[Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez mayer99 w 10 Lis 2014, 18:53

Czyli na chwilę obecną jestem w dupie? Nic nie da się zrobić z tym detektorem weles? Bo jeśli tak to odpuszczam sobie dalszą grę... :(. Szkoda nerwów. Aczkolwiek dziwię się, że do tej pory nikt o tym nie wspomniał... Ciekawy jest też fakt, że sprawa nie dotyczyła 2 poprzednich detektorów... :/.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez scigacz1975 w 10 Lis 2014, 18:55

Bo poprzednie detektory nie wykrywały tego arta. Trzeba by go dopisać do sekcji niedźwiedzia i spróbować.

Podeślę Ci spawn menu jak chcesz.

Edit: @Mayer poszło na PW

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mayer99.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez mayer99 w 11 Lis 2014, 19:35

Cisnę dalej.... ale...ehhhh ze spawnerem to już nie to samo jakoś...Używam tam gdzie muszę i tyle, chociaż są momenty gdzie nie wiem jaki artefakt bym znalazł i wnerwia to niesamowicie. Do tej pory musiałem użyć spawnera by znaleźć likwidatory w Rostoku i amulet Drakon w wiosce pijawek - chociaż w tym wypadku bez ściągi z fabuły byłoby raczej niemożliwe... :/ . Pytań kilka:
- czy można do czegoś przyczepić kolimator Pk-a?
- czy da radę zmienić ikonę anomalnego H&K G36? - bo teraz są to posklejane 2 ikony innych broni,
- czy możliwe jest wykonanie misji znalezienia serca kontrolera dla Krugłowa? Artekakt należy znaleźć w konkretnym miejscu na Agropromie - nie wiem czy ew. spawn tutaj pomoże...
- gdzie znajdę kanistry i butle do napełnienia miotacza ognia? Walały się gdzieś po drodze ale zapomniałem zapamiętać gdzie...
Edit:
- o dziwo serca kontrolera nie są problemem, odetchnąłem z ulgą i jadę z akcją dalej...:)
- co do napełnienia miotacza ognia to butle znajduję, ale kanistrów nigdzie ( znalazłem 2 w Agropromie, ale nie mogłem ich zabrać do ekwipunku) WTF? :omatko:
Ostatnio edytowany przez mayer99, 12 Lis 2014, 01:14, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Pangia w 11 Lis 2014, 21:11

mayer99 napisał(a):- czy da radę zmienić ikonę anomalnego H&K G36? - bo teraz są to posklejane 2 ikony innych broni

Musisz otworzyć ui_icon_equipment.dds w jakimś programie (najlepszy byłby przygotowany specjalnie do tego Stalker Icon Editor, ale Paint.NET do tego celu też się nada), szukasz ikonki tej broni, spisujesz jej koordynaty (w Icon Editorze masz to podane, w Paint.NET musisz sam sobie policzyć – numer pierwszego pikselu ikonki dzielisz przez 50 i ci wyjdzie, duże zbliżenie, siatka i linijka konieczne do tego), a później zmieniasz liczby w configu broni z linii inv_grid_x i inv_grid_y.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez mayer99 w 12 Lis 2014, 18:25

Mam problem z misją oznakowania potworów dla Sacharova. Dostałem protectę z amunicja znakującą, biegnę do Rostoku i znajduję pseudogiganta - to na pewno ten bo po zabiciu go mam status misji niezaliczonej. Strzelam znakującym nabojem 1, 2, 3, 10... i nic; pseodogigant nieoznakowany... o co chodzi? :facepalm:
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez vandr w 13 Lis 2014, 05:58

Czasem tak się dzieje, to już był problem znany z podstawowych TT2. Albo strzelasz w złego mutka albo skrypt nie chce zaskoczyć. Ja musiałem tę misję robić czasami kilkakrotnie.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez mayer99 w 13 Lis 2014, 09:50

Chodzi dokładnie o pseudogiganta w Rostoku. Jest to dobry mutek bo kiedy go zabijam to misja od razu ma status niezaliczonej. Próbowałem 3 razy cofając się do momentu zlecania w/w misji przez Sacharova. Skutek zawsze identyczny: to jest 1 and the only pseudogigant w Rostoku i nie chce się oznaczyć skubaniusieńki... :/ :facepalm:
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez scigacz1975 w 13 Lis 2014, 13:18

A oznaczasz go pierwszego czy na koniec? - W wcześniejszych wersjach TS2 czasem pomogło zacząć od Doliny i chimery.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez mayer99 w 13 Lis 2014, 16:43

Vandr - nie wiem ile prób zaliczyłem, kilkanaście z pewnością, na 100% jest to właściwy mutant...
Ścigacz - tak jako 1-y oznaczany jest przeze mnie nibyolbrzym, z Jantaru mam ścieżkę jedynie na Rostok odblokowaną...
Spróbuję załatwić najpierw sprawę z chimerą i pijawką, potem wrócę do nibyolbrzyma. Jeśli to nie pomoże to poddaję się...

EDIT: Ch..nia z grzybnią, poleciałem do Doliny Mroku namierzyłem rzeczoną chimerę, strzeliłem jej z odległości 1m w jej poczwarną gębę lotką od Sacharova i nic... :( :facepalm:
Jak jeszcze chcecie mi pomóc to podeślę save'y... na obecną chwilę kładę lachę na tego moda...choć z bólem serca... :mad:
Ostatnio edytowany przez mayer99 14 Lis 2014, 01:48, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Mito w 13 Lis 2014, 23:56

Dobra, to ja też zaspamię jakimiś błędami :caleb:

Generalnie, mój problem polega na znalezieniu szabrowników w Martwym Mieście. Nie mogę ich znaleźć. Przy zleceniu zadania nie mam żadnego znacznika na mapie. Nic. Po prostu. Przeszukałem całą lokację, też nic. Czy ja ślepy jestem czy to błąd? :caleb:

PS. Thompson ma zepsuty celownik. Muszka "odjeżdża" w lewo.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez scigacz1975 w 14 Lis 2014, 00:26

Mito - wychodzisz ze szkoły na plac centralny (tak jak szedłeś do Dana) i jak wejdziesz z placu szkolnego na uliczkę to skręcasz w prawo tak jak idzie uliczka, a potem cały czas prosto tą uliczką (mając plac z pomnikiem po lewej ręce) idziesz aż do granicy miasteczka.

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Kamieniarz w 14 Lis 2014, 00:36

Potrzebna pomoc. Gdzie znajde emiter dla Doktora ? Chodzę po tym zaznaczonym terenie gdzie są te 3 domki i nic tam nie ma oprócz trzech przezroczystych zombiaków, po których zabiciu wywala mnie z gry z dziwnym logiem.
Kamieniarz
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 17 Lut 2014, 22:18
Ostatnio był: 24 Lis 2017, 01:41
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -40

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości