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Dwight w 24 Wrz 2008, 06:24

:arrowu:
Widzę tu prawdziwe wyzwanie. Strach się bać :D

Swoja drogą to ciekawe że u niektórych graczy występują bugtrapy i inne ustrojstwa a u innych nie. Ja też się nie spotkałem z żadna z tych anomalii ( jak ja lubie to słowo :D ) wywalania do windy, zawieszki, problemy w grze etc. jednak rozumiem co czują inni. Ja jednak cały czas będę postulował przy tym że występowanie tego wszelkiego dziadostwa, zalerzy niestety od konfiguracji sprzętowej komputera.
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Medium w 24 Wrz 2008, 08:59

Turbosqel - przepraszam za taką pisownię, od czasów lektury "Chłopców z placu broni" nie potrafię pisać nawet imionisk z małej litery.

Rozczaruję Cię, ale:
Po pierwsze w wątku "Ocena gry" nie znalazłem Twojego wpisu, więc nie było mi wiadomym, że grę zakończyłeś, ciekawe swoją drogą, że swoich ocen nie chcesz umieścić tam
Po drugie nie umawiam się z chłopczykami.
Po trzecie nawet, gdy umawiałem się z kobietami potrafiły one zarówno się wysłowić, jak i pisać z zachowaniem wszelkich obowiązujących reguł (no przynajmniej się starały).
Po czwarte w komputerze to fikcja ja lubię strzelać do ludzi w realu zazwyczaj w ten sposób, że im się krzywda nie dzieje i chcę Ci powiedzieć, że sam często od kumpli sromotnie obrywam i w związku z tym mam większy szacunek do strzelania i życia.

Gdybyś chciał jeszcze coś odpowiedzieć mam prośbę pisz z szacunkiem do innej osoby i w ten sposób by Twoja polonista lub Twój polonista nie załamywali rąk. W jednoczesne nie działanie np. shift'a i caps lock'a nie wierzę.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez turbosqel w 24 Wrz 2008, 09:32

mature napisalem na 4 :] a na tym forum nie widzialem nic zobowiazujacego do pisania zgodnie z ortografia ... a nikt moich postow nie kaze ci czytac . a jak bys zajrzal do podforum porad , moglbys sie domyslic ze gre jednak skonczylem ...

czyli jednak tchorzysz ? czyzbys nie umial grac w stalkera lub zatrzymales sie na poziomie bootow ?
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Medium w 24 Wrz 2008, 09:48

Turbosqel - miałem o tym nie pisać, ale trudno.

Podejście rodem z piaskownicy i szantaże moralne w stylu "tchorzysz?" nie robią na mnie najmniejszego założonego przez autora wypowiedzi wrażenia ani nie wywołają zakładanego celu. Za to mam teraz wielki trening (już drugi raz dzisiaj) by nie wybuchnąć głośnym śmiechem. Takie powstrzymywanie się aż boli po pewnym czasie. Głupio by było tłumaczyć się przed kolegami z biura i podwładnymi, co się stało, że nagle moje salwy śmiechu zagłuszają wszystko w okolicy.

Za ten trening i poprawę nastroju dziękuję Ci bardzo - swój chłop jesteś. Nie zostawisz bliźniego w smutku.

Pozdrawiam Cię serdecznie życząc Ci wszystkiego najlepszego.

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez turbosqel w 24 Wrz 2008, 09:58

dobra dobra ... takie bajki wciskaj tym w biurze ... nie lubie gadac z filozofami , wole meskie rozmowy ... dlatego wstrzymam sie z offtopem . mam nadzieje ze ty tez sie uspokoisz bo z tego co widze to lubisz komentowac innych ...

pozdro dla moda :P
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości