[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Plaargath w 07 Paź 2015, 23:06

Pangia napisał(a):dziwi mnie, że taka pierdółka zajęła tyle czasu.

Też mnie to kiedyś dziwiło. Chyba nie ma nic bardziej frustrującego w tej rozrywce niż właśnie rozwlekanie się pierdółek na dni i tygodnie. Masz w głowie krótki, spójny plan - a potem tu trzeba godzinkę dłużej w robocie, tam wypadałoby coś w domu ogarnąć, tu trzeba przelew puścić, tam dziecko odebrać, tu szybko do sklepu, tam żona ma urodziny, tu trzeba klocki wymienić a tam klocka zrobić - za każdym razem przerywasz w połowie linijki i nagle siadasz po trzech tygodniach do własnych plików, patrzysz i myślisz "co to, k..., jest?!", bo już ich nawet nie poznajesz. A nie daj, że gdzieś po drodze sobie czegoś nie zapiszesz, czy coś w ten deseń. Brrrr, koszmar. Paradoksalnie czasem zrobienie czegoś większego idzie szybciej, niż łatanie maleństw.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 10 Sie 2024, 12:24
Kozaki: 234

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Pangia w 07 Paź 2015, 23:11

To na przyszłość się ogłaszajcie – „szukamy frajera, który nie ma życia i zrobi nam configi w zamian za podziękowanie w ReadMe, którego i tak nikt nie przeczyta” i może bym się zgłosił, albo ktoś podobny do mnie :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Plaargath w 07 Paź 2015, 23:12

To się niestety nie sprawdza.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 10 Sie 2024, 12:24
Kozaki: 234

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez utak3r w 07 Paź 2015, 23:29

Się uśmiałem :E
Nie, to nie były tylko configi.

A o zmianach w mapach nie piszę, bo po prostu są i postępują. Nie będę przecież opisywał szczegółów, co doszło w spawnie i w taskach.

No i... ja wiem, że co niektórzy tutaj wiodą beztroskie życie, ale inni mają zap***l w robocie i życiu i czasem nawet przez kilka tygodni nie da się przysiąść do pracy nad LA - a jak się już da, to sił brak.

Może niepotrzebnie pisałem w ogóle?... :|
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive magic10rm.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Pangia w 07 Paź 2015, 23:43

Nie no, na pewno ktoś się z tego ucieszył. Ja bym nawet zagrał w LA, gdyby nie tona dodatkowych instalek z kodekami i innymi tego typu pierdołami. Jakbyście to kiedyś ogarnęli, to zajeboza.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez doomer77 w 08 Paź 2015, 00:57

Dla mnie każda poprawka, nawet mała, bardzo cieszy i wcale nie narzekam na tempo prac. Sam jestem już w tym wieku, że takie charytatywne dziabanie rozumiem.
Pracujcie dalej, mam nadzieję, że przed końcem roku postęp będzie taki, że w styczniu będę mógł zagrać w LA z kolejnym patchem, bo to okres, w którym tradycyjnie co roku odpalam kolejne części Stalkera :E
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 04 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 70

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 08 Paź 2015, 06:56

Pangia napisał(a):Nie no, na pewno ktoś się z tego ucieszył. Ja bym nawet zagrał w LA, gdyby nie tona dodatkowych instalek z kodekami i innymi tego typu pierdołami. Jakbyście to kiedyś ogarnęli, to zajeboza.


Miałem tak samo ;) Włączam instalator, a tu zamiast moda najpierw chcą się instalować jakieś kodeki, programiki, playery czy co tam było. Podziękowałem. Żeby to chociaż było opcjonalne ale nie, naciśnij anuluj to instalacja mod jest przerywana ;)
Także sobie darowałem.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 15:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez utak3r w 09 Paź 2015, 00:29

:E
dzięki za nieprzerwaną dostawę dobrego humoru :E

Oczywiście, że kodeki SĄ wymagane, runtimesy też. Kto myśli, że da się bez nich... no cóż, mało wie jeszcze o programach i komputerach :P a ci, co myślą, że inne gry tego nie robią... są w błędzie. Nie wszyscy po prostu robią to JAWNIE.

ech... :E dobrze czasem Was poczytać :P
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Darth ReX w 09 Paź 2015, 01:22

A ja pamiętam czasy, kiedy się instalowało ręcznie kodeki, by poszły cutscenki w grze...
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 07:27
Kozaki: 224

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez mkdante381 w 09 Paź 2015, 01:30

Pangia napisał(a):Nie no, na pewno ktoś się z tego ucieszył. Ja bym nawet zagrał w LA, gdyby nie tona dodatkowych instalek z kodekami i innymi tego typu pierdołami. Jakbyście to kiedyś ogarnęli, to zajeboza.

Kodeki instalujesz raz przy instalacji systemu, a potem tylko updatujesz jeśli ci się chce. K-Lite Mega Codec Pack ma wszystkie kodeki, również Xvid. Co do Visual C++, to też instalujesz przy instalacji systemu. Nie widzę problemu tutaj, bo inne gry też używają C++, a nie mieć kodeka Xvid na kompie to jak nie mieć przeglądarki internetowej. Problemy mają ci co nie umieją kompa włączyć, a zabierają się za instalowanie gry i potem wypisują bzdury jak ty teraz...
Pangia z ciebie to jest typowy janusz polak katolik: lepszy teolog od Boga, lepszy biznesmen od Billa Gatesa, lepszy polityk od Margaret Thatcher, lepszy kierowca od Kubicy, nawet Lost Alphę zna lepiej niż twórcy.


tom3kb napisał(a):Miałem tak samo ;) Włączam instalator, a tu zamiast moda najpierw chcą się instalować jakieś kodeki, programiki, playery czy co tam było. Podziękowałem. Żeby to chociaż było opcjonalne ale nie, naciśnij anuluj to instalacja mod jest przerywana ;)
Także sobie darowałem.

@tom3kb przecież katalog z tymi duperelami można usunąć i nie instaluje się wtedy Xvid i cała reszta. Myślenie boli widzę hm? Idź pan stąd!!

Darth ReX napisał(a):A ja pamiętam czasy, kiedy się instalowało ręcznie kodeki, by poszły cutscenki w grze...

Ręcznie? Przecież to kodek który powinno się mieć na kompie od początku instalacji systemu.

Jak się nie podoba LA to nie grać, bo nikt was do tego nie zmusza przecież(chyba)
OS:Windows7 Ultimate 64Bit CPU:Intel(R) Core(TM)2 Extreme CPU X9770 @ 3.20GHz 12MB OC-ed 3.60GHz (Cooler: Spartan 3 PRO HE 1024 + Arctic Silver 5) GPU:Gigabyte AMD Radeon R9 270X OC 2GB DDR5 256 bit Memory:8GB RAM DDR3 G.SKILL 8GB (4x2GB)1333MHz RIP JAWS X CL 7-7-7-21@1400MHz CL 7-7-7-23 PSU:COOLERMASTER GX-650W (780W MAX) 12V-52A 80PLUS Motherboard:Asrock P45R2000-WiFi Socket 775 Case:SILENTIUMPC BRUTUS 410 PURE BLACK BT-410 Audio:SOUND BLASTERX G1 External optic drive:Lite-On eHAU-324 Monitor:IIYAMA XB2483HSU-B1 Mouse:A4Tech evolution X747 Brown Fire Keyboard:TRACER Battle Heroes Squadron Pad:Xbox360 Wireless for PC (and Xbox 360)
Profil Steam:http://steamcommunity.com/id/mkdante381/
Wymuś Youtube na innych stronach tylko w HTML5, nie flash player http://pastebin.com/AS8Xp6BV

Za ten post mkdante381 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
Awatar użytkownika
mkdante381
Tropiciel

Posty: 261
Dołączenie: 07 Mar 2012, 13:02
Ostatnio był: 13 Mar 2024, 06:03
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez pend w 09 Paź 2015, 07:12

@Pangia
To może sobie to "ogarnij"? Przecież to pewnie roboty na max 6 dni. Chyba, że nie masz czasu...

@Pangia & tom3kb
Pomijając ironię, ja naprawdę nie wiem w czym Wy widzicie jakiś problem? To są biblioteki/kodeki, które są wymagane do prawidłowego działania gry. Jak np mąka żeby zrobić chleb. Myślicie, że to są jakieś wirusy, super search bing bar, cokolwiek? Czy, że system Wam zamuli po zainstalowaniu tych "programików" czy tam "playerów"? Mogę Was uspokoić, wszystko będzie działać. Może nawet odpali coś co kiedyś nie działało!
A na przyszłość, żeby nie wypisywać takich bzdur, radzę po prostu czytać co się instaluje i wygoglować jeżeli się nie wie.
AMD Phenom II X6 1090T @3.8GHz + Thermalright HR-02 Macho B, Samsung 4x4GB DDR3-1600 @1755MHz (9-9-9-24), EVGA GTX 770 SC ACX, Samsung SSD850 EVO 120GB, Seagate 1 TB Barracuda @ Asus M4A89GTD PRO + SilentiumPC Deus G1 600W
pend
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 29 Kwi 2014, 15:36
Ostatnio był: 07 Lip 2021, 02:32
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 09 Paź 2015, 09:34

@pend
Co ty myślisz, że ja kompa mam od wczoraj i nie wiem co to są kodeki, biblioteki c++ itd ;)
Miałem jakieś, nie chciałem się bawić w instalowanie innych itd
Także nie musisz mi tłumaczyć jak małemu dziecku :)
@mkdante381
A o tym usunięciu folderu nie pomyślałem ale raczej bym strzelił, że instalator mi nie pójdzie. Może się mylę, nie będę teraz testował bo mam tyle modów PL, że do Lost Alpha mnie nie ciągnie, szczególnie jak czytałem o "pustce" w tym modzie jeśli chodzi o questy i mapy. Może kiedyś się skuszę.
Co do reszty twojego posta to zaaplikuj sobie maść na ból pupy. I sam sobie idź pobiegaj.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 15:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości