[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Fenishi w 03 Cze 2014, 22:01

Ja nawet nie wiem, kto zleca zadanie o którym mówisz :D Też poszedłem tam przypadkiem, bo lubię eksplorować opuszczone miejsca. To mogłyby być jakiekolwiek inne, słabsze mutanty w takiej ilości, ale nie chimery, które mają być jednymi z najgroźniejszych i najbardziej zabójczych drapieżników Zony... moim zdaniem podobne cholerstwo powinno z logicznego punktu widzenia polować samotnie. A i biorąc pod uwagę dostępność amunicji w LA, walka z pięcioma chimerami jest nie lada wyczynem.
Jeszcze a propos przesadnej ilości mutantów danego gatunku to wg mnie powinna zostać zredukowana liczba pijawek w podziemiach Jantaru, kiedy dostajemy misję na odzyskanie Grozy. Trzy-cztery sztuki to powinno być już cholernie dużo. A mamy ich tam ile? Siedem? Osiem? Nie pamiętam już. Taka ilość byłaby okej na większej powierzchni, ale nie w jednym pomieszczeniu...
Ale podkreślam, to takie tam tylko moje estetyczne marudzenie.
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez KubassPL w 03 Cze 2014, 22:28

Gizbarus wiem że patch dla ozdoby nie jest ale chciałem zobaczyć jak długo podziała wersja bez patcha ;) Wszystko teraz jest w porządku i wybieram się do doliny mroku :)
Denerwować się to mścić się za czyjąś głupotę na własnym zdrowiu ;)
KubassPL
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 24 Kwi 2012, 18:06
Ostatnio był: 12 Sty 2015, 22:02
Miejscowość: Przyborów
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: -1

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez assire w 04 Cze 2014, 00:27

@up: to na kiego wała pytasz o buga, zamiast od razu zainstalować pacza i sprawdzić czy działa? :facepalm:

Dev team, kolejny patch cały czas ma status "soon" tak? :D
assire
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 01 Sie 2013, 22:31
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:14
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 8

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 04 Cze 2014, 02:33

djcycu napisał(a):Badania toczone w zonie są owszem jeszcze spod rządów Związku Radzieckiego ALE potem jak już wiemy z CoP sprawą zajęły się niewtajemniczone służby ukraińskie a więc Rosja trzyma tylko w dalszym ciągu tajemnice i przykrywki. Sama nie ingeruje w żaden sposób, najemnicy też nie wysadzają laboratoriów więc i oni nie działają na rzecz Rosji. Skąd więc przypuszczenia że Rosja by zajęła strefę czarnobylską? Przecież to by doprowadziło od razu do wojny.

Czy tak w ogóle grałeś we wszystkie części?


Heh. No grałem.
Nie jestem pewien jak to było, prawdopodobnie sowieci wycofali się z Zony, gdy promieniowanie opadło i wjechały pierwsze wycieczki. I gdy rząd ukraiński odzyskiwał niezawisłość. Wtedy to ich siły zajęły się wszystkim. Co do NATO, sorry, ale jeśli to z książki albo moda, to nie jest kanon, swobodnych fantazji twórców z drugiej ręki, niekoniecznie trzeba brać pod uwagę. Sił NATO w Zonie, w każdym razie, nie uświadczysz.
A czemu Rosja miałaby się nie mieszać? A kto ci, w ogóle, w grze powiedział, że tego nie robiła? Rosja była winna powstania tego bałaganu u samego jego początku. To były ruskie maszyny, ruskie projekty itd itd. I to oni pomagali Ukrainie w sprzątaniu po Czernobylu. Cała reszta to już fantastyka naukowa z cyklu - co by było gdyby. Ale zapewniam cię, że maczała w Zonie palce przez cały czas. Tak jak i reszta świata. Według zamierzeń twórców Zona była tym samym miejscem co w "Pikniku..." Naukowcy badali, a stalkerzy szukali artefaktów.
Np. w statucie Powinności, widnieje jasno, że (jako jedyne z ugrupowań), nie sprzedają tworów Zony zewnętrznemu światu. Tak więc zapomnij o szlachetnych pobudkach, odizolowanym świecie itd. Wczytaj się w to, co mówił Sid w SoC, a zrozumiesz czym jest Strefa i jakimi prawami się rządzi. Sam Striełok i jego historia to tylko przykład pecha, jakiego można mieć, fabularny twist, ewenement.


assire napisał(a):@up: to na kiego wała pytasz o buga, zamiast od razu zainstalować pacza i sprawdzić czy działa? :facepalm:

Dev team, kolejny patch cały czas ma status "soon" tak? :D

Uwagi moderatora:

Ostrzegałem, by skończyć off-top. Warn. - xKoweKx

Za ten post Chrome Koran otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative macias13_84, Cromm Cruac, mkdante381.
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Gizbarus w 04 Cze 2014, 05:25

Chrome Koran napisał(a):Co do NATO, sorry, ale jeśli to z książki albo moda, to nie jest kanon, swobodnych fantazji twórców z drugiej ręki, niekoniecznie trzeba brać pod uwagę. Sił NATO w Zonie, w każdym razie, nie uświadczysz.


Owszem, ale były, o czym w grze jest powiedziane - inna sprawa, że marnie skończyli. Ale skończ już offtop i ból dupy, bardzo proszę.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez utak3r w 04 Cze 2014, 10:04

Tak w ogóle, to illuminaci rządzą strefą. Dobry materiał dla Dana Browna...

Może się tak przeniesiecie do jakiegoś innego działu z tą dyskusją?
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 04 Cze 2014, 15:09

W grze jest powiedziane, że Zonę badali tylko ukraińscy naukowcy, pilnowały ukraińskie trepy i infiltrowali ukraińscy agenci. I, że stalkerzy w zaawansowanym sprzęcie handlowali towarem na potęgę. Jezus, porządkowałem tylko, co zaczęliśmy. Poza tym, bez urazy, ale wasi fani już po raz n-ty pytają o patcha'a, może chociaż okłamcie, że wiecie, kiedy będzie.
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez MetalowyStalker w 04 Cze 2014, 15:14

Miło jakby ktoś napisał. Nie wiem czy zaczynać od nowa czy czekać na patcha który nie wiem nawet czy naprawi tego buga w kopalni darkscape.

Mieszanie aktualnej sytuacji w ukrainie do misery i la troche mnie zniesmaczyło. Naprawdę nie interesuje mnie ukraina no ale spoko.
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Cromm Cruac w 04 Cze 2014, 15:28

Chrome Koran napisał(a):Poza tym, bez urazy, ale wasi fani już po raz n-ty pytają o patcha'a, może chociaż okłamcie, że wiecie, kiedy będzie.

A my n-ty raz odpowiadamy: nie będziemy podawać żadnych dat. Jak się zrobi to będzie.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 04 Cze 2014, 15:32

MetalowyStalker napisał(a):Miło jakby ktoś napisał. Nie wiem czy zaczynać od nowa czy czekać na patcha który nie wiem nawet czy naprawi tego buga w kopalni darkscape.

Mieszanie aktualnej sytuacji w ukrainie do misery i la troche mnie zniesmaczyło. Naprawdę nie interesuje mnie ukraina no ale spoko.


A czy ktoś powiedział coś takiego? Po pierwsze, w grze jest rok 2012, po drugie, Ukraina, tak naprawdę, ma bliżej do Rosji niż do UE i należy do krajów rosyjskojęzycznych, a po trzecie, małe zawirowania na granicy tych dwóch krajów nie powinny was aż tak zajmować.
Teraz to już naprawdę skończmy.

Uwagi moderatora:

Tak, skończymy na trzecim warnie i odpoczynku na dwa miesiące. - xKoweKx
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez atikabubu w 04 Cze 2014, 16:02

Zawrzeć dzioby bo bedom bany. :caleb:

Uwagi moderatora:

Chyba ty i twoje nieróbstwo. - xKoweKx | Osz ty chuju, w moje posty się dopisywać! - ati // wszyscy po jednych piniądzach - Wheel | Następny ;_; - ati | Won! :tm: - u3
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane

Za ten post atikabubu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez ArtemikPL w 04 Cze 2014, 20:08

W najnowszym CD-Action na s.12 jest krótki tekścik (6 zdań) dotyczący Lost Alpha.
ArtemikPL
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 20 Sie 2013, 11:54
Ostatnio był: 11 Lip 2014, 01:43
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości