S.T.A.L.K.E.R. Multiplayer Beta 2215

Czy to sen...? Koszmar! - Stwierdził z niepewnością Naznaczony rozglądając się nerwowo. Traumatyczne przeżycia sprzed lat ponownie dały o sobie znać.

Postprzez Fan w 25 Lis 2005, 12:37

Wczoraj kolo 2 scignelem calosc i:
- mamy do wybory 4 stalkerow [ 4 skiny],
- sa 4 mapki,2 mniejsze i 2 wieksze, obszar przeladowany jest szczegulami,jakies polamana kable, mury,drbinki,dziury w scianach,na brak terenu do zwiedzania nie da sie nazekac,
- zajebiscie wygladaja anomalia,szczegulnie wir powietrza i electric,przydatne bardzo jest urzadzonko do ich wykrywania,
- w katalogu z gra podpisany jest plik dx9.0, no ale cala beta jest w dx8.0 oprucz anomali w dx8.1 jak pisal Korn wczesniej, , grafika jest niezla, w czasie pojawiernia sie HL2 powiedzialbym ze jest dobra, inni napisza Fan no bo to... wiem wiem, brak jest reflexow, bump mapingu, shaderow, ja chcem trailer dx9.0 :wink:
- jest duzo broni,jak liczylem chyba kolo 25, bron krotka,shotgany,riffels,sniper,rocket .DOchodza jeszcze granaty,equip [ tlumik,luneta,apteczki,wykrywanie anomali,gogle, cos chyba jeszcze],kamizelki/pancerze [ po zmianie pancerze postac zmienia wyglad] , jest w czym wybierac, no i dojda jeszcze sklepy w pelnej :wink:
- celowanie prawym przyciskiem myszki,fajnie wyglada skakanie zamka na niektorych broniach,mp5 albo kalach,
- fajnie strzela sie ze snajperek,nie sprawdzalem jeszcze wszystkich,ale ta 1 z tlumikiem i dragunow sa wyczesane,jest klimaciarsko, czuje sie jak w swoim ogrudku 8)
- co do fizyki to trudno wsumie powiedziec,jest prawidlowa,beczki fajnie lataja jak sie zuci granat, wiecej ciekawostek niezauwazyelm,
- przechodzeie naboi przez cienke blachy i drewniane rzeczy,jak na trailerach,
- fajny efekt jest gdy granat wybuchnie przy tobie lub strzeli sie w czerwona beczke = brzeczenie w uszach i rozmyty obraz[ dx9.0 ], wyglada ciekawie :wink:
- podoba mi sie mapka terenu w lewym gornym rogu,jest na niej ogulny zarys terenu,zaznaczaja sie na niej anomalia,wazniejsze charakterystyczne punkty [ u mnie jakies takie cos sie pojawilo :P ],
- w becie brak jest mutantow i innych stalkerow, szkoda wtedy bylaby sieka i tester guns :wink:
___________________________
Pytania:
- czy mozna zmienic rozdzialke ?
- w momencie gdy gine w equip mam wszystko na czerwono czyli nic nie moge kupic i to co mialem wczewsniej tez jest na czerwono,zeby kupic cos nowego musze wyjsc i wejsc do gry, da sie inaczej ?
- jak uzyc bazoki, bo kupuje sie ja jako equip i w menu equip nie moge wlozyc ja w okienko broni ?
- gogle da sie jakos uzyc ?
- czy sa jakies artefakty,znalazl ktos jakies ?
- anomalia: wir powietrza, wybuchacjace zwloki, electric, obszar skazony na zielono, czy ktos znalazl inne ?
- czy ktos cos znalazl ciekawego na mapie ? :wink:
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Erjot w 25 Lis 2005, 12:55

co do poprzedniej wypowiedzi ze nie ma innych stalkerow to nic dziwnego bo to jest beta multiplayer. Dzis 1 raz udalo mi sie zagrac normalnie w multi (tzn przedtem byly takie lagi ze miedzy kliknieciem a strzalem mijalo pare sekund) PING mialem okolo 60 wiec w maire sie dalo komfortowow grac.
Na serwerze bylo okolo 10 osob, hmm gra raczej byla taka dziwna wiekszosc albo kampowowala siedzac na budynkach (mapa mp_factory) albo biegala jak w quake hmm chyba oczekiwalem czegos innego, a moze nie lubie Typowych gier multiplayer, a moze tam ma byc ale mi to bardziej przypomina quake czy unreal i mam tu tylko na mysli sama rozgrywke.

Miejmy nadzieje ze tworcy tak malo mowiac o trybie single (patrz oficialne forum gry) szykuja naprawde cos milego.

EDIT

Takie tam - przemyslenia

Po dluzszym graniu w ta bete jestem troche niezadowolony, nie ,nie z jej jakosci grafiki czy broni ale wlasnie z tego ze byla/jest ona dostepna. Chodzi mianowicie o bronie (i nie tylko) na officialnej stronie mamy podana czesc dostepnych broni, bylo tez napisane ze beda jakies inne o których nie bylo nic mowione taka tajemnica która trzeba bedzie samemu odkryc w grze i da nam to radosc. Teraz kiedy gram w bete sa dostepne chyba wszystkie bronie, „to fajnie przeciez mozesz je wypróbowac i w ogóle” moze ktos powiedziec, ale dla mnie to jest „spojler”. (Z drugiej strony moglem nie sciagac bety.).No ale do czego zmierzam, chodzi mianowicie o to, ze jesli jeszcze wyjdzie jakas „nieoficjalna wersja” i bedziemy sobie w nia grac (zagrywac sie ?) i odkrywac inne rzeczy to wreszcie jak bedzie juz oficjalna premiera gry to okaze sie ze nie jest juz taka upragniona bo juz wiekszosc widzielismy.
(Hmmm moze troche bezsensu pisze ale tak uwazam)
No ale ja i tak caly czas czekam i wierze ze tryb singleplayer przyniesie wiele nowego
Ostatnio edytowany przez Erjot, 25 Lis 2005, 13:21, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez mons w 25 Lis 2005, 13:11

Wiecie co NIE podoba mi sie w tym multiplayerze ?

ze jest taki wybór snajperek! istny obled!
wszyscy kupuja sobie kampy zamiast kalaszka czy shodgana i kampia w najrózniejszych zakamarkach mapy!
narazie za bardzo kamperski ten multi ....
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez ponio11 w 25 Lis 2005, 13:18

Prosze niech mi ktos napisze na priva skad to mozna sciagnac dostaje obledu zaraz sie zabije jak tego niebede mial.Kocham stalkera i musze to miec Pomocy :( :( :( :( :(
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 15:31
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Postprzez Erjot w 25 Lis 2005, 13:41

zgadzam sie z z wypowiedzia monSa, tez mi sie nie podoba jak narazie ten multiplayer :( no ale to zawsze zalezy od tego z kim sie gra nawet najlepsza gre moga popsuc tacy ... takie nooby.
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez mons w 25 Lis 2005, 14:01

OOOOooo :D przedchwila gralem w zbieranie artefaktów :) to jest fajne.
Nie mozna kupowac broni ,ale dostaje sie pistolety z tlumikiem. Sa 2 druzyny i jest wyscig kto pierwszy dojdzie do artefaktu ,podnosi go ( zazwyczaj jest to taka swiecaca kula)
I musi ja szybko odniesc do bazy ,a my oczywiscie musimy w tym mu przeszkodzic
I dochodzi do malej wymiany ognia..
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez ponio11 w 25 Lis 2005, 14:26

Ej mam takie pytanie a ta bete to sie normalnie jakos ikonka wlancza czy tez trzeba uzyc jakiegos 3d analyze ????
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 15:31
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Postprzez mons w 25 Lis 2005, 14:27

ponio11 napisał(a):Ej mam takie pytanie a ta bete to sie normalnie jakos ikonka wlancza czy tez trzeba uzyc jakiegos 3d analyze ????


normalnie.
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez ponio11 w 25 Lis 2005, 15:48

a jest tam jeszcze menu typu start takie tam rzeczy bo wlasnie sciagam i musze wszystko wiedziec :D
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 15:31
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Postprzez LPKorn3324 w 25 Lis 2005, 16:21

masz panel gdzie wybierasz mapy i uruchamiasz
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez Underhill w 25 Lis 2005, 16:53

Witam wszystkich. Sciagnolem sobie owa bete i mam maly roblem z odpaleniem jej. Mianowicie podczas uruchamiania sie gry pojawiaja sie dwa komunikaty: ***STOP*** file 'P:\xr_3da\ResourceManager_Resources.cpp', line 298.
***Reason***: *** API-failure ***

oraz: ***STOP*** file '(null)', line 0.
***Reason***: *** Internal Error ***
Saved dump file to 'logs\xray_Podgórscy_11-25-05_15-49-48.mdmp'


Niestety nie jestem za bardzo biegly w inforamtyce i nie bardzo wiem o co chodzi. Posiadam karte graficzna GeForce 440MX i nie wiem czy to jej wina. Ale poprzednie "alphy" chodzily bez zarzutu. Czy ktos moze sie na tym zna? Dziekuje z góry za pomoc.
Underhill
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 25 Lis 2005, 16:42
Ostatnio był: 09 Lut 2007, 10:28
Kozaki: 0

Postprzez LPKorn3324 w 25 Lis 2005, 16:58

hmm prawde mówiac to nie mam pojecia, API jest zwiazany ze sprzetem- jakie masz sterowniki ? [/url]
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do S.T.A.L.K.E.R. Dream

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości