"Koniec Świata - 2012 rok"

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Lukass1613 w 02 Cze 2008, 10:33

Oj kowek kowek... Duży a w takie bzdury wierzy. Stary naprawdę jest 1000 książek które obrały sobie za koniec świata rózne daty (w tym i te np z 2000 roku) i co? I własnie nic :)
Żyjemy dalej i dalej będą powstawać takie ksiązki bo ludzie lubią to czytać. I ten artykuł z pierwszego posta jest właśnie tego przykładem.
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez KoweK w 02 Cze 2008, 11:10

Lukass1613 napisał(a):Oj kowek kowek... Duży a w takie bzdury wierzy. Stary naprawdę jest 1000 książek które obrały sobie za koniec świata rózne daty (w tym i te np z 2000 roku) i co? I własnie nic :)
Żyjemy dalej i dalej będą powstawać takie ksiązki bo ludzie lubią to czytać. I ten artykuł z pierwszego posta jest właśnie tego przykładem.

No tylko, że ja przed 2000 rokiem zacząłem się interesować Nostradamusem, a on w 2000 roku nie przepowiadał końca świata:) albo ta data 06.06.06...
Ja w to nie wierzę, ale dużo rzeczy wskazuje na to, iż za 4 lata będzie wielki kataklizm. Wystarczy spojrzeć w niebo i znaleźć Oriona...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Postprzez Przemek77 w 02 Cze 2008, 11:24

kowek napisał(a):No tylko, że ja przed 2000 rokiem zacząłem się interesować Nostradamusem, a on w 2000 roku nie przepowiadał końca świata:) albo ta data 06.06.06...
Ja w to nie wierzę, ale dużo rzeczy wskazuje na to, iż za 4 lata będzie wielki kataklizm. Wystarczy spojrzeć w niebo i znaleźć Oriona...

Weź, proszę Cię.... no i co ten Orion spadnie na ziemię i będzie BUM? Orion jak Orion zresztą teraz już chyba go nawet nie widać, czas poczekać do jesieni.
Ludzi zawsze straszyło się końcem świata, wystarczy spojrzeć na Świadków Jehowy - nie chcę nikogo urazić, ale oni co jakiś czas zapowiadają "koniec świata" który oczywiście nie nadchodzi.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Postprzez Keldorn WistBlade w 02 Cze 2008, 12:25

Do 2012 ma zamiar kochać się do woli i spłodzić tyle dzieci żeby Polska wygrała nadchodzący bój i sam w nim uczestniczyć, będę się zbroił i szkolił...


ale to g prawda bo jest tyle przepowiedni końca świata że głowa mała poza tym nie wszystkie cywilizację są jak Alieny i Predatorzy i znajdą się Ci którzy nam pomogą. Co ma być to będzie... poczekam, zobaczę.

Takie wywody są uzasadnione tym że coraz więcej ludzi odsuwa się od religii i jest to sposób na odzyskanie wiernych, chodźcie do kościoła a zostaniecie wybawieni w Ostatecznej Wojnie Końca Świat
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Postprzez Towarzysz Lenin w 02 Cze 2008, 13:51

A i nawet jeśli to przeżyłby tylko pijany polski żul leżący w rowie :).
Dajcie spokój, nawet ja mógłbym takie bzdury napisać i w internet puścić.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Infernal w 02 Cze 2008, 14:47

Nostradamus to najśmieszniejszy prorok o jakim słyszałem. Wszystkie jego przepowiednie sprawdzały się przez "historia lubi się powtarzać". Już dawno to było, ale widziałem dokument, w którym udowadniali, że te przepowiednie to stek bzdur i na dodatek połowa się nie spełniła.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Keldorn WistBlade w 02 Cze 2008, 15:00

Równie dobrze można zaprzęgnąć do działania rachunek prawdopodobieństwa i historię i oto gotowy sposób na przepowiednię.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Postprzez fjk w 02 Cze 2008, 15:31

noo... powiem że jesli pan Geryl jest wybitny... to skąd tak głupi i chory pomysł jak 2km łódz otoczona alufolią? słyszałem że takie cuśzawarłw swej książce...a nawet jeśli to obstawia mże wcześniej sami się wybijemy ;)
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Igoand w 02 Cze 2008, 16:33

Hmm...
Majom się kalendarz w 2012 roku skończył, bo go nie dokończyli (nie chciało im się :) )...

W Ufo nie wierze, te wymiary i światy też coś nie tak...

Tak jak Kowek powiedział "na ziemi jest wiele atomowych elektrowni".

No właśnie jest dużo elektrowni a gdyby tak terroryści ( patologiści ) puszczą kilka rakiet na atomowe elektrownie. Myślę, że wtedy by się zaczęło, wojna itp...
I w taki sposób (bomby atomowe itp. ) zniszczyli byśmy faunę i florę ziemską i także ludzi :|

Wierze w to co może się zdarzyć naprawdę a nie jakieś Ufolce i wymiary... :|
Awatar użytkownika
Igoand
Stalker

Posty: 146
Dołączenie: 25 Lut 2008, 19:23
Ostatnio był: 13 Kwi 2015, 17:43
Miejscowość: Żywkowo
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez KoweK w 02 Cze 2008, 16:41

Spróbuje potem streścić krótko jak ma przebiec koniec świata i dlaczego... dowodów matematycznych nie przedstawię, bo byłoby za dużo pisaniny :) Mógłbym co najwyżej zrobić skany.
Ufo? UFO to obiekty latające- w nie nie wierzę, ale w życie poza ziemskie? Oczywiście, że tak. Wg mnie to niemożliwe, abyśmy byli sami. Prawdopodobnie na marsie jest woda. A w wodzie są bakterie- mamy życie ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Postprzez Radion w 02 Cze 2008, 18:08

kowek napisał(a):Ufo? UFO to obiekty latające- w nie nie wierzę, ale w życie poza ziemskie? Oczywiście, że tak. Wg mnie to niemożliwe, abyśmy byli sami. Prawdopodobnie na marsie jest woda. A w wodzie są bakterie- mamy życie ;)

Zacytuję wam przypis z książki Kira Bułyczowa "Nadzy Ludzie"
Komentuję on fragment kiedy dowiadujemy się że cześć planet łamie zakaz i wysyła na Ziemię pojazdy.
"Ale nigdy nie biorą ludzi na pokład. Kontakty z przedstawicielami innych planet są wymysłem psychopatów, oszustów i prasy brukowej. Z dumą chciałbym zauważyć, że w mojej ojczyźnie wszyscy świetnie rozumieją, że na latające talerze nie należy zwracać uwagi, a nasz prasa milczy na ten temat. Mam nadzieję, że nasz kraj będzie istniał jeszcze setki lat i nawet w społeczeństwie zwycięskiego komunizmu nikt nie będzie zwracać na talerze uwagi"
Image
Image
Awatar użytkownika
Radion
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 10 Cze 2007, 19:11
Ostatnio był: 25 Gru 2008, 16:16
Miejscowość: 127.0.0.1
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Postprzez Kalma w 02 Cze 2008, 18:59

Koniec świata to był w 2000 jak mi komp wysiadł na 2 tygodnie.
Później wszystko wróciło do normy. :D

Koniec świata może być w 2012, ale tylko pod warunkiem że wygramy euro.
Reszta mi wisi i powiewa.
Uderzaj szybko i niespodziewanie. Atakuj bez ostrzeżenia. I zawsze pamiętaj, że wojnę łatwo jest wygrać, kiedy przeciwnik nie wie że walczy.
Awatar użytkownika
Kalma
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 05 Maj 2008, 13:05
Ostatnio był: 18 Paź 2009, 13:42
Miejscowość: Caliban
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości