Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez Lukass1613 w 01 Kwi 2008, 15:31

Gram sobie w fallouta 2 i nie wykonałem żandego jescze questa (dopiero zacząłem grać) i powiem,że warto inwestować w umiejętność kradzież :P Do tej pory obrąbałem wszystkich w Den,Klamath i Modoc,no i jak się da to często w losowych spotkaniach wszystkich warto obrobić:P Właściwie to w ten sposób mam już Leather armor ,desert eagle'a i H&K CAWS i pełno stimpacków .A jak mówie gram może z godzinkę. Zawsze grałem wykonując wszystkie questy a teraz postanowiłem inaczej i powiem,że tak się gra dosyć fajnie.
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez Microtus w 01 Kwi 2008, 18:34

Można osiągnąć nawet więcej bez umiejętności kradzież. Wystarczy na samym początku gry iśc do New Reno i zalatwic handlarza w new reno arms (nikt sie nie czepia karma spada mało albo wcale) a gosć ma np; Bozara (choć nie zawsze bo jakaś losowość jest) i bardzo dobre pancerze czasem nawet combat armour.
W falloucie fajne jest właśnie to, że można coś osiągnąć w rożny sposób.

Co do kradzieży to b.dobra umiejetność ale bardziej się przydaje otwieranie zamków.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Gildon w 01 Kwi 2008, 19:04

Fallout 2... Stoi obok moich najlepszych gier mimo swego wieku. Wczoraj znowu ją zainstalowałem:). Tym razem gram gościem stworzonym do złodziejstwa, skradania itp.
Obrobiłem już połowe BN:).
Gra świetna, nie grałem tylko w tactics bo słyszałem, że do bani.

Ps. Swoją drogą brakuje skradania w Stalkerze, nie?
Image
Awatar użytkownika
Gildon
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 13 Lut 2008, 03:36
Ostatnio był: 20 Wrz 2010, 21:09
Kozaki: 2

Postprzez Lukass1613 w 01 Kwi 2008, 19:10

Tak... masz rację ;/ jak oglądałem te trailery gdzie stalker podkrada się do jakiejś ruiny gdzie siedzą najemnicy i z cichacza zaczyna do nich strzelać a oni się rozglądają gdzie on jest,nerwowo biegają,strzelają na oślep to ślinka mi ciekła na tą grę ;).Niestety rzadko kiedy uda mi się do kogokolwiek podkraść bo wrogowie mają oczy w du... :P
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez KoweK w 01 Kwi 2008, 21:15

Microtus napisał(a):No z nim nie jest lekko :)

Jak masz sejwa z przed walki to jest opcja, żeby zhakować wieżyczki, żeby do niego strzelały. Wiele to nie da ale zawsze mogą mu krytyka sprzedać.

Ja zazwyczaj strzelam w oko ile w lezie, co jakiś czas krytyki wchodzą. Trzeba jednak mieć trochę szczęścia, żeby nas wcześniej nie odstrzelił.

Shakowałem wieżyczki już przed walką z nim. Ale mnie bardziej irytują ci kolesie z pancerzami wspomaganymi, bo są dosyć mocni i przeszkadzają, no i w ogóle.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Postprzez Scurko w 01 Kwi 2008, 21:47

Zgadzam się z Gildonem... Fallout 1 i 2 - Klasyka gatunku (według mnie najlepsze postapokaliptyczne RPG w historii :D )

Tak jak mówisz... Tactics sporo odbiega od poprzedików... Sama rozgrywka nie jest zła, tylko czegoś tam brakuje, bo nie wciąga tak jak Dwójka. Ale moim zdaniem warto ten tytuł zaliczyć... No a teraz oczekujemy na Trójeczkę :wink:

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Postprzez Gildon w 01 Kwi 2008, 22:51

Wbrew tego co mówią inni, sądze, że trójeczka będzie dobra. Wiadomo, że poprzednie miały klimat i wogle, ale no kurde... Trzeba cos zmienic, nie można grac w gry z grafą sprzed 10 lat, gorszym skryptem itp. Wszystko musi się rozwijac, a nawet jak 3 będzie gorsza, to 4 poprawią i będzie dobra:D. A jak nie będzie 4 to wyjdzie inna gra o tej tematyce.
Image
Awatar użytkownika
Gildon
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 13 Lut 2008, 03:36
Ostatnio był: 20 Wrz 2010, 21:09
Kozaki: 2

Postprzez Lukass1613 w 02 Kwi 2008, 00:27

Bo Fallout Tactics to nie cRPG tylko taktyczna gra turowa w której wykonujemy misje grupą najemników ( jak w Jagged Alliance) dlatego próżno tam szukać takiej grywalności i klimatu.
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez Silas w 02 Kwi 2008, 16:34

kowek napisał(a):Shakowałem wieżyczki już przed walką z nim. Ale mnie bardziej irytują ci kolesie z pancerzami wspomaganymi, bo są dosyć mocni i przeszkadzają, no i w ogóle.


Jak dobrze z koleżkami pogadasz to pomogą Ci zamordować tego Franka "Chuligana" :D, tylko musisz mieć duży speech bo inaczej nie pójdą. Będą walić w portki. :D
Silas
Tropiciel

Posty: 213
Dołączenie: 17 Sie 2007, 19:15
Ostatnio był: 09 Gru 2023, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

Postprzez Lukass1613 w 05 Kwi 2008, 00:36

Moi drodzy miłośnicy Fallouta,znalazłem ostatnio soundtrack z tej gry ( i z f2 też).Jest już do ściągnięcia całkiem freeware także jak ktoś chce to proszę.
F1 soundtrack : http://fallout.wikia.com/index.php?titl ... soundtrack
F2 soundtrack : http://fallout.wikia.com/index.php?titl ... soundtrack
Najbardziej lubię utwór z F1 pod tytułem : Vats of goo
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez KoweK w 08 Kwi 2008, 21:37

Silas napisał(a):
kowek napisał(a):Shakowałem wieżyczki już przed walką z nim. Ale mnie bardziej irytują ci kolesie z pancerzami wspomaganymi, bo są dosyć mocni i przeszkadzają, no i w ogóle.


Jak dobrze z koleżkami pogadasz to pomogą Ci zamordować tego Franka "Chuligana" :D, tylko musisz mieć duży speech bo inaczej nie pójdą. Będą walić w portki. :D


Speech miałem 120+ i nie mogłem ich przekonać. Pewnie potrzebowałem jeszcze większego. Właśnie rozwaliłem tego mutanta... Ukończyłem Fallouta 2 - nareszcie!
Może się skuszę na Tactics chociaż wątpię. Teraz czekam na trójeczkę ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Postprzez Scurko w 08 Kwi 2008, 21:40

Fajna klimatyczna muzyczka :wink: Wielkie dzięki, za uprzyjemnienie mi siedzenia przed kompem. Szukałem jej kiedyś, ale znalazłem tylko 2 kawałki z intra... Jeszcze raz dzięki.

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości