[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 03 Lip 2014, 16:47

A to czasem nie właśnie po tym zadaniu z Monolitem przewodnik miał się pojawić?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Argawen w 03 Lip 2014, 19:02

Oczywiście, że po akcji z odebraniem Gaussa. Przeoczyłem zdanie, że przed akcją z Monolitem.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Baron w 03 Lip 2014, 19:07

No niby tak, ale ja już miałem info z Gaussem bez bicia się z monolitem. Oddałem quest i nic dalej się nie dzieje. Kowalski nie chce ze mną gadać. Poszedłem też do X8 z nadzieją, że w międzyczasie się coś odblokuje. Jakie było moje zdziwienie kiedy musiałem walczyć tylko ze szczurami, jednym poltergeistem i jednym kontrolerem. A gdzie burery i snorki? Czyżby ewidentnie coś się pochrzaniło? Wróciwszy do bazy po wykonaniu questa oczywiście nic. W bazie pojawił się tylko Feniks i zleca zabicie Inkwizytora. Co dalej? Komu w ogóle oddawało się dokumenty z X8? Ten wojskowy w Prypeci ich nie chce. Właściwie to on nic nie chce, a chyba powinien? Do Janowa mogę się dostać tylko podziemiami. Przewodnika brak. A weź dymaj za każdym razem...

Wczytywałem autosave z momentu przybycia do Prypeci, ale również niewiele to dało.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 03 Lip 2014, 19:59

Dokumenty z X8 zachowujesz dla siebie, przy ewakuacji znikniesz z nimi, w razie freeplaya masz je nadal. W X8 fakt, pustki są, co chyba jest błędem, bo płacz dziecka jest, a burera ni ma. Skołuj screeny na poważnie, bo błąd niespotykany, może jakiegoś patcha nie masz?
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Argawen w 03 Lip 2014, 20:04

Miałem to samo. W końcu zacząłem od przeprawy przez tunel do Prypeci. Wtedy poszło wszystko z planem.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Baron w 03 Lip 2014, 20:23

Nie bardzo wiem czego screen shoty mógłbym wrzucić. Gdzie dokładnie powinien stać przewodnik? Kiedy wróciłem do niego do Janowa (przez podziemia) i zapytałem o zaprowadzenie do Prypeci, ten odpowiedział, że muszę najpierw tunel znaleźć... Wróciłem do Prypeci i nadal go nie ma.

Inna sprawa, że przespałem się kilka razy w Prypeci i wyskoczył mi quest z dotarciem do doliny mroku przez anomalię w Jupiterze. Jest nadzieja? Pytam nie dlatego, że nie chce mi się samemu przejść i sprawdzić. Nie chcę po prostu utknąć w martwym punkcie po 3h grania bez możliwości kontynuacji fabuły.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 03 Lip 2014, 20:30

Misja w Dolinie Mroku to kontynuacja moda, można się ewakuować i grać dalej, nie ma to związku z Kowalskim.

Screeny dałbyś Kowalskiego i jego rzekomego "milczenia", oraz przewodnika, gdzie miał stać, gdzie stoi etc.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Baron w 03 Lip 2014, 20:48

Teraz widzę, że z jakiegoś względu nie mam zaliczonego questu z ogończa 4 i 5. Dziwne, bo za każdym razem miałem cut scenki. :(

Kowalski:
Image

Questy (helikoptery dotyczą O4 i O5):
Image

Zrobiłem ogończę:
Image

Pewnie się nie przyda, ale:
Image

Screen shota przewoźnika nie zrobię, bo go zwyczajnie nie ma. ;p Nie pamiętam gdzie stał w vanilli, więc nie wiem nawet którego miejsca zrzut robić żeby to pokazać.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 03 Lip 2014, 20:51

Misja ze znalezieniem źródła wyładowań jest normalna, w modzie i w vanilli, tu nie ma problemu. Dziwi mnie jedynie fakt braku Garriego, w sumie za wcześnie na jego "wyprawę po żywność", która jest w każdej wersji gry. Wykonywałeś misję z przedszkolem, zaginionymi oddziałami i wartownikiem?
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Baron w 03 Lip 2014, 20:57

Kim jest Garry? W Prypeci odniosłem tylko teczkę monolitowcom i wziąłem dokumenty z X8.
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 03 Lip 2014, 21:00

Widać, że nie grałeś wcześniej w czystą wersję CoP. Garri to przewodnik, który Ci zaginął.

Skoro tak mało misji w Prypeci wykonałeś (zapomniałeś o misji z gaussem, po niej pojawia się przewodnik), to radzę jak kolega wcześniej, wrócić do sejva z początkiem wyprawy do miasta. Jak Ci się uda, zobaczymy.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Baron w 03 Lip 2014, 21:06

Przeszedłem vanillę 3 razy, ale ostatni razy chyba w 2010 roku. Nie zwracam uwagi na imiona...

Co do Gaussa, to byłem już w Zatonie w podziemiach, gdzie dostaję plany dla technika ze Skadowska. Mam też ten karabin. Może dlatego właśnie miałem wiedzę o Gaussie i nie musiałem w ogóle bić się z monolitowcami po przyjściu do Prypeci. Zamiast tego poinformowałem tylko Kowalskiego o tym, a on kazał czekać na dalsze instrukcje.

O żadnej misji nie zapomniałem, z tego co wiem. ;)
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości