udźwig

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

udźwig

Postprzez kopersuperhero w 01 Sie 2024, 19:34

Dzień dobry, przepraszam za nieznalezienie samodzielnie odpowiedzi, ale najwidoczniej nie umiem internetu.
Pytanie mam takie, jak zwiększyć udźwig w cieniu czarnobyla? Wersja z goga. Tak krok po kroku, bo ja to taki trochę debil. Nigdy żadnych modów nie instalowałem (w żadnej grze). Pytanie jest o cień czarenobyla, ale lubię czasami wracać do wszystkich stalkerów, więc byłoby też miło dowiedzieć się o czyste niebo i zew prypeci.
kopersuperhero
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Sie 2024, 18:42
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: udźwig

Postprzez KoweK w 01 Sie 2024, 19:41

Tutaj jest poradnik jak zrobić to samemu viewtopic.php?t=685
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: udźwig

Postprzez kopersuperhero w 02 Sie 2024, 20:07

Dzięki, działa. A tak na przyszłość, bo chyba nic na ten temat nie napisali - tak samo się robi z innymi stalkerami, czyste niebo i zew prypeci?
kopersuperhero
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Sie 2024, 18:42
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość