[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Slav0 w 01 Cze 2014, 00:33

Pójście w stronę nowoczesnych zabawek rodem z Crysisa to najgorsze co mogłoby się przytrafić tej grze.
Mega klimat tworzą właśnie takie elementy jak nawet lekko pordzewiałe bronie, niedobre żarcie w konserwach i gitary. Do tego ten "ruski" urok.

Z innej beczki - czekam z niecierpliwością na patcha, pojawi się w tym temacie jakieś info gdy już zostanie wypuszczony?
Dobra robota z Lost Alpha! :)
Slav0
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 01 Cze 2014, 00:27
Ostatnio był: 11 Lut 2015, 20:24
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 01 Cze 2014, 00:53

Na pewno się pojawi. Patrz też na pierwszy post, tam powinno się w pierwszej kolejności ukazać info o patchu :) A tamtemu nie przegadasz. On woli swój dubstep. Ja wolę melodyjne, dźwięczne ruskie melodie a nie huk i zgrzyty wiertarki udarowej.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Adik w 01 Cze 2014, 00:57

Jak ktoś chce dubstep to niech sobie remont zrobi :D
Każdy stalker bez AK to już nie to samo. A ciekawie by to wyglądało jak by w LA była opcja że ma się tylko AK, ale można przyczepić do niego tłumik itd. (chociaż wtedy każdy NPC biegał by z kałachem...) Może jakieś rozwiązanie tego problemu by się znalazło.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 01 Cze 2014, 01:09

Tak jak jest obecnie też jest dobrze. Teraz wystarczy po wszystkich poprawkach jakiś Arsenal Mod który tylko wprowadzi różnorodność broni i będzie ciekawie. Będzie z kolbą, bez kolby, plastikowy, drewniany, z kamuflażem, z szyną, bez szyny itd. Kosmetyka ale nadaje koloru.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paintball_0.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 01 Cze 2014, 02:33

djcycu napisał(a):Nie wiesz co to strzelić sobie setkę? To nie nazywaj mnie młodym, młody ;) Sam nie wiesz co piszesz i co piszę ja... Wykłócasz się ze mną że byś chciał nowoczesności w Stalkerze a ja ci mówię jaki to byłby syf i przytaczam przykład gry w realiach 2WŚ z walką na miecze świetlne i lasery by ci porównać poziom przebajerowania jakim się jarasz.

Masz nowoczesność w NS, masz tam gadające kombinezony, futurystyczną broń, nanosuity... To jest mod dla ciebie. My wolimy na poważnie podejść do sprawy. Znudziły się nam CoDy BFy i inne czasem lepiej połazić w podartych szmatach i z karabinem po 15 właścicielu...


Co? Ej, kolego, może daj mi skończyć. 'Realizm' z SoC w "Pikniku..." (którym się tak jaram) polegał na tym, że Zona pojawiła się w bardzo zamożnym państwie, ale wszyscy zgodzili się czerpać z tego jakieś korzyści (była też, o wiele bardziej niebezpieczna, jeden zły ruch wystarczył tam, by zginąć), natomiast realizm w naszym świecie wyglądałby tak, że Zoną na Ukrainie bardzo szybko zajęłaby się Rosja, a cała reszta świata mogłaby sobie o niej pomarzyć. Zaś kilku samobójców, którzy zdecydowali się przejść przez siatkę, to już zupełnie inna historia.
Innymi słowy mówiąc - dopóki biznes się kręcił i nie brakowało rąk do pracy, ruskie nie miałyby nic przeciwko, żebyś pobawił się w Stalkera. Taki los.
Ostatnio edytowany przez Chrome Koran, 01 Cze 2014, 03:05, edytowano w sumie 1 raz
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 01 Cze 2014, 03:01

Rosja? Powiedz mi jaki problem jest nielegalnie wejść do strzeżonego miejsca przez wojsko które wysłano tam jak mięso armatnie? Rosja by się zajęła ale czym? Wszedł by oddział OMONu niekoniecznie wyposażony w jakieś nowoczesne cuda techniki. Co by mieli? Parę transporterów, czołgów i jakieś helikoptery? Pierwsza lepsza emisja i po "ptokach". Skoro pali umysły i elektronikę to na co się twoje hi-techy zdadzą? Ani sprzętu ani poważniejszej siły, oddział OMONu, specnazu ginie w szponach mutantów, zwierząt lub zostają pozostawieni w surowych warunkach zony. Ewentualnie zająć mogą się nimi wszelkie zbiry nielegalnie zameldowane w zonie od 2006 roku. Co z tego wynika? Że rysuje się obraz przedstawiony w SoC... Wojsko i ekolodzy chcieli zbadać zonę, zabezpieczyć ale nic z tego nie wyszło. Potem nazłaziło się stalkerów, co się im po emisjach miało psuć mając skórzaną kurtkę i kałasza? Nic, zatem ci dali sobie radę a potężna "matuszka rasija" poległa i gówno zrobiła...

Nie wiem o co ty ciągle masz jakieś swoje 3 grosze.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 01 Cze 2014, 03:32

Stawiam tylko warunek twojemu "realizmowi". Co za różnica, na który temat gdybamy. A interes jest prosty - dopóki masz jakichś ludzi w terenie, dopóty wygrywasz. Biznesowe kontakty na Wielkiej Ziemi, to już nie na stalkerskie głowy. Broń, w każdym razie, możesz kupić u handlarzy, gdyby był jakiś kłopot.
Co do samej Zony - czy cud-maszyny z legend byłego ZSRR, czy Wielki Zderzacz Hadronów - naukowcy zapewniają, że znają się na rzeczy. Tylko grafika jest już trochę niepoważna.
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez MetalowyStalker w 01 Cze 2014, 07:43

Sorry ale pieprzysz takie głupoty że nie da się tego czytać. W zonie panują tak trudne warunki że nie ma miejsca na testowanie ,,broni nowej generacji" tylko sprawdzonych niezawodnych broni jak Kałach i inne bronie nie do zaje*ania.

Nie wiem czego ty oczekujesz przecież są mody jak ci przeszkadza kałach to se dodaj jakąś nowoczesną pukawkę. Dubstep jako soundtrack? Na youtube jest kompilacja rzygających ludzi... Stary taki bas i melodia.. Przesłanie, niesamowity kawałek. :caleb:

Chcesz realizmu? Specjalistyczne służby wchodzą do zony z nowoczesnym wyposażeniem, termowizje broń wyposażona w elektryczne szczotki do zębów cholera wie co jeszcze :E z btr-ami na niebie latają samoloty szturmowe i jebs jedna fala mutantów nie ma. Teren zabezpieczają wielkim żelbetonowym murem na około wchodzą naukowcy badają anomalie neutralizują je.. Koniec gry.

Znudziły się nam CoDy BFy i inne czasem lepiej połazić w podartych szmatach i z karabinem po 15 właścicielu...


Cytat djcycu powinien zamknąć ten temat. Ja tylko dodam że jedyne czego mi brakuje to zrobienie do lost alphy moda misery i będę kuźwa w 50tysięcznym niebie. Pomyliłeś fora kolego bo coda z tego nie zrobisz. ;)
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech

Za ten post MetalowyStalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kendo76,
Negative Chrome Koran.
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 01 Cze 2014, 08:13

Wow, kuźwa, państwo, które od 1986 roku przeprowadzało na terenie Czarnobyla tajne eksperymenty, przyjechało ot tak, nagle, z kałachami, aby pertraktować z Ukrainą o zamknięciu jedynej w swoim rodzaju, kury znoszącej złote jaja. A Stalker siedzi przy ognisku i opowiada kawały, bo karabiny automatyczne, cenione na polach bitew całego świata zatną mu się i usmażą. Od promieniowania.
Dlatego chodzi w szmatach.

Eheheheheheheheheheh, j.pierd, idźta z Bogiem ze swoimi wizjami. Dziękować twórcom, że mieli trochę więcej rozumu. Nie grałem w Misery, ale nie bardzo wyobrażam sobie, dlaczego, zarabiając krocie na artach, nie stać mnie na lepszą broń. Pomijając, czemu muszę tam siedzieć i cierpieć tę nędzę, czy o co tam chodzi.
(proszę mnie wyprowadzić z błędu, jakby co)

O dstepach, lepiej się nie wypowiadajcie. W roku pańskim, w którym ludzie dla własnej ochrony chodzą w exoszkieletach, lecą, po prostu, w radiach. Tzn. dopiero w CoP. Bo to LA.

Za ten post Chrome Koran otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Darth ReX,
Negative MetalowyStalker.
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez paintball_0 w 01 Cze 2014, 09:12

Rozgrzebywanie polityki Wielkiego Świata w serii Stalker nie ma absolutnie żadnego sensu. Zwróć uwagę, że nawet GSC się na to nie odważyło a przecież to oni wymyślili tę grę! Żadna produkcja, która była inspiracją dla gry, nie rozgrzebuje tego tematu z prostej przyczyny: nie ma takiej możliwości, żeby na świecie zapanowała sytuacja sprzyjająca powstaniu Zony wyglądającej tak, jak wygląda w grach, filmie i książce. I nawet nie zaczynaj polemiki, bo zawsze znajdzie się ktoś kto o głowę przewyższa twoją wiedzę o polityce i zamknie ci gębę. Albo zacznie dyskusję, która zakończy się warnami, wypitymi kozakami i ogólnym burdelem w temacie.

Stalker wygląda tak jak wygląda bo był wzorowany na filmie i książce. GSC chciało stworzyć coś o podobnym klimacie ale z większą ilością broni palnej. W żadnym wypadku nie chcieli robić Political FIction ani dubstepu. Lost Alpha jest próbą odtworzenia pierwotnych założeń pierwszego Stalkera, dlatego również nie posiada zaawansowanej technologii a'la Crisis. Oraz dubstepu. Tak w ogóle za ten dubstep to kozak ci się należy, jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś się dochodził o brak dubstepu w Stalkerze. :E
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez MetalowyStalker w 01 Cze 2014, 09:55

Nie jestem w temacie bo troche tu nasraliście tych stron ;) Jakieś info na temat następnej aktualizacji? Jak już pisałem stoję w miejscu z fabułą. viewtopic.php?f=129&t=23709 tu dokładnie. Czy jest jakiś kod na teleportacje do celu misji czy przenikanie przez ściany by ominąć ten zasrany worek z piaskiem który powoduje zwieche gry? :P

Na w/w temat sie już nie wypowiadam bo to jak grochem o ścianę.
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 01 Cze 2014, 10:08

Jest. Wpisz sobie w konsoli demo_record 1 potem przeleć kamerą i wciśnij ENTER. Przeteleportowany :)

Wracając:
Sam w sobie dubstep nie pasuje do tej gry. Nie rozumiem nawet takiego myślenia jaki tu kolega reprezentuje. Mamy grę, inną niż wszystkie a ten by ją wyrównał do poziomu komercyjnych strzelanek.

Za arty stać na nowoczesny sprzęt? Ile mam powtarzać w jaki sposób go przemycić przez państwa, że artefakty już nie kosztują krocie, że każdy tam poszedł posycować czyli najmniej wydać na siebie a resztę przywieźć do domu. Akurat poszedł bym zarzynać tam ludzi i narażać dupę tylko po to by sobie kupić dobrą pukawkę i kombinezon...

To tak wystarczy sobie wyobrazić, dolać dozę myślenia a co by było gdyby to się działo naprawdę. A ty mi tu wyjeżdżasz z helikopterami, czołgami, bomby, lasery, nowoczesność i dubstep... ku*wa, to o kilka punktów za dużo. Ktoś się wysilił o scenariusze i realia które mają inny klimat. Ta gra to nie postapo przede wszystkim tylko zwyczajna przygodówka, coś je*ło, ktoś poszedł, ktoś chciał się czegoś dowiedzieć.

Czemu wojsko używa hujowego sprzetu? A czy nie widzisz że ich tam wysłano od biedy? Że sami psioczą że nic nie dało im państwo i jedynie co mogą to siedzieć na dupie na posterunku?

Zona ze stalkera to nie obszar poligonu że się testuje broń. Skąd takie skojarzenia? Każdemu się wydaje że wszyscy w dobie zagrożenia testują pukawki, ufoludków i h*j wie co. Tam się stało coś dziwnego, naukowcy sami nie wiedzą co. Tam pojechali badać a nie testować. Widzieli że to sensu nie ma to utworzyli kordon i po wszystkim a obdarciuchy przylazły na szaber i zbierają artefakty. Tyle w temacie.

Dubstep... Już widzę 40 latków którzy tego po ciężkim dniu z bolącymi nogami i zębami słuchają. Z muzyką chodziło o typowy ruski klimat a nie jakieś pie*dolone piz*u, piz*u, jebudu. Też słucham muzyki elektronicznej ale żadnego gatunku w stalkerze prócz muzyki filmowej nie przewiduję.

O grafice się nie wypowiadam. Co ty myślałeś? Że LA postawią na Cryengine? Grafika i silnik stalkera nie pasuje pod nowoczesne gry akcji. Poza tym tak jak napisał Paintball chodziło o stare założenia gry. Gdybyś wprowadził swoje nowoczesności zamiast spuszczać się na ścianę fani spuścili by tego moda w klozecie.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sivert.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości