[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez cmlPL w 22 Lut 2008, 22:26

swatu w tym momencie pokazujesz, że nie korzystasz w pełni z gier lub wcale. Takie skrypty jak w x-18 z żelaznymi drzwiami są robione po to, aby wystraszyć gracza, budować atmosfere grozy i niepokoju, a Ty widocznie nie potrafisz tego zauważyć. Ja lubie się skupic na grze, włożyć słuchawki i zamknąć się w pokoiku, choćby dlatego, żeby zwykłe, żelazne drzwi mogły ze mnie zrobić blade dziecko...
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Crew w 23 Lut 2008, 12:16

Fajny mod , tylko skąd mam wiedzieć kiedy dojdzie do wybuchu radioaktywnego ????
Jak na razie to tylko raz nie zrobiło mi się czerwone i kurde respawnowały się koło mnie zombiaki , ale nic nie było , żadnego trzęsienia ziemi ani nic ....
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Postprzez atikabubu w 23 Lut 2008, 14:11

Crew napisał(a):Fajny mod , tylko skąd mam wiedzieć kiedy dojdzie do wybuchu radioaktywnego ????
Jak na razie to tylko raz nie zrobiło mi się czerwone i kurde respawnowały się koło mnie zombiaki , ale nic nie było , żadnego trzęsienia ziemi ani nic ....


Wynalazek ten to Horror Time czyli losowy spawn potworów. Witam forumowicza z okolic :D

Nie wiem czy to już było ale w pliku abc.script na samym początku można parę rzeczy "modnąć" w tym spawn gostka w Cordon który jest awatarem twórcy moda (tylko new game), częstotliwość blowoutów, GORE MODE (duuużo krwi :P), chaotyczną pogodę, y takie tam pierduty.

A jeśli komuś z kombosem ABC + Weather Overhaul gra się czasami wiesza to niech sobie zmontuje http://winmerge.org/downloads/index.php i przerzuci z ABCowego enviroments.ltx linijki takie jak "blowout" i inne których nie ma ABC a są w W.O. (nie podmieniamy już istniejących!!!).

I jeszcze coś http://board.oblivion-lost.de/showthread.php?t=10391. Wykonajcie fixy na czerwono!

EDIT: Nie abc.script tylko db.script! Sorki!
Ostatnio edytowany przez atikabubu, 26 Lut 2008, 14:45, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Postprzez Crew w 23 Lut 2008, 16:18

W modzie coś jest zrypane , bo jak chce się porozmawiać z Generałem powinności do wywala do windowsa
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Postprzez Sipso_III w 23 Lut 2008, 23:33

To było już poruszane w poprzednich postach.
ABC Inferno - polecam dla tych którzy przeszli podstawkę.
Awatar użytkownika
Sipso_III
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 10 Cze 2007, 10:22
Ostatnio był: 09 Lip 2008, 19:42
Miejscowość: KASZANKA!!!
Kozaki: 2

Postprzez Crew w 24 Lut 2008, 00:57

W wersji 1.2 weźcie nie dawajcie innych skinów broni , standardowe są najlepsze .....


Aha jeszcze jedno , w inferno modzie chyba nie ma tego Blow Out moda ... Bo jak grałem w Oblivion Lost to tam dopiero był blow out , najpierw niebo czerwone , potem trzęsienie ziemi i potem radioaktywność na maxa , a tutaj nie ma trzęsienia ziemi ani promieniowania , tylko zombiaki się pojawiają i tylko nas atakują :/
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Postprzez Sipso_III w 24 Lut 2008, 11:12

Są blow outy tylko rzadziej i chyba losowo. Jest nowa wersja?

Gdzie jest ten gostek Carbobro czy jak mu tam. Jest on na pierwsej pozycji w Rankingu a brakuje mi 500 punktów do niego ale i tak chcę się z nim spotkać

Hmm wchodzę do Baru. I nagle patrzę a na mini mapie przeciwnik. I chyba pięcu facetów się na mnie rzuciło. Zabiłem jednego i pojawił się komunikat od Powinności (dołączyłem do nich u Sida): Nie wypełniłeś zadania Naznaczony, twoja śmierć będzie przykładem dla innych. Do frakcji dołaczyłem tuż po X18 albo tuż przed.
ABC Inferno - polecam dla tych którzy przeszli podstawkę.
Awatar użytkownika
Sipso_III
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 10 Cze 2007, 10:22
Ostatnio był: 09 Lip 2008, 19:42
Miejscowość: KASZANKA!!!
Kozaki: 2

Postprzez Stiven w 25 Lut 2008, 14:50

Z tymi zwarciami w Inferno jest dosyć różnie, przechodziłem tego moda 2 razy i za każdym razem miałem tylko jedno zwarcie.
Najlepiej zwarcia według mnie zrobione są w AMK 1.4, na zewnątrz otrzymujesz obrażenia, poziom radiacji ci wzrasta, więc musisz się chować do budynków, po za tym zwarcia są tym silniejsze im bliżej jesteśmy centrum, jeśli jesteśmy pod ziemią podczas zwarcia, to wszystko się trzęsie.

Bo jak grałem w Oblivion Lost to tam dopiero był blow out , najpierw niebo czerwone , potem trzęsienie ziemi i potem radioaktywność na maxa


W Oblivion Lost podczas zwarcia niebo jest białe, może pomyliło ci się z AMK?

Żeby Cabrobro się pojawił trzeba wejść w gamedata/scripts i otworzyć plik db tam jest sporo opcji, które można stawić według własnego życzenia, między innymi to, czy Cabrobro ma się pojawiać.
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez MeZZerschmitt w 25 Lut 2008, 14:55

Inferno i Oblivion są o tyle lepsze, że po blowoucie pojawiają hordy mutantów w pewnych miejscach, a szczególnie oblivion.
Amk jest dla mnie nudne pod tym względem bo po blowoucie powraca wszystko do normalności.
Teraz gram w SRP i jest według mnie najlepszy z pośród tych wszystkich. Jedyny minus to brak blowoutów, które doświadczamy w Inferno czy Oblivion.
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Crew w 25 Lut 2008, 17:21

Czyli która opcja tam w pliku db odpowiada za trzęsienie ziemi , lub to co jest w Oblivion Lost ??



aha włączyłem takie coś i ie działa mi w grze :(
-- "show off" Little preview for cordon, after 5 minutes you will see the BLOW, after 1st mission it will stop. (yes/no)
showoff = "yes"
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Postprzez Sipso_III w 25 Lut 2008, 22:34

Włączyłem spawn tego Cabrobro. Dobra połapałem się że jest w Kordonie. jakoże mam zamiar go wyeliminować to próbuje strzału z Vintoreza. Nic. 2 magazynki też nic. Gość ma na sobie Nano Suit (ja mam Egzoszkielet eVo Dark). Mam trzy pomysły:
1. Kupić materiały wybuchowe i podsadzić pod niego. Kupiłem 10 x mała beczka. Nic. Po kilku próbach i ok. 40 000 wydanych rubli i biegania Sidrowicz - Barman, podładam. Jest tyle tego że ruina w której się znajduje była pełna mnie wywaliło z budynku, nie ma jak tam wejść, gościa nie widać, tnie sie bo dużo się rusza. Dobra odchodze na bezpieczną odległość. Chwytam VLA i strzelam w beczki. Po minucie wybuchów gość nawet nie krwawił. Wkurzony chwytam za broń. Wywaliłem w niego 400 sztuk naboi i 7 granatów. Ale cały obóz nie żyje. Więc ta opcja odpada.
2. Jeżeli się oddali wtedy go załatwić.
3. Coś go zabije. Może Burer.

Jeżeli macie pomysły to piszcie.
ABC Inferno - polecam dla tych którzy przeszli podstawkę.
Awatar użytkownika
Sipso_III
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 10 Cze 2007, 10:22
Ostatnio był: 09 Lip 2008, 19:42
Miejscowość: KASZANKA!!!
Kozaki: 2

Postprzez Crew w 26 Lut 2008, 00:17

Ja go zabiłem 6 ciosami z noża ^^
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości