[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez MetalowyStalker w 31 Maj 2014, 10:30

Przeczytałem ostatnie 20 stron reszty nie czytam bo niemal 400 to trochę dużo.. :) Nie rozumiem tego bólu dupy mi się gra bardzo dobrze w LA i nie mam z nim żadnych problemów no parę mam jak crash przy quickload ale można normalnie z menu wczytać grę. Choć początek nie powiem trochę mnie odstraszył bo z wszystkich stalkerów grałem najwięcej w zew na modzie misery i było po prostu za łatwo no ale koniec końców potem przerodziło się to w zaletę. Nosze przy sobie kilka tysięcy amunicji do kałacha :P Cena pojazdów doprowadziła mnie do odruchu wymiotnego :facepalm: przecież te pojazdy to modyfikacja więc można zapomnieć o jako takim modelu jazdy do tego świat stalkera nie został zaprojektowany z myślą o pojazdach i jest wiele przeszkód na drogach utrudniających jazdę no ale są za co jest i tak plus. Od razu polecam edytować pliczek w configu odpowiadającego za spalanie benzyny. Sam cień czarnobyla ukończyłem tylko raz ale widze ile jest nowych rzeczy i za ten huragan świeżości należy się krata krupniaka :wódka:

Emisje są zbyt rzadkie gram już pare godzin i żadnej nie uświadczyłem. Artefakty leżą wszędzie gdzie się nie spojrzy. Osobiście chciałbym by ktoś zrobił takiego moda misery do lost alphy. To tyle nie chce mi się pisać dalej mod na prawdę wysokiej jakości, jak się nie podoba tworzyć własnego a nie pie*dolić farmazonów i tyle w temacie. Czekam na aktualizacje i chętnie zobaczyłbym nowe pukawki. ;)
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez SkullDagger w 31 Maj 2014, 12:46

LA to nie mod, to samodzielna gra.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 09:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez vandr w 31 Maj 2014, 12:48

MetalowyStalker napisał(a): i chętnie zobaczyłbym nowe pukawki. ;)


Nikt nie zrobi Ci gównianego Arsenala z LA. ;)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez MetalowyStalker w 31 Maj 2014, 13:02

@SkullDagger Fakt, zwracam honor, a gierka kopie dupsko, imo najlepszy stalker z wszystkich. Traktuje to jak nową część.

@vandr napewno nie jestem jedyny kto chciałby więcej broni palnych ale mniejsza o to, znalazłem alternatywne modele do tego moda w dziale z modami i fajnie teraz akacz wygląda i brzmi. Zawsze cuś

Ktoś wie czy jest możliwość ,,wyłączenia" tych helikopterów? W darkscape walczyłem z trzema naraz. Ani to klimatyczne ani fajne. Taka wkurwiajka gdy trzeba osłaniać swoje 4 kółka (traktor)
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez paintball_0 w 31 Maj 2014, 18:57

A wiecie co ja bym chciał? Moda/grę w klimatach stalkera, w której jesteś prawdziwym kozakiem jak masz po prostu kałasza. Wszyscy ci zazdroszczą i proszą się czy mogą choćby potrzymać. Każdy stalker ma przy sobie jakiegoś gnata, ale broń automatyczna jest prawdziwą rzadkością. Stalker z automatem naprawdę zasługuje na imię "Strzelec".

Czasem lepiej wychodzi zrobić czegoś mniej niż napchać żelastwa po pachy. Daleko szukać nie trzeba, w Metro 2033 można było naprawdę wymiatać używając tylko noża i rewolweru.

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 31 Maj 2014, 20:03

Tu też można wymiatać kałaszem. To na szczęście nie Solianka że kałasz jaki tam był to z ASG i padały tylko koty których zbytnio dupa od kulek rozbolała. To mnie właśnie cieszy. Nie cieszy zaś zbyt szybkie dorobienie się niebotycznie nowoczesnej pukawki. Kasa faktycznie pomalutku się zarabia, artów mało a szczególnie tych użytecznych ale z bronią myślałem że będzie gorzej a nie zaraz w kordonie można zdobyć już potężne giwerzyska.

Jeśli chodzi o motyw kałasza który byłby obiektem porządania to cóż... Wojskowi z czegoś muszą strzelać a my jesteśmy w stanie ich położyć. Zdobycie kałacha nie jest więc trudne ale G36 już w Dolinie Mroku? Tamten oddział monolitu może mieć maksymalnie Abakana w jakiejś lepszej wersji to tak gwoli balansu.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 31 Maj 2014, 22:41

O czym wy piszecie? Zona to wydarzenie na skalę światową, powinno być jak najnowocześniej i jak najciekawiej, a wy chcecie, żeby wszyscy stalkerzy używali AK, wsuwali turystyczną i słuchali polki. To nie jest postapo, typu Metro, za siatką aż huczy, każdy chce z Zony coś uszczknąć - artefakty, wynalazki, szczepionki, nowe rodzaje broni. Tyle, że nie każdy będzie się tam samodzielnie pchał. Pomijam kotów-studentów zza ogrodzenia, bo im głębiej w Zonie, tym robi się coraz groźniej.
I te wszystkie cuda miały być w S.T.A.L.K.E.R 2. Ale się nie wydarzyły. Bez urazy, ale SHoC, (tzn. mody i scenariusze, jak i sama gra) "trącą już myszką", LA to samotna wyspa, o której nie wiemy, czy coś da się wycisnąć. A CoP, - najbliższy wizji nowoczesnego świata, "obdarzonego" Zoną, nie wykorzystuje własnego potencjału. Poczytajcie choćby "Piknik..." z samochodami jeżdżącymi na pustaki, a przekonacie się, co zamierzali twórcy.
I w którą stronę powinniśmy pójść...
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 31 Maj 2014, 23:12

Tylko kto ci te nowoczesne karabiny przepuści przez cały świat aż do Czarnobyla. Świat przecież żyje normalnie, wie coś o zonie ale przecież media jak i rząd Ukrainy nie chce o tym mówić na cały głos. Dla mnie ten FN2000 to już był zbyt nowoczesny karabin jak na Zonę. Skąd nowe części pod karabin który dziennie wypluwa do zwierzaków po 500 pocisków. Nie zawsze strzela się do psa czy kota czy też świni. Są dziki, Chimery, trupy z wypalonymi mózgami. Gdyby w tej grze było futurystycznie to nikt by w to już po pierwszym przejściu nie chciał w to grać. Kałasz, makarow, SWD tworzą jakiś klimat, od razu mówią o tym że zginęli tam nic nie wiedzący zbytnio o zagrożeniu żołnierze, słabo wyekwipowani. Niejeden mod, sama gra także mówi że warunki w zonie są trudne, grupy badawcze giną itd. Nie chcieliśmy Crysisa w Czarnobylu, nadal go nie chcemy. Ja bym jeszcze poprosił by ktoś wsadził karabinek Wiepr do tej gry, szkoda że go spec oddziały nie miały. Byłby whuj fajniejszy od G36 i FN2000.

A to że karabinek Gaussa wystąpił w grze to ukłon w stronę próby wykorzystania siły artefaktu w broni konwencjonalnej. Gdyby tego brakło zaraz były by mody z karabinkami używającymi mocy artefaktów.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 31 Maj 2014, 23:27

A skąd w SHoC były pendrive'y dla klienta z Wielkiego Świata i zadanie typu - "pewni turyści chcą pooglądać Zonę, zabij legowisko mutantów, zanim ich wprowadzę". Świat wiedział o Zonie, tyle, że wtedy była to nowość, boom, rewolucja. Ale już się skończyła, razem z grą SHoC, 7 lat temu. Teraz mamy dubstep, pancerze typu dragonskin i satelitarne monitorowanie placu boju.

A rząd ukraiński mógł co najwyżej pomarzyć o tym, że będzie posiadał nad tym jakąś kontrolę (co zresztą w ShoC było widać), arty i części mutantów wyjeżdżały z Osobliwości ( bo pamiętajmy, że celowo wygenerowanej) tonami. Cała kwestia zasadzała się tylko na fakcie, że było tam po prostu bardzo niebezpiecznie. I do Zony wchodzili tylko szaleńcy, agenci, mali przemytnicy i regularne wojsko. Sorry, ale po 7 latach rzygam już noszeniem starych dokumentów i fantazją typu - zabij szczury.
To tylko historia o pierwszej wyprawie Striełoka w głab Zony, stan fauny i flory - rok 2007. I nic więcej.

Za ten post Chrome Koran otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative MetalowyStalker.
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 31 Maj 2014, 23:35

Mamy Dubstep... Nie wypowiem się o tym gatunku. Tak ten gatunek zniszczono i zbełtano w szambie "przemysłu muzycznego" że kipi komerchą. Czym się więc zachwycać? Tym bardziej że nie ganiam za modą o czym wie tu 95% stałych forumowiczów.

Pomijając... Dość mamy jako starzy gracze przyszłościówek i science fiction gier gdzie noszony sprzęt kosztuje więcej niż kolekcja Lamborghini od pierwszego egzemplarza. Zona to zona, wiesz że promieniowanie zakłóca działanie elektroniki poprzez uszkodzenia? Długo byś pochodził w tych nanosuitach z karabinkami made of plastic.

Tak właściwie to sobie spróbuj wyobrazić siebie jako stalkera który dziś przybył do zony. Każdy skacze sobie do gardła za artefaktem który już i tak mało kosztuje. Skąd więc weźmiesz pieniądze na tak hi techowy sprzęt? Spał byś spokojnie nosząc takie cacka wśród tych wszystkich brudasów?

Twierdzisz że to 7 lat? To jak, mamy kolejne gry traktujące lata 1939 - 1945 wyobrażać sobie z karabinami laserowymi i kombinezonami maskującymi bo mamy XXI wiek, mamy dubstep i rzygamy już drewnianymi karabinami?

Stary, strzel sobie setkę na rozluźnienie...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Chrome Koran w 01 Cze 2014, 00:04

Co mam sobie strzelić... ? :facepalm: Młody. To tylko historia o pierwszej wyprawie Striełoka w głąb Zony, stan "fauny i flory" - rok 2007. I nic więcej. Zatrzymana w czasie chwila, z lekką, gamer'ską zajawą. Gadaj sobie z kimś innym o laserowych pistoletach z II wojny światowej..
Chrome Koran
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 29 Maj 2014, 18:13
Ostatnio był: 22 Cze 2014, 20:35
Kozaki: -4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 01 Cze 2014, 00:21

Nie wiesz co to strzelić sobie setkę? To nie nazywaj mnie młodym, młody ;) Sam nie wiesz co piszesz i co piszę ja... Wykłócasz się ze mną że byś chciał nowoczesności w Stalkerze a ja ci mówię jaki to byłby syf i przytaczam przykład gry w realiach 2WŚ z walką na miecze świetlne i lasery by ci porównać poziom przebajerowania jakim się jarasz.

Masz nowoczesność w NS, masz tam gadające kombinezony, futurystyczną broń, nanosuity... To jest mod dla ciebie. My wolimy na poważnie podejść do sprawy. Znudziły się nam CoDy BFy i inne czasem lepiej połazić w podartych szmatach i z karabinem po 15 właścicielu...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adik.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość