S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Postprzez D4Rk w 01 Wrz 2008, 18:08

Chyba nie.
Może ktoś lub ktoś co zna coś co może przetłumaczyć tą stronę bo widać że ciekawe rzeczy o multiplayer piszą.
http://cs.stalker-game.com/en/?page=multiplayer
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Michu w 01 Wrz 2008, 18:48

Spróbuję po swojemu (ja sie anglika nie uczę, ale coś tam kumciam :P)

Death Match : Gracz startuje jako nowicjusz, w czasie gry można zdobyć 4 nowe rangi, są to Doświadczony, Profesjonalista, Weteran, Legenda. Nowe rangi gwarantują kolejne wyposażenie, broń, amunicję.

Większość broni można modyfikować, tłumik, luneta czy granatnik.

Różne typy amunicji, każda z innymi obrażeniami dla przeciwnika.

Realistyczna balistyka broni, naboje są wyważone (? o.O), np taki wintorez, ma efekt ''paraboli'' :P.

Artefakty i Anomalie - Ostrożnie, kiedy przechadzasz się przez planszę, śmiertelna anomalia może czekać tuż za rogiem. Radiacja nie będzie sprzyjała camperom, za długo nie posiedzicie w miejscu : d

Dynamiczny cykl dnia i nocy.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez D4Rk w 01 Wrz 2008, 19:55

Czyli inaczej bardzo podobny system multiplayer STALKER'a ShoC. Gdyby tylko mogli zrobić coś takiego że te rangi zostają na zawsze. ;(
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 01 Wrz 2008, 20:37

A także zachować swoje uzbrojenie i gotówkę. Marzenia :).

Poza tym gra mogła by zapamiętywać jakie zestawy uzbrojenia kupowaliśmy wcześniej by nie tworzyć tych zestawów za każdym razem.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez Scurko w 01 Wrz 2008, 21:21

Oj to by było coś... Jeszcze jakby w multi był taki rozwój postaci jak w Call of Duty 4: Modern Warefare... :D

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re:

Postprzez Pogan w 01 Wrz 2008, 23:59

Scurko napisał(a):Oj to by było coś... Jeszcze jakby w multi był taki rozwój postaci jak w Call of Duty 4: Modern Warefare... :D

Pozdrowienia

No bez przesady:P Chodź mam nadzieje ze multi będzie lepsze niż w SHOC.
8+ w CDA całkiem niezłe najważniejsze że jest klimat.
Image
Pogan
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 29 Sty 2008, 21:22
Ostatnio był: 12 Lut 2021, 02:24
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez D4Rk w 02 Wrz 2008, 16:35

Ja się zdziwiłem z tak słabej oceny. ;/
Chociaż jest znaczek jakości.Muszą tak zrobić jak w CoD 4 MF że są awanse będzie o wiele lepiej.Powracając do Single Player.Będzie się coś zmieniać w wyglądzie broni jak zmodyfikujemy broń że np. ulepszamy magazynek to widać ten upgrade na broni?
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Zastrzyk w 02 Wrz 2008, 16:52

Ja się czwartku nie mogę doczekać (: Gdybym na wakacjach nie miał neta to by mi taka okazja przeleciała (: 500 sztuk w 2 czy ileś tam dni (no mało ogólnie) Ale tak w ogóle do tematu. CS zapowiada sie nieźle. Fajnie że pozmieniali animacje broni bo te przeładowywania były tak okropnie sztuczne że głowa boli (szczególnie AK-74). Fajnie że będą skanery i naprawianie broni. Dobra dowiemy sie (przynajmniej niektórzy) w czwartek. Dobrze że w szkole nie mam jeszcze planu i że dopiero w czwartek będzie to wikend będzie można poświęcić na csa :D!!! A co do oceny csa no cóż. Powiem wam tak. My stalkerzy nie powinniśmy się kierować recenzjami. Z nagranych podkastów na stronie www.gamehot.pl (cos sie im z serwerami stało i tymczasowo nie działa) zgadzam się z Julesem (Prowadzący tych podkastów) że recenzent musi grę ocenić obiektywnie i każde jej niedociągnięcie powoduje obniżenie oceny nawet jeżeli gra jest super rewolucyjna. To jest recenzja. Dlatego pewnie dostał taką ocenę. Ale myślę że od nas stalkerów gra będzie miała 10/10 za same nowe artefakty XD :P
Image
Awatar użytkownika
Zastrzyk
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lut 2008, 16:17
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 12:42
Miejscowość: Jupiter
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez vangosh w 02 Wrz 2008, 17:12

D4Rk, ocena jest ok. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że i tym razem Stalker nie ustrzegł się bugów. Podstawka dostała 8, a od jej premiery minęły 2 lata więc jest lepiej :)
Awatar użytkownika
vangosh
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Lip 2008, 22:43
Ostatnio był: 18 Wrz 2008, 14:56
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Neo w 02 Wrz 2008, 17:34

Szkoda że w CD'A tak słabo ocenili Czyste Niebo. Recenzja CDA nie powaliła mnie. Ale swoje Zdanie mam i dla mnie Czyste niebo będzie Hitem Tego Roku w moim odczuciu. Więc Czyste niebo bym ocenił 10/10 :).
Świetna Fabuła,Świetna Grafika. Dla mnie REWELACJA. :)






Pozdro
Image
Awatar użytkownika
Neo
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 28 Cze 2008, 16:57
Ostatnio był: 15 Cze 2016, 19:01
Miejscowość: Olsztyn /k Częstochowy
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez D4Rk w 02 Wrz 2008, 17:53

Neo skąd wiesz że wszystko super itp. a, jeszcze nie wyszła w Polsce na chyba że masz rosyjska wersje.
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Postprzez Zastrzyk w 02 Wrz 2008, 18:12

Co do grafiki zgadzam się jest przepiękna. Mam viste i 2 gforce 8800 i już nie mogę się doczekać gra wygląda lepiej niż CRYSIS! A do tego z filmików widziałem jak świetnie zrealizowane są Good Rays to nie to co marne "patyczki" wystające z drzew w końcu porządne wsparcie dla dx 10 (: . Jeżeli dyskusje się pojawią że "vista jest wolna" to ja zaprzeczam. Tak na sprzęcie starym jest powolna jak cholera ale jak ktoś ma dobrego nowego kompa z jakimś nowym radkiem lub gfem vista jest szybsza od xp i to znacząco! Dobra dosyć o systemach wróćmy do stalkera (: . Zgadzam się z tobą Neo gra będzie mieść konkurencję na głowę. Uwielbiam klimat stalkera tą jego nieprzyewidywalnośc np raz w soc najemnicy wybili mi prawie cały bar (barman przeżył) jakli LOL mnie spotkał kiedy zobacyzłem to XD
Image
Awatar użytkownika
Zastrzyk
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lut 2008, 16:17
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 12:42
Miejscowość: Jupiter
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość