[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez tom3kb w 07 Lip 2014, 10:23

@up
Ja gram w czystego sgm2.2 i u mnie o ile mnie pamięć nie myli maska p-gaz miała noktowizor. Ale nie pamiętam już czy nie modyfikowałem sobie jakiejś znalezionej.
Susat pasuje np do lr 300, sig-a, tej strzelby z bębnowym magazynkiem.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 15:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Argawen w 07 Lip 2014, 10:38

Pytałem o susat, bo bardzo dziwnym trafem znalazlem przy stalkerze w Kordonie( ktory akurat zginął od ataku psów) sg 550. Tego susatu nie da się zamontować. Ma tylko opcję by wyrzucić.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 07 Lip 2014, 10:43

Argawen napisał(a):Zacząłem sobie grać od poczatku w SGM. Gdy dostaje na Kordonie maskę przy ataku na ATP, to nie ma ona infrawizji ( mimo otrzymania takiego info od dowodcy ). To jakis bug ?

Ona ma NOKTOWIZJĘ, nie infrawizję. Warto ją trzymać, bo do tego hełmu, co leży na końcu pewnego tunelu ten buc z Kordonu nie umie dorobić noktowizora, a mimo wszystko noktowizor jest przydatniejszy niż lepszy pancerz.
Znalazłem celowniku susat 1.6. Do czego on jest?

Nooo, na natowskie zabawki się go montuje. W SGM Sig chyba nawet powinien mieć możliwość jego zamontowania bez ulepszeń, jeśli dobrze pamiętam (na razie tylko raz mi się udało dojść do Zatonu :P). Grasz w czystego moda czy z addonami (głównie chodzi o ten z brońmi)?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Argawen w 07 Lip 2014, 11:32

Gram w SGM 2.2 z polonizacją, SGM gun pack addon, pare dodatków na pokazanie slotow, wyłączenie baterii. Pobrane z forum .....Team.
Na AK celownik moge założyć. Oczywiscie PS-O. Ba, nawet mam dwa ( 2.7x i 4.0x).
Inna sprawa, że grajac 3 raz w SGM, po raz pierwszy znalazłem sg550 i susat na Kordonie ( w momencie, gdy wrocilem po detektor min). Zgubil się gość z Zatonu? :)
Co do maski, to w Geonozis czy Jenot, nie mialem problemu z noktowizją w masce przy ataku na ATP. Za kazdym razem jak gram w czystego SGM 2.2, to mam taki "cyrk".
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 07 Lip 2014, 13:02

Nie, to kwestia tego addonu z brońmi. Ja kiedyś tak w Kordonie znalazłem Usasa i M4A1, ale sama gra miała taki pobór pamięci, że nie szło w to grać. Teraz mam czystego SGM 2.2 i chodzi jak żyleta.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Odp: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Argawen w 07 Lip 2014, 13:34

Z pamięcią to akurat nie problem.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez FENIXS w 07 Lip 2014, 19:15

Witam może ktoś podać linki do moda i do spolszczenia i co tam jeszcze trzeba żeby zamontować tego moda. Bo mam problem z pobraniem, komunikat o wadliwych linkach mam jak chce pobrać.Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich :) v 1.6.02 gry mam
Awatar użytkownika
FENIXS
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 10 Kwi 2014, 18:12
Ostatnio był: 27 Lis 2014, 22:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez tom3kb w 07 Lip 2014, 19:39

Wszystko znajdziesz na forum z "team" w nazwie. Linków nie wrzucę bo...wiadomo. Musisz być zarejstrowany tam żeby móc pobierać i przeglądać działy.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 15:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez FENIXS w 07 Lip 2014, 22:11

Znalazłem SGM_2.2_English_All-in-one. Ma ktoś spolszczenie do tego może i mógłby udostępnić
Awatar użytkownika
FENIXS
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 10 Kwi 2014, 18:12
Ostatnio był: 27 Lis 2014, 22:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez tom3kb w 08 Lip 2014, 00:44

@FENIXS
Do tego nie ma spolszczenia o ile się nie mylę.
Sprawdź PW. :)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 15:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 09 Lip 2014, 14:38

Ten kutafon, który wpadł na pomysł napie*dolenia 200 min w jedno miejsce powinien zdechnąć udławiony własnymi jajami i utopiony we własnym gównie.
„Czy chcesz przejść do następnej lokacji?” No nie, bo chcę sobie rozbroić miejsce. No i mnie szmata j♥bana, odwracając do Bagien na minie postawiła :mad: 2 dni grania wyj♥bane w piździet. Ustawię ten j♥bany wykrywacz min na 50 metrów i wtedy będzie sens rozbrajania, bo trza praktycznie stanąć na minie i to nie zawsze kurewstwo chce rozbroić.
Jeszcze nigdy żadna gra mnie tak nie wku*wiła. Po prostu nie ma słów, żeby to opisać.

No dalej się mści ch♥jostwo. Zacząłem od nowa, pierwsza grupka atakująca miała kolesia z LR-300 i Mossbergiem. LR-300 wyparowało, a po wzięciu strzelby gra się do pulpitu wyj♥bała. Ostatni raz próbuję, jak znowu mi takie coś odwali, to wywalam to na śmietnik historii.

Uwagi moderatora:

Nie klnij, bo nie urośniesz. - Wheeljack
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Argawen w 09 Lip 2014, 16:57

Trochę irytują te miny. Powinna być opcja, by zlecić odminowywanie jeńcom :)
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości