S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez freakXP w 13 Wrz 2008, 12:25

Nie ma co się gorączkować - wielu ludzi nawet jak ma oryginały to gra na ruskim scrackowanym piracie (nie tylko w Polsce - wiem, bo widziałem... dalej - rosyjska wersja gry na tamtejszy [Ukraina/Białoruś/Rosja] rynek wewnętrzny ma inną ochronę antypiracką, więc nie chce działać z polskim CD) - zgadnijcie dlaczego, hę ;) ? A potem, po wyjściu poprawki do zlokalizowanej gry, nie chce im się jej przeinstalowywać, bo a nuż pojawi się kolejna "ruska" poprawka.

Inna sprawa, że takich gier jak Stalker powinno być jak najwięcej i my gracze powinniśmy ładnie podziękować developerom kupując oryginał.

Podziękujmy za koszty pracy w Polsce (żeby dostać 2 tyś. do ręki, musimy dorzucić 1k PLN na ZUS,NFZ i PIT, a pracodawca kolejne 600 na ZUS, czyli 3,6k); popieprzone przepisy, które uniemożliwiają swobodną działalność gospodarczą w obrębie kraju i trzeba firmę zakładać w Czechach czy na Słowacji, bo co inne przedstawicielstwo skarbówki, to inne interpretacje przepisów podatkowych oraz politykom, którzy mają wszystko gdzieś. Tak apropo ;) .
freakXP
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 01:11
Ostatnio był: 19 Sty 2020, 17:55
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez balus w 13 Wrz 2008, 15:13

@ Swiena
w tym to sie zgodzę w 100% z tobą:P
balus
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 13 Wrz 2008, 02:50
Ostatnio był: 25 Lip 2010, 13:39
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez balus w 13 Wrz 2008, 15:33

i btw crashe do pulpitu zdarzają się często nawet na orginałach(i to czasem takie że nic nie da rady zrobić oprócz reinstala). gra jest super ale wydaje mi się że toszkę za szybko została wydana(tak troche betą śmierdzi)
balus
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 13 Wrz 2008, 02:50
Ostatnio był: 25 Lip 2010, 13:39
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Kopaka w 13 Wrz 2008, 15:38

nie uwierzycie albo mnie wyśmiejecie ale gdy byłem w kordonie obóz neutralnych stalkerów niedaleko bazy wojskowej zaatakowały mutanty ale najdziwniejsze że to BYŁY SNORKI A NA PRZYSTANKU PIJAWKI NAPRAWDĘ NAWET MAM SREECNY
Awatar użytkownika
Kopaka
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 04 Lis 2007, 16:13
Ostatnio był: 13 Wrz 2008, 15:44
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez tomek72 w 13 Wrz 2008, 20:27

nie uwierzycie albo mnie wyśmiejecie ale gdy byłem w kordonie obóz neutralnych stalkerów niedaleko bazy wojskowej zaatakowały mutanty ale najdziwniejsze że to BYŁY SNORKI A NA PRZYSTANKU PIJAWKI NAPRAWDĘ NAWET MAM SREECNY


To zapodaj, z chęcią to zobacze ;)
tomek72
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 18 Sty 2008, 20:57
Ostatnio był: 27 Maj 2012, 14:23
Miejscowość: Wrocław
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez stalkerharry w 13 Wrz 2008, 21:15

do dupy z tą grą. zainstalowałem patcha i za drugim razie uruchomienia gry doszedłem do magazynów wojskowych (etap gdzie Lebiediew wzywa mnie do obrony mostu, pewnie zaraz będzie wejście do Limańska) gdy nagle wywala mnie na pulpit. Cofam się o kilka savów ale nic nie daje. Za każdym razem to samo. Macie jakiś pomysł jak to obejść (ani autosave, ani quicksave, ani inny pieprzony save nie działa). Wyskoczyła mi informacja że jest robal, zapisałem to, ale za bardzo nie wiem co z tym zrobić. Nie mówcie mi że będę musiał zaczynać grę trzeci raz. Jeśli tak to idę reklamować płytę, że nie działa, niech zwracają kasę.
stalkerharry
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 19:52
Ostatnio był: 12 Lut 2010, 22:45
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez maciek833 w 13 Wrz 2008, 21:24

Mam dokładnie to samo...
maciek833
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 12:10
Ostatnio był: 04 Lis 2008, 17:11
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Waluk w 14 Wrz 2008, 00:48

Ja też się zastanawiam co do złożenia reklamacji. Nie mam zamiaru zaczynać gry od nowa, jestem w momencie jak wszedłem do Czerwonego Lasu i gonię jakiegoś człowieka. I wywala mnie za każdym razem do pulpitu. Wcześniejsze save'y nie pomogły. Jestem zdegustowany tą grą. Dużo czasu spędziłem na strzelnicy żeby uzbierać troszkę pieniędzy na zbroję i ulepszenia. Teraz to wszystko ma iść na marne? Tak się nie robi, nie miałbym nic przeciwko jakbym miał napisane na opakowaniu, że nie skończyli jeszcze tej gry, ale dali ją na sprzedaż, bo chcą na nas zarobić... Bardzo się zawiodłem na ich najnowszym dziele.

Teraz mam pytanie. Czy jeśli kupiłem tę grę w Empiku i mam rachunek, to oddadzą mi za tę niedorobioną grę pieniądze?

Pozdrawiam.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Brian w 14 Wrz 2008, 07:03

Waluk nie będę pisał, że Clear Sky to totalny gniot, do dupy, że nie warto go kupować i, że lepszy jest SoC plus OL a te 100zł lepiej wydać na DoW: Universe :D . Tego nie napisze :wink: (bo się burzyć będą znów).

Nie reklamuj gry. Crashe są bardzo częste. Możliwe, że coś ci tam nie gra. Instalowałeś jakieś mody lub patche?

@kopaka....Przecież to normalne ( w kochanym OL :wink: ). Ja np. wychodze sobię rankiem od Sidorowicza a tu kilka granató wybucha w środku bazy i wojskowi atakują wioskę kotów. Albo jestem w Magazynach Wojskowych a tu nagle raport, że Kordon zaatakowały pijawki. Kolejny przykład : Idę z Magazynów do Baru a od strony baru idą dwa nibyolbrzymy i pijawka. Kolejny : W kordonie mnie dwie pijwawy zaatakowały na samym początku gry. Wystarczy? :)
Podpis poszedł się je*ać.
Brian
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 11 Mar 2008, 21:53
Ostatnio był: 25 Wrz 2009, 21:14
Miejscowość: 30HA
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez stalkerharry w 14 Wrz 2008, 10:55

jutro pójdę do empiku i złożę reklamację. Kupię grę jeszcze raz później, jak będzie działać po ludzku. Rozumiem, że niektóre nowe gry mają drobne błędy i trzeba to naprawiać patchami, ale w tym przypadku to drobne przegięcie.
Płacić za półprodukt nie zamierzam. Jedna z moich ulubionych gierek a tu takie wkur...
stalkerharry
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 19:52
Ostatnio był: 12 Lut 2010, 22:45
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Microtus w 14 Wrz 2008, 11:39

Dzisiaj ta gra kolejny raz mnie złamała. Po patchu jest trochę lepiej, jak na razie jeden bug trap.
Jednak dziś nie o tym. Miałem misję zabić wszystkich w obozie bandytów. Pomyślałem, że lekkie przegięcie tak samemu ale z Abakanem dałem radę po ciężkich bojach było ich tam jak mrówków. Zadanie wykonane fanfary, wróć po nagrodę turururu. Zapinam do Kordonu, po drodze słyszę komunikat "Nie wiadomo skąd wszędzie pałno bandytów".
Patrzę w PDA a już baza zajęta spowrotem co więcej większość posterunków wolnych stakerów jest zajęta przez bandytów. Minęła może minuta od wyjścia z bazy :)

No dobra myślę i tak nie ważne, idę po nagrodę. No i nagroda to całe kur... 500 rubli :wink: Się kurna szarpnęli nie ma co.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez okot w 14 Wrz 2008, 12:34

Mam mytanie. Czy ktos z was dotarl do podziemi prypecia ??? bo na pudelku jest napisane ze takie sa. a ja przeszedlem gre i tam sie nie znalazlem.
okot
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:33
Ostatnio był: 15 Wrz 2008, 17:23
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości