S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez jedrek777 w 14 Cze 2021, 03:05

Ech, niby człowiek wiedział, a jednak się łudził :pogarda:
Cięcie gry na jakieś pre-order bonusy, pierdoły pokroju skinów itp.
Wiadomo, jest zajawka, że wreszcie nowa część, ale też trochę strach, że wyjdzie Assassin's Creed: Chernobyl :caleb:

Image
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 21:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez JE Józio Biden w 14 Cze 2021, 03:18

Jak nie będzie różowych skinów to nie kupuje
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
JE Józio Biden
Tropiciel

Posty: 339
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 25 Sie 2024, 10:45
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 112

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Naznaczony11 w 14 Cze 2021, 23:54

Specjalnie sobie przypomniałem hasło do konta z 2010 roku, żeby przypomnieć sobie posty, które wtedy zapowiadały dwójkę. Łezka się w oku kręci jak patrzę na ten przeminięty czas, ale nadal jestem wierny grze. Na pewno kupię edycję kolekcjonerską, żeby sobie dumnie postawić figurkę w pokoju. Udanych łowów, Stalkerzy. :kozak:
Image

Za ten post Naznaczony11 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, Mruk.
Awatar użytkownika
Naznaczony11
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 23 Paź 2010, 09:18
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 23:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -5

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez doomer77 w 15 Cze 2021, 00:08

Strzelanie z pada wygląda jak zawsze i wszędzie paskudnie, rzut śrubą wyszedł dziwnie koślawo, znowu większość poukrywana w mroku.
Ale jaram się, bo wygląda to wszystko jednak miodnie, z opisów wyłania się ciekawa i niezbyt liniowa gra, no i to w końcu Stalker. Powrót do Zony z nową historią, nowymi postaciami (może i starymi?) i na silniku, który w niejednej grze nie zawiódł.
Jest jeszcze jedna rzecz, która nie daje mi spokoju. Stalker od zawsze był dla mnie doskonałą i wręcz wymarzoną platformą do gry kooperacyjnej a studio nie odpowiedziało wprost na pytanie o multi i coop. Gdy studio nie przewiduje multi, to od razu mówi - nie będzie. Tym razem nie zaprzeczyło... Mam tylko nadzieję, że nie skończy się na pojedynczych mapach do deathmatchu :facepalm:
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 337
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 22 Sie 2024, 21:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 70

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez mikew_86 w 15 Cze 2021, 07:42

Here comes... :E Trzeba będzie kupić nowego PC. :D
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Jerycho w 15 Cze 2021, 07:54

Witajcie ponownie załogo! W końcu sie doczekaliśmy :D Czas zacząć składać nowego kompa :idea: :)
Awatar użytkownika
Jerycho
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 11 Mar 2012, 16:35
Ostatnio był: 15 Cze 2021, 08:04
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez bananlina w 15 Cze 2021, 09:04

Jestem gotowy już na tą gierkę szkoda, że za rok dopiero ale celuje w fizyczną Ultimate Edition :kotek:
Awatar użytkownika
bananlina
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 15 Cze 2021, 08:45
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Miejscowość: Opole, opolskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Apoptose w 15 Cze 2021, 17:02

bananlina napisał(a):celuje w fizyczną Ultimate Edition :kotek:

Wg. cennika ze stronki GSC wychodzi ponad 1200 zł, ło matko jedyna. Kasę mam, ale trochę szkoda tyle na gierkę wydawać. Może jednak wezmę digitala, bo te bajery w stylu plecaka czy figurki aż tak bardzo mnie nie interesują. W pudełku tylko kod, więc pewnie jak sam zagrasz, to już potem nikomu nie odsprzedasz.

Z drugiej strony człowiek jednak woli rzeczy namacalne.
Ostatnio edytowany przez Apoptose, 15 Cze 2021, 18:12, edytowano w sumie 1 raz
Wtedy Red chował się w najdalszym kącie i stamtąd patrzył ze strachem, jak ojciec zdziera z siebie roboczą kurtkę i rzuca matce, jak ściąga z olbrzymich stóp zdeptane buty, jak wpycha je pod wieszak, a sam w skarpetkach lepko człapie do łazienki pod prysznic i długo się tam chlapie, klepie po mokrym cielsku, trzaska miednicami, coś mamrocze pod nosem, a potem ryczy na cały dom: „Maria! Zasnęłaś tam?" Trzeba było odczekać, aż się umyje i siądzie za stół, na którym stoi już ćwiartka, miska z gęstą zupą, keczup, trzeba było czekać, póki nie obciągnie swojej ćwiartki, nie zje zupy i dopiero wtedy można było wyjrzeć na świat boży, wdrapać się mu na kolana i wypytywać, którego majstra i którego inżyniera ojciec dzisiaj utopił w stężonym kwasie siarkowym.
Awatar użytkownika
Apoptose
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 14 Cze 2021, 20:24
Ostatnio był: 07 Mar 2023, 18:51
Miejscowość: Podlaskie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Imienny w 15 Cze 2021, 17:25

Chyba, że będzie jakieś polskie wydanie i tam cena będzie niższa (jak na wersję dość dopakowaną to nie dziwne, że swoje kosztuje). Wersja cyfrowa: 200 zł (PC, przez Steam/EGS) i 250 zł (konsole), i ta pierwsza już ląduje w TOP sprzedaży na Steam. Tak więc zainteresowanie spore, choć materiałów mało, no i do premiery mamy dużo czasu.

Sam jestem zdecydowanie na tak, ale szczerze wolę poczekać - i np. urealnią wymagania sprzętowe, bo obecne są dziwne. W międzyczasie rozważę jakąś dopakowaną edycję.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 17:52
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Provski w 15 Cze 2021, 23:34

Z tymi wymaganiami to jak zwykle czyli że nie wiadomo na jaką rozdzielczość i klatkarz więc w sumie mimo, że podali wymagania to i tak nie wiadomo jak to będzie działać w praktyce.
Твоя цель здесь. Иди ко мне.
Твой путь завершается. Иди ко мне.
Вознаграждён будет только один.
Твоё желание скоро исполнится.
Пришло время. Я вижу твоё желание.
Путь завершён, человек. Иди ко мне.
Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь.
Provski
Tropiciel

Posty: 374
Dołączenie: 17 Maj 2011, 09:03
Ostatnio był: 25 Lip 2022, 20:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 42

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Nyguz w 16 Cze 2021, 01:42

Jak pójdzie mi w 1440p na średnich/wysokich i co najmniej 60fps to będę w 7 niebie. Dobrze pamiętam czasy jak jeszcze siedziałem na Dual Core E2180 i GF 8500GT, jaką radość miałem grając w SHoC na wysokich, ośw. statycznym i w 1152x864 w 40 klatkach :E

A może byście zrobili dział na głównej stronie forum STALKER 2? Temat był ok wtedy gdy nie byliśmy pewni, że S2 powstanie, przecież go zawieszali, wznawiali i ege szege, ale skoro już wiadomo, że wyjdzie w przyszłym roku tooooo... czemu nie? :wink: ;)
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Adam w 17 Cze 2021, 17:59

Ja hasło miałem w sumie zapisane (z resztą rok temu wpadłem na forum, jak zobaczyłem Ignasia robiącego odpały o Wojnach Frakcji xD).

Gierka mi nie pójdzie, obejrzę gameplay i może za parę laty zagram u jakiegoś kumpla z lepszym sprzętem. Pozdrawiam starą gwardię :E :E :E
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 3 gości