Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Tajemniczy w 03 Cze 2015, 19:46

GTR napisał(a):16 czerwca odbędzie się koncert mojego ulubionego duetu - Pokahontaz. Dodatkowo jeszcze kilku innych dobrych graczy ze sceny KC, i co ważne wstęp za darmo. Jedyny minus że nie mam drogi powrotnej z Katowic o tej godzinie, i najprawdopodobniej prześpię się na dworcu :E

To ten, życzcie mi żeby żaden żul mnie nie zgwałcił i żeby nikt mnie nie okradł :caleb:

A to milord nie ma kasy na jakiś motel czy noclegownie dla turystów? Kattowitz to nie jest jakiś tam pipidówek, tylko już spore miasto i turystów tam jest :caleb: .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez GTR w 03 Cze 2015, 21:05

Plaargath napisał(a):Nie peniaj - od kiedy jest u nas nowy dworzec, to nie ma już na nim takiej żulerki, pilnują, coby estetyki nie psuli ;) , można spokojnie odpocząć pod dachem. A jeśli chciałbyś aktywniej noc spędzić na mieście, to w samym centrum są możliwości.

Mieszkasz w Katowicach? Jeżeli tak to dzięki za info, fajnie wiedzieć od miejscowego że mogę sobie tam pospać ;) o ile faktycznie będę miał na to czas - po koncercie będzie na pewno jakiś afterek, a po nim kto wie? Zresztą zawsze se mogę pozwiedzać same Katowice, jak tam pojadę to będzie to będą to moje pierwsze 'sterylne' odwiedziny tego miasta :P

Tajemniczy napisał(a):A to milord nie ma kasy na jakiś motel czy noclegownie dla turystów? Kattowitz to nie jest jakiś tam pipidówek, tylko już spore miasto i turystów tam jest :caleb: .

Luksusy kosztujo, kto ma na to pieniądze? :realcaleb:
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 15:35
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 72

Re: Co was cieszy?

Postprzez Plaargath w 04 Cze 2015, 00:17

@GTR
Ano mieszkam, od 33 lat. Jest co zwiedzać (nieco wbrew pozorom), choć może niekoniecznie nocą. Ale jest gdzie dupsko podziać, do ludzi pogadać (ewentualnie ludzi podziać a do dupsk zagadać). A 'sterylne' to jakie?

Żeby nie było off-topa - cieszy mnie, że Katowice faktycznie totalną pipidówą już nie są. Nie jest to jeszcze jakiś szczególny wypas, często się tu narzeka "ale wiocha" itp., podróże do Krakowa indukują mieszankę zawiści, wstydu i żalu. Ale serdce roście, kiedy widzę, jak wraz z upływem lat, pomimo najszczerszych chęci nieudolnych władz lokalnych, mnóstwa kasy utopionej w błoto, inercji instytucji i - że ujmę to politycznie poprawnie - niedostatecznym wsparciu władz centralnych, miasto się rozwija i generalnie jest faktycznie lepiej. Cholera, stary nie jestem, a sam pamiętam, jak ledwo jeszcze samochodów po centrum jeździło, jak się musiałem nauczyć, że przechodząc przez Kościuszki (jedna z głównych ulic), trzeba się rozejrzeć (teraz, oczywiście, jeden wielki ształ (korek po naszemu)).
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.

Za ten post Plaargath otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GTR.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 10 Sie 2024, 12:24
Kozaki: 234

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gizbarus w 05 Cze 2015, 12:23

Cieszy mnie, że w końcu mam znów internet. I cieszy mnie, że kilka osób będzie z tego powodu wkurzone :caleb: :suchar:

#pozdronsa

Poza tym, raduję się wielce, że ostatnio sporo udaje mi się jeździć na rowerze. Wprawdzie tereny w jakich mieszkam nie są wymarzone do jazdy, jednak mam parę ciekawych miejsc. Dobrze wrócić po prawie pięciu latach na starego Antkowiaka.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Ranger801 w 05 Cze 2015, 18:30

Cieszy mnie, że bluza którą zamówiłem na alledrogo przyszła już dziś, a byłem pewien że dotrze dopiero w poniedziałek :D .
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: Co was cieszy?

Postprzez Kuballa44 w 05 Cze 2015, 19:44

Połowiłem pare niezłych rybek już w tym roku.
Mam niezłą prace, pomocnik dekarza. Opale się, nie jest to cięzka praca, a na dodatek satysfakcjonująca. Legalna! :D
Mogę kupować wędki, kołowrotki, czyli jest fajnie. :D
Chudnę :D
Niedługo się spotkam z forumowiczami. :D
Z pomoca Uniego w konkursie wygrałem wędkę wartą 5 stówek. :D
Wciążżem z Rudą jest. :D
Nie mam w życiu zmartwien poza tym żeby wstać do pracy i pojechać na ryby. Cieszy mnie to. :)
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Co was cieszy?

Postprzez vandr w 06 Cze 2015, 11:42

Że dostałem nową pracę. Koniec z przerzucaniem zimnioków.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny, Wayathin.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 10 Cze 2015, 17:01

Ten temat z forum o grach na NES-a w połączeniu z pluginem do Winampa przywrócił mi najpiękniejsze melodie mojego dzieciństwa, obok Krzysztofa Krawczyka, Modern Talking i czołówki z Nieustraszonego. Jaram się jak stodoła na dożynkach. A jak się zaje*iście do tego gra!
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Poldzer w 10 Cze 2015, 18:02

Tam gdzie mam staż w starej szopie stał skuter 50ccm 4 biegowy. Właściciel wstawił, bo palić nie chciał. Wyciągnąłem rozebrałem, wyczyściłem, wyregulowałem gaźnik, wlałem nowego, świeżego paliwa i ..... DZIAŁA. Mam darmo motorynkę by latać po mieście.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1015
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 14 Lip 2024, 16:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adam w 11 Cze 2015, 15:00

Cieszy mnie niezmiernie odnalezienie (W KOŃCU! :D ) drugiej połówki. Po tylu latach samotności, po różnych akcjach, czasami kończących się powodzeniem, czasami nie, nareszcie zżyłem się z podmiotem piosenki "Jolka Jolka pamiętasz" Budki Suflera. Najlepsze jest to, że poznała nas moja przyjaciółka z dawnych lat, przez co nowa miłość stała się zaczątkiem odnowy dawnych kontaktów i wspomnień z dzieciństwa. :D

Aha, zaliczyłem kolosa z zasobów sieciowych :E
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adik, Plaargath.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was cieszy?

Postprzez JE Józio Biden w 11 Cze 2015, 15:09

Cieszy mnie zaje*iście, że nie jestem zagrożony już z pięciu przedmiotów :E
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
JE Józio Biden
Tropiciel

Posty: 340
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 05 Paź 2024, 09:35
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 113

Re: Co was cieszy?

Postprzez Provski w 11 Cze 2015, 23:04

Ze trzy tygodnie temu się to stało, ale cieszy mnie to, że za pierwszym razem zdałem egzamin na prawko :D
Твоя цель здесь. Иди ко мне.
Твой путь завершается. Иди ко мне.
Вознаграждён будет только один.
Твоё желание скоро исполнится.
Пришло время. Я вижу твоё желание.
Путь завершён, человек. Иди ко мне.
Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь.
Provski
Tropiciel

Posty: 374
Dołączenie: 17 Maj 2011, 09:03
Ostatnio był: 25 Lip 2022, 20:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 42

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości