[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Keldorn WistBlade w 28 Wrz 2018, 13:40

HuczuL napisał(a):Witam!

Mam takie pytanie, otóż czy ten kałasznikov z domu gdzie Bies kazał nam zdjąć Snajpera na moście jest jakiś inny? Otóż gdy broń miała z 60% sprawności to zaczeła się cholernie zacinać jakby miała 40%, czy ona taka jest? To jest akacz który widział Hitlera i Stalina. Czy jest jakiś mod który zmniejsza zacinanie się broni?



Ten kałach ma 500 wytrzymałości a normalny AK-74 4000 tak więc to broń na jedną misję.
Gram na wersji z Weapon DLC także te wartości mogą być inne bez tego dodatku ale z tego co pamiętam ona zawsze była taka słaba.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez caleb59 w 28 Wrz 2018, 17:07

A czytałeś opis :tm: tego kałacha? Był własnością pewnego hehe przeklętego stalkera i stąd jego właściwości :E #SC17324 #pdk
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez HuczuL w 28 Wrz 2018, 17:57

Aaaa oki dzięki bardzo :) ! . A czy opłaca się instalować modyfikację extended pack ? Jest tam chyba mod na te bronie z tego co widziałem, i jak to jest ze spolszczeniem Polskim w tym modzie?

Wpadka? Zlecenie od Żwawego, znalezienie kurtkiImage
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 29 Wrz 2018, 14:48

@HuczuL
Dla mnie granie w LA ma sens tylko z tym extended packiem, dużo zmian gameplayowych, kombinezony i hełmy, slot na pistolety i dwa na broń długą i wiele innych zmian. No i wiadomo weapon pack z fajnymi giwerami, bo jak się patrzy na te oryginalne to się od razu ulewa.
Extended pack też był spolszczony, wiadomo gdzie szukać polonizacji :) tylko od razu ostrzegam, że w tym spolszczeniu są też zmiany balansu i gameplayu, np inne konfigi dla granatów, żołnierze nie są już takimi gąbkami na naboje małych kalibrów itp rzeczy. Gracz może dłużej biegać i wolniej się męczy, aż do przekroczenia pewnego udźwigu itp. Mi większość tych zmian pasowała ale ostrzegam, jak coś to spolszczenia do extended packa najwyżej nie wrzucisz. Jest pewnie w nim też parę błędów np brak niektórych opisów broni (co znalazłem to było poprawione) ale to nie przeszkadza w grze, przynajmniej mi.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 19:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez HuczuL w 30 Wrz 2018, 09:35

Dzięki, to czyli będzie działać spolszczenie z expanded packiem ale nie dokońca? Nie będą przetłumaczone niektóre rzeczy?
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez jedrek777 w 30 Wrz 2018, 12:41

Też jestem ciekawy, niedawno zainstalowałem LA DC w wersji 1.4005 ze spolszczeniem i nie chciałbym, żeby coś się psuło.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 21:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez HuczuL w 30 Wrz 2018, 12:45

Mogę przeboleć że nie wszystko jest spolszczone, ale brak opisów broni tylko samy kod czy coś to już nie, albo brak znaków. Ci którzy posiadają ten mod ze spolszczeniem z tamtego LA czyli stabilnego bez tej modyfikacji niech napiszą jak to wygląda i czy się opłaca pod kątem spolszczenia, czy ma się grać po angielsku?

Wie ktoś jak otworzyć te kraty do magazyny w bazie bandytow we Dolinie Mroku?
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Keldorn WistBlade w 01 Paź 2018, 09:53

Mam kolejne pytanie.

Misja na zebranie info o X18, wszystko fajnie bo gadam z bandytą, dostaje od niego hasło na wejście do bazy Monolitu, gadam z kontaktem i po zabraniu dokumentów dzieje się magia. DO bazy wbijają żołnierze i robią rozpierduchę z monolitu to co przeżyje czyli reszta żołnierzy jest przeze mnie eliminowana i tutaj powstaje problem po tym ataku reszta monolitu (ci z poza zasięgu minimapy) są dla mnie ENEMY a Ci których widziałem na minimapie jako FRIENDLY są nimi nadal. Żadnego z Monolitowców nie zabiłem bo oni po prostu kończą marnie w walce z żołnierzami więc kwestia przypadkowego postrzału odpada.

Próbowałem wbić do bazy bandytów ale po tej akcji cały ich obóz do mnie wali. Dodam tylko że nie korzystałem z samochodu jeszcze tj. misja jest nie do końca wykonana bo na wcześniejszej wersji jak grałem to po akcji zbierałem staff i sprzedawałem go bandytom po czym wsiadałem do samochodu jechałem do Grzechu i robiłem dalszą część zadania...

Teraz jest problem bo skoro bandyci są ENEMY to jak mam wykonać misję dla GRZECHU i odzyskać kod ok DZIKA??


HuczuL napisał(a):Wie ktoś jak otworzyć te kraty do magazyny w bazie bandytow we Dolinie Mroku?


Albo płacisz strażnikowi albo czekasz na finał misji z kodem od Dzika i po wszystkim ich wybijasz. Bynajmniej tak sam robiłem teraz jest kwestia tego czy mamy te same wersje LA :)
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez HuczuL w 01 Paź 2018, 16:55

No ja mam tą najnowszą, Ty ale ogólnie to obecnie miałem misje ze wtyczką w Monolith, więc w Dolinie Mroku po drodze zapierdzieliłem baze bandytów i okradłem z sejfu Dzika... I postanowiłem okraść ich magazyn a tam zamknięte :( i co teraz?


Mam problem, w kopalni jak się uciekało przed sołdatami gdy najechali na Monolith w Dolinie Mroku to gdy w kopalni mijam taki wagon po lewej stronie i ide dalej to coś mnie jednym pierdnięciem zabija, dźwięk jaki ktoś nożem rzucił na hita, i gdy pisze mi że zginołem to w noktowizji mojej stoi koleś z Grzechu... Czy oni tak mogą na hita zabijać? Mam najnowsze bez modów
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 03 Paź 2018, 08:07

HuczuL napisał(a):Mogę przeboleć że nie wszystko jest spolszczone, ale brak opisów broni tylko samy kod czy coś to już nie, albo brak znaków.

Znalazłem swoje stare screeny, po wrzuceniu LA DC i jego spolszczenia, na to Extended Pack nazwy i opisy broni wygadają tak:
Image
Po wrzuceniu spolszczenia do Extended Packa tak (tu akurat z jednym wyrazem co był nie przetłumaczony, przed fixem)
Image
Nie znalazłem wszystkich giwer to nie wiem czy po fixach wszystkie opisy są już poprawne, czasami zdarzało się, że wyglądało to tak
Image
ale co znalazłem i podesłałem to było naprawione w fixach.
Nie sprawdzałem LA DC po angielsku i Extended Pack po angielsku ale zakładam, że wtedy wszystko śmiga od razu jeśli chodziło o opisy.
To teraz wiesz jak to wygląda, decyzja należy do ciebie jak grać.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 19:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Keldorn WistBlade w 03 Paź 2018, 14:47

@tom3kb

Jak wgram spolszczenie do wersji 1.4005 to opisy i nazwę np. Bizona mam w postaci nazwy pliku. Co trzeba zrobić żeby spolszczenie współpracowało z Extended pack for LostAlpha DC [1.4005] v1.3

Byłbym usatysfakcjonowany gdyby nowa treść z EP była po angielsku a reszta po polsku. Opisy broni i tak nie są dla mnie ważne.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 03 Paź 2018, 15:32

Keldorn WistBlade napisał(a):@tom3kb
Byłbym usatysfakcjonowany gdyby nowa treść z EP była po angielsku a reszta po polsku. Opisy broni i tak nie są dla mnie ważne.

A to tak to nie wyjdzie, bo jak wrzucisz na spolszczonego LA DC angielskiego Extended Packa to właśnie będziesz miał nazwy broni w stylu st_wapon_blabla i jej opis w stylu st_description_blabla jak na pierwszym obrazku.

Jak chcesz mieć LA DC po polsku i Extended packa po polsku to musisz zainstalować jeszcze dodatkowe spolszczenie do extended Packa: Ulepszone spolszczone LA 1.4005 DLC zrobione przez EGZOdaw
No i wtedy instalacja wygląda:
1.LA DC
2.Spolszczenie do LA DC
3.Extended PAck (to co tam z niego potrzebujesz, addon gameplayowy jest obowiązkowy, ja wybrałem jeszcze weapon packa i głosy rosyjskie ale kto co woli)
4.Ulepszone spolszczone LA 1.4005 DLC

Ewentualnie granie po angielsku:
1. LA DC.
2. Extended Pack.

Za ten post tom3kb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Keldorn WistBlade.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 19:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości