Lista komend konsoli.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Lista komend konsoli.

Postprzez St. Priest w 16 Wrz 2008, 10:47

Przyznam, ze końcowka CS mnie rozczarowala, czulem sie jak w Call of Duty - nie chce konczyc gry, ale rzucony w wir wydarzen, gra nie pozostawia mi wyboru. Chcialem sie cofnac do czerwonego lasu i innych lokacji, ale jest to niemozliwe, Z Limanska nie da sie wyjsc i juz. Save'a nie mam sprzed Limanska, save'a kogos innego nie chce wgrywac, bo chcialbym pozbierac i poszukac artefaktow, wybic Powinnosc etc. Więc pozostaje mi przeniesc sie za pomocą konsoli.

I wlasnie o to chcialem zapytac - czy istnieje komenda w konsoli, za pomoca ktorej mozna sie przeniesc do chcianej lokacji?

Szukałem w necie listy komend do konsoli - i nic nie ma.
Chyba, ze ktos zna jakiegos moda ktory umozliwia wyjscie z Limanska? Na stalker.filefront nic nie ma - tylko CarryMody:)/

Pozdrawiam.
St. Priest
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 10:39
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 23:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Lista komend konsoli.

Postprzez kelhorn w 16 Wrz 2008, 14:32

Jeśli to ci pomoże to po wpisaniu bodajże /help lub po prostu help w linii komend pojawia się ich lista z opisem, może tam coś znajdziesz.
GPU: GTX 280 720/1230/1400
CPU: E 8400 @ 3,7 GHZ
HDD: 500GB/32MB
Chip: Intel P45
RAM: 2x2GB DDR II 4-4-4-12
kelhorn
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Sie 2008, 16:50
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 13:37
Kozaki: 0

Re: Lista komend konsoli.

Postprzez St. Priest w 16 Wrz 2008, 14:58

Wlasnie nie ma tam nic co mogloby mi pomoc.

Jest jedynie komenda:
sv_changelevel - ale to tylko dotyczy zmiany mapy przy multi chyba

Szukalem nawet kodow (to juz naprawde desperado), nic.
Moze jakis moder wpadnie na to i cos zrobi pokrewnego.

Szkoda - jak gralem, pomyslalem - ok, robie zwiad drogi w Limansku i wracam. A tu dupa.
St. Priest
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 10:39
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 23:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Lista komend konsoli.

Postprzez Wet77 w 17 Wrz 2008, 12:01

Jeśli ktoś się zna to pewnie łatwo da się to zrobić modem. Wystarczy zrobić przewodnika (albo nawet dodać jakiejś kluczowej osobie taka możliwość) który by prowadził do wcześniejszych lokacji. Każdy przewodnik jest oskrypowny gdzie ma dokładnie przenosić gracza i wystarczy co potrzeba skopiować.
Tyle teorii ale gorzej z wykonaniem ;). Ja się niestety na tym nie znam.
Wet77
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 21 Gru 2007, 20:40
Ostatnio był: 09 Kwi 2009, 14:25
Kozaki: 0

Re: Lista komend konsoli.

Postprzez krakers114 w 16 Mar 2014, 20:05

Wystarczy edytor map. W Limańsku dajesz przewodnika i skrypt jakiegoś innego co może cię poprowadzić do innej lokacji co Limańsk. Trochę się na tym znam 6 z informatyki w 5 kl. podstawówki . :E

Uwagi moderatora:

żeś odkopał... - xKoweKx

Za ten post krakers114 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative ZwinnyŻwawy.
krakers114
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 16 Mar 2014, 19:49
Ostatnio był: 19 Mar 2014, 18:02
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości