GTA

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: GTA

Postprzez Adik w 25 Lut 2015, 00:44

Może i to wkurza większość ludzi. Ale według mnie te 3 tygodnie już, każdy wytrzyma a dostanie coś lepszego mam taką nadzieję. A jak ktoś lubi pobierać patche ważące nie wiadomo ile w dniu premiery to inna sprawa :)
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Reklamy Google

Re: GTA

Postprzez KoweK w 25 Lut 2015, 02:02

The Witcher napisał(a):Widzę że Rockstar dzielnie walczy o miano gównofirmy roku z EA i Ubisoftem jeśli chodzi o PC. :caleb:

A ty o tytuł ignoranta rodem z komentarzy na cdaction.pl. Przypominam tylko, że te "beznadziejne" firmy mają niezłe zyski, a o to chyba w tym wszystkim głównie chodzi, no nie?

A gdyby ode mnie to było zależne to w ogóle nie wydałbym tej gry na PC. I tak jej nikt nie kupi. :realcaleb:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: GTA

Postprzez trolololo w 25 Lut 2015, 10:04

@up nie każdy ma taki dobry internet żeby bawić się w caleba :realcaleb:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: GTA

Postprzez Kpuc w 25 Lut 2015, 14:40

xKoweKx napisał(a):A gdyby ode mnie to było zależne to w ogóle nie wydałbym tej gry na PC. I tak jej nikt nie kupi. :realcaleb:


Jak ją przełożą kolejne 5 razy to pewnie tak będzie. Ja tam kupie ją 3 raz bo to produkt warty każdej kasy.



>>>
Jeszce tylko 14 dni i się okażę czy warto było czekać na napady ~1,5 roku, suche info nie wygląda jakoś zachęcająco, 4 osoby i jedynie 6 misji na OG a 5 na NG/PC. Biorąc pod uwagę singla gdzie w napadach brało udział 3 głównych prowokatorów, lester, 3/4 dodatkowych NCP.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: GTA

Postprzez paintball_0 w 25 Lut 2015, 14:42

GTA na PC będzie i tak najlepszą wersją. Bez względu na problemy techniczne. Bo będzie na PC- najmocniejszej platformie do gier, jaką można sobie wyobrazić. Nawet jeśli wymagania będą kosmiczne, za parę lat będziecie grać w piątkę na laptopie albo i tablecie. I na tym samym laptopie albo tablecie zagracie we wszystkie pozostałe gry, jakie wyprodukowano dla PC. Nie będziecie musieli trzymać swojego piętnastoletniego komputera gdzieś w szafie w razie gdyby naszła was ochota na zagranie w piętnastoletnią gierkę. Zagracie w nią na waszym obecnym komputerze. W lepszej rozdzielczości, w lepszych detalach, pewnie i z modami poprawiającymi rozgrywkę i jeszcze poprawiającymi grafę.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: GTA

Postprzez Kpuc w 25 Lut 2015, 15:36

paintball_0 napisał(a): Nie będziecie musieli trzymać swojego piętnastoletniego komputera gdzieś w szafie w razie gdyby naszła was ochota na zagranie w piętnastoletnią gierkę. Zagracie w nią na waszym obecnym komputerze. W lepszej rozdzielczości, w lepszych detalach, pewnie i z modami poprawiającymi rozgrywkę i jeszcze poprawiającymi grafę.



Spoko, spoko zaraz się znajdzie jakiś malkontent co wyskoczy z ,,a po co mam grać w 15 letnią grę''.

>>>
Mnie także wku@%$^ trzymanie kupy tosterów, jeszcze z 2 lata temu miałem 5 konsol teraz już tylko 2, nie mam na to miejsca w pokoju już nie mówiąc o tonach kabli a w garażu się psują od wilgoci. A to dlatego ze lubię pograć w starszy tytuł, na szczęście są emulatory. Ostatnio dorwałem się do M.c. Mario znane też jako M.c. Princess na NESa to nie mogłem się oderwać przez 3 dni.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: GTA

Postprzez Dżuz w 25 Lut 2015, 17:22

xKoweKx napisał(a):I tak jej nikt nie kupi.


Ja kupię, choć żadnym fanem serii nie jestem, a GTA to wujowa gra dla spasionych haemrykańców :caleb: No chyba, że znowu premierę przełożą i się zejdzie czasowo z premierą Wiedźmina, to rodzime klimaty na pewno wygrają. Ale że Wieśka też pewnie znowu przełożą, to się o to nie martwię :suchar:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 11:35
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: GTA

Postprzez Terminus w 25 Lut 2015, 18:08

Nie rozumiem - ludzie się podniecają jakby wychodziło jakieś cudo, które zmieni świat wirtualnej rozrywki, ale nie wypuszczana taśmowo gra, w której wraz z numerkami zmienia się tylko grafika :P
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, Najemnik, Rumcajs,
Negative Szagart.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: GTA

Postprzez kaczor_1991 w 25 Lut 2015, 18:27

Jakby nie mówić... może i zmienia się tylko grafika, ale o to chodzi. Jest to gra jedyna w swoim rodzaju. Jest setki wyścigówek, setki fpsów, setki strategii... a GTA jest tylko jedno, w jakiś sposób niepowtarzalne. Ok, są klony w stylu Saints Row (Ale to takie GTA w krzywym zwierciadle i szczerze mówiąc niezbyt mi taki klimat siedzi) czy Mafii ale to są jednak gry mocno odmienne od oryginału. Dlatego wielu graczy na GTA V PC czekało, czeka i będzie czekać ;]

A co do tego kto kupi GTA V na pc. Ja się chyba urodziłem z myszką w ręku i jak miałem okazję kilka godzin pograć na PS3... cóż, bez autocelowania strzelaniny były męczarnią (ok, może to kwestia nieprzyzwyczajenia do celowania grzybkiem) ale samo autocelowanie zabija dużą część frajdy z gry... Myszka, tylko myszka. Granie w taką grę padem jest (przynajmniej dla mnie) jak jedzenie zupy widelcem. Niby można próbować, tylko... po co?
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!

Za ten post kaczor_1991 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dziku.
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: GTA

Postprzez Kpuc w 25 Lut 2015, 18:29

Terminus napisał(a):wypuszczana taśmowo gra


No i właśnie GTA nie są wypuszczane taśmowo, taśmowo wypuszczaną grą jest NFS/COD czy Battlefield. Każde kolejne GTA jest nową grą a nie jak w przypadku Bf'a DLC sprzedawanym jako pełnoprawny produkt.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: GTA

Postprzez Dziku w 25 Lut 2015, 19:16

@Terminus, jesli serio uwazasz, ze kazda nowsza czesc GTA jest wzbogacana tylko przez grafike, to musisz chyba zyc na jakiejs innej planecie. Od lat, premiery nowego GTA byly wielkim wydarzeniem w branzy, a dla fanow swietem, na ktore czekaja z ekscytacja jak kiedys wszyscy czekali na Boze Narodzenie. Dlaczego sie tak dzieje? Bynajmniej nie z powodu lepszej grafiki, a dlatego, ze kazda czesc wnosi innowacje w przeciwienstwie do takiego CODa. Mozna nie byc fanem serii, ale tych argumentow nie da sie podwazyc.
Zono moja, serce moje...
Awatar użytkownika
Dziku
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 24 Paź 2010, 20:37
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 19:40
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 32

Re: GTA

Postprzez GTR w 25 Lut 2015, 19:24

Terminus napisał(a):Nie rozumiem - ludzie się podniecają jakby wychodziło jakieś cudo, które zmieni świat wirtualnej rozrywki, ale nie wypuszczana taśmowo gra, w której wraz z numerkami zmienia się tylko grafika :P


Rykłem ze śmiechu :E

Jak ktoś nie widzi różnic między 4 a 5 to niech sobie pierw zagra. To jest kluczowy element ;)
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 20:18
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 72

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości