Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez KOSHI w 29 Wrz 2014, 21:08

Cieszy mnie, że wreszcie ogarnąłem służbowego laptopa i postawiłem w nim system wraz z wszystkimi programami. Skończy się przynoszenie pracy do domu i zajmowanie czasu rodzinie, bo szefostwu się nie chciało sprawić lepszego sprzętu, niż ponad 10 letni Acer geriatyk, na którym nawet modem z Orange się nie chciał zainstalować. A tak robota, maile i inne kalkulacje będę napierdzialał w pracy, czyli tam, gdzie się to powinno robić, a nie będę się z tym użerał w wolnym czasie.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Najemnik w 29 Wrz 2014, 23:26

W sumie co mnie cieszy. Smak porannej kawy, uczucie, gdy wpierw w nozdrza uderza intensywny zapach świeżo zmielonej kawy, a potem jej smak spływa na kubeczki smakowe. Cieszy mnie wyjście na zimne, aczkolwiek orzeźwiające poranne powietrze. Bardziej pobudzające niż napój wyżej wymieniony.
Cieszy mnie też błysk świeżo wypastowanych butów. Gdy mam więcej czasu siadam z całym osprzętem, który przeznaczam na czyszczenie i pastowanie butów i poświęcam temu nawet godzinę. Gdy zacznę i minie jakiś czas, w którym pastuję buty, to mam ochotę rzucić to w cholerę i zastanawiam się, w co ja się wpakowałem. Jednak efekt końcowy mnie cieszy.
Lubię też ich widok, jak oczyszczę je szczotką do butów.
Cieszy mnie fakt trzech standardowych czynności, które wykonuję zawsze po powrocie do domu, gdy za sobą mam cięższy dzień. Obiad, kawa i papieros. Zawsze w tej kolejności. Taki mój mały rytuał, gdzie po obiedzie idę do ekspresu ciśnieniowego, włączam go, opróżniam pojemniki na odpady, dosypuję ziaren kawy i podstawiam kubek. Następnie z kawą udaję się na balkon. Mój mały ołtarzyk. Widok na główną ulicę w mieście. Rozsiadam się w krześle ogrodowym, które przytaszczyłem na balkon, stawiam kawę na prowizorycznym stoliku- starym stołku, zakładam słuchawki, puszczam muzykę, odpalam papierosa i mam chwilę dla siebie.
To z takich rzeczy, które na co dzień mnie cieszą.
Cieszy mnie także wyjście z kolegami w piątek do baru. Swoisty klimat tego miejsca i same znajome twarze tworzą przyjemną atmosferę. Można porozmawiać i napić się piwa.
Uwielbiam także soboty, sam fakt, że mogę się wyspać napawa mnie chyba największą uciechą.
Cieszy mnie też przejażdżka samochodem. Czy to rano do szkoły czy to do sklepu, czy gdzieś dalej, czy czasem po prostu jazda bez celu po mieście, spalając grosiwo, które poszło na paliwo. Po prostu uwielbiam prowadzić i cieszy mnie każdy moment, gdy mogę to robić.
I to tyle, ile na razie przyszło mi na myśl. Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę. Na razie tylko tyle.
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.

Za ten post Najemnik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X, scigacz1975, KoweK.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 18:34
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Co was cieszy?

Postprzez Universal w 29 Wrz 2014, 23:27

Cieszy mnie wyjazd do forumowej Agatki.

Dali (z mężem) mi jeść, spać, pić (no dobra, alko nie było, ale jakbym się postarał, to bym skitrał :suchar:), koszulkę, buty (bo sobie wpie*doliłem siekierę w stopę i zniszczyłem adidaska), książki, towarzystwo itp. Tylko romansowanie zje*ałem, ale to chyba klątwa stuleja.pl. Najchętniej bym tam pod ten Toruń pojechał z powrotem szczerze mówiąc, ale szara rzeczywistość niestety nadchodzi niczym Reichtangle z Polandballa.

Image

I jeszcze dane mi było postrzelać jako partizanten z pepeszy do krasnoarmiejców i LWP, więc forumowe lewaki dupa cicho, albo Unipejsał wjedzie na chatę i zastrzeli za nieprawomyślne poglądy :caleb:

PS Dziękuję dziękuję dziękuję :piesek:
PPS Ssie.
PPPS Niedługo wrócę do robienia kart.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Co was cieszy?

Postprzez agata w 30 Wrz 2014, 18:02

A mnie cieszy, że się Uni cieszy :D i to, że impra udana była :) I że po skończonym urlopie całkiem szybko odgrzebałam się ze stosu maili... :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Co was cieszy?

Postprzez Kuballa44 w 02 Paź 2014, 16:42

Poprawia mi humor ta "piosenka", co jej słucham to wręcz gniję. :E

Uwagi moderatora:

http w adresie, grubasie - ati
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adam w 02 Paź 2014, 21:33

Udana przeprowadzka do Torunia i spotkanie starego ziomka, który również studiuje u krzyżaków :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gizbarus w 11 Paź 2014, 19:50

Owsianka na mleku. Ostatnio postanowiłem sobie przypomnieć jeden ze smaków dzieciństwa, jakim była właśnie owsianka - super sprawa. Syci, smakuje i jest zdrowa. No, poza faktem, że mleko średnio mi się przyjmuje :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Kuballa44 w 11 Paź 2014, 22:13

Na przynętę kupioną w prezencie przez Rudą, miałem dziś na kiju szczupaka około 90 cm. :D Niestety, po paru chwilach się spiął, jednak wiem gdzie ma kryjówkę, i będę teraz na niego ustawicznie polował. :D To może być ciekawe. :D
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Co was cieszy?

Postprzez gabi w 12 Paź 2014, 18:01

mnie cieszy ładna pogoda plaża i pływanie na plaży i oczywisicie to forum :E

gabi
Wygnany z Zony

Posty: 3
Dołączenie: 12 Paź 2014, 17:18
Ostatnio była: 14 Paź 2014, 08:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

Re: Co was cieszy?

Postprzez Hoshka w 15 Paź 2014, 19:08

A mnie cieszy to, że udał mi się występ :3
Middle fingers up, if you don't give a fuck!
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 03 Gru 2023, 01:38
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Co was cieszy?

Postprzez smichal74 w 16 Paź 2014, 19:35

Ciesze się że w pore udało mi się dodać PD the heist :D bo takie lagi że cho cho,dodatkowo cieszy mnie to że jutro se kupie Pd2 które jest na promocji :3
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Re: Co was cieszy?

Postprzez Szagart w 16 Paź 2014, 20:20

Mnie cieszą nowi znajomi na stimie z forum :caleb: oraz to , że jutro wolne i mogę dobić osiągnięcia w Tomb Raiderze :E . Aaa i myśl o tym, że jutro nikogo w domu. Spokój i cisza.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 03 Wrz 2023, 22:12
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości