[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Pangia w 25 Maj 2014, 17:43

Nie, każe się pocałować w dupę. Sam nie lubię utak3ra, ale ty go przebiłeś, ziomuś. Wiele rzeczy bym mu zarzucił (nie publicznie jednak, bo by mnie reszta zgnoiła :P), ale akuratnie nie to, że nic nie robi. Bo coś robi, nie wiadomo do końca co (patrząc z poziomu zwykłego śmiertelnika), ale coś.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Nathaniel77 w 25 Maj 2014, 17:49

Naprawdę.

No to niech robi, co mnie to ku*wa, obchodzi?

Uwagi moderatora:

Kurwami to sobie rzucaj pod trzepakiem - ati

Za ten post Nathaniel77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Adik.

Nathaniel77
Wygnany z Zony

Posty: 46
Dołączenie: 02 Sie 2008, 13:10
Ostatnio był: 16 Maj 2017, 01:03
Kozaki: -10

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Darth ReX w 25 Maj 2014, 18:06

Twój sposób wypowiedzi sugeruje jedynie, że jesteś trollem. Rozmowa z tobą nie ma żadnego sensu, bo generujesz jakieś fakty z dupy a potem nie rozumiesz o co się czepiamy i rzucasz ku*wami. Nie zejdę do tego poziomu.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 07:27
Kozaki: 224

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Nathaniel77 w 25 Maj 2014, 18:19

Ej, no co ty, może pogadamy o wierzchołkach w grze? Jesteś z nich zadowolony?
Ostatnio edytowany przez Nathaniel77, 25 Maj 2014, 18:24, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Nathaniel77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gizbarus.

Nathaniel77
Wygnany z Zony

Posty: 46
Dołączenie: 02 Sie 2008, 13:10
Ostatnio był: 16 Maj 2017, 01:03
Kozaki: -10

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Adik w 25 Maj 2014, 18:21

Wracając do tematu po postach utak3r można myśleć że patch wyjdzie może jakoś na dniach.
Czy będzie jak będzie zrobiony ?
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Plaargath w 25 Maj 2014, 18:23

"Dyskurs się zj...bał" ™
Wiecie co, poziom tej "dyskusji" szczerze mówiąc jest dla mnie odpychający. Za chwilę co poniektórzy zaczną się ograniczać już do samych wiązanek, jak tak dalej pójdzie. W moim odczuciu posty niektórych userów robią z tematu śmietnik. Aż się zaglądać nie chce.

@utak3r
utak3r napisał(a):Nie odpowiem Ci definitywnie "nie", ale... nie bardzo widzę implementacji nowych feature'ów. Nie po publikacji.
A tak generalnie, to nie wiem jeszcze, co przyniesie przyszłość... różne opcje są możliwe.

Pozwól zatem, że zapytam o jeszcze jedną rzecz. Otóż ciekawi mnie, jaki jest, że tak powiem, prawny status tej zabawy. Czy modderzy mogą moddować silnik tak jak Wy? Nie ukrywam, że to byłoby już dla mnie konkretne wyzwanie (przy samej nauce LUA niemal dorobiłem się kilku siwych włosów), także byłbym niezmiernie szczęśliwy, gdyby chociaż jeden detal z tej "listy" znalazł się w finalnej wersji. "Głupi" binding, albo dwojakie użycie jednego itema otwierałyby wrota do niesamowitych możliwości...
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.

Za ten post Plaargath otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kaczor_1991.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 10 Sie 2024, 12:24
Kozaki: 234

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez KoweK w 25 Maj 2014, 18:29

Co do klawiszy funkcyjnych, to z tego co mi wiadomo, nie pojawią się, bo były zabugowane w ch*j... Na starych gameplayach z LA można dostrzec, że były zaimplementowane - bez powodu by ich nie wywalili.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez utak3r w 25 Maj 2014, 19:31

Nathaniel77 napisał(a):No to niech robi, co mnie to ku*wa, obchodzi?

No to po co się w ogóle odzywasz? Ten wątek jest dla tych, którzy są zainteresowani poprawkami błędów i usprawnianiem gry. Skoro Ciebie to nie interesuje, to idź do działu offtopic, nie zaśmiecaj swoimi wypocinami tego tematu. Zwłaszcza, że i tak czytać nie za bardzo potrafisz.

Adik napisał(a):można myśleć że patch wyjdzie może jakoś na dniach. Czy będzie jak będzie zrobiony ?

To mniej więcej to samo ;) Borykamy się z ostatnim problemem, który musi wejść w skład tego patcha.

Nathaniel77 napisał(a):I drugie, równie ważne pytanie - Czy Utak3r musiałby przepisać cały, nieelegancko kodowany silnik na nowo, czy jednak będzie go optymalizował?

Gdybyś zaczął w końcu łaskawie czytać, co napisałem, to byś wiedział.

Pangia napisał(a):Nie, każe się pocałować w dupę. Sam nie lubię utak3ra, ale ty go przebiłeś, ziomuś. Wiele rzeczy bym mu zarzucił (nie publicznie jednak, bo by mnie reszta zgnoiła :P)

Dopóki ludzie gadają sensownie, posługując się normalnym językiem, jestem w stanie wziąć na klatę różne zarzuty. Ja wiem, że jestem taki i owaki - i że jestem za stary, aby teraz już to zmienić - ale nikt mi nie zarzuci, że nie robię DLA WAS. Nie potrzebuję, żebyście mnie kochali - od tego mam innych :P Ale wymagam za to rozmowy na poziomie.

utak3r napisał(a):Czy modderzy mogą moddować silnik tak jak Wy?

Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale na pewno na dzień dzisiejszy kody źródłowe XRay'a NIE zostaną wydane. I nie jest to decyzja nasza, żeby była jasność. My dostaliśmy do nich dostęp po podpisaniu odpowiednich cyrografów NDA z GSC.

Nathaniel77 napisał(a):Jeśli piszę, że LA na minimalnych ładuje mi się wolniej niż CoP na pełnych detalach i full dynamiku, to znaczy, że nie mam warunków by przetestować wydajność LA na swoim sprzęcie. Czy to jest jasne?

Nie do końca jasne - czas ładowania ma się nijak do wydajności w grze. Ale, jak już powiedziałem - skoro nie pasuje, to...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez KoweK w 25 Maj 2014, 19:37

utak3r napisał(a): My dostaliśmy do nich dostęp po podpisaniu odpowiednich cyrografów NDA z GSC.


Dezowave czyli jedna firma/grupa/organizacja, która otrzymała dostęp do X-Raya. :E A pamiętam gadki GSC 10 lat temu o tym, że silnik będzie sprzedawany innym firmom, jest obecnie najbardziej zaawansowany, można z niego zrobić strategię, wyścigówkę itd.. :E

takbardzoprzegrać.jpg
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez utak3r w 25 Maj 2014, 19:54

:E
Zapewne, gdyby silnik był w nieco lepszym stanie... who knows? Może by go sprzedawali na lewo i prawo ;)

A tak serio - XRay jest zbyt specyficznym silnikiem, zbyt nastawionym na jeden konkretny typ gry, aby miał szanse na rynku silników...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez djcycu w 25 Maj 2014, 20:02

Taaa wyścigówkę szczególnie LADA simulator! Jeździ się jak w Carmagedonie. Po odbiciu się od asfaltu po efektownej hopie można wylądować tam gdzie zadecyduje trajektoria wyliczona przez silnik :P Da się jeszcze coś z tym zrobić czy fizyka pojazdów już jest udoskonalona na maksa?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Temat Ogólny

Postprzez Nathaniel77 w 25 Maj 2014, 20:48

Na jakim, urwa, rynku? Powiedz mi, Utak3r (i reszta modderów) czyj content modowaliście przez ostanie 6 lat? Swój, czy materiały archwialne do ShOC? Nie przeginaj w tym samozachwycie, itd. bo...

I nie baw się w komponowanie cytatów, nict o nie da. Gdybyście widzieli np. forum FOline, nie mielibyście żadnych oporów, zresztą i tak nie macie.
Ostatnio edytowany przez Nathaniel77, 25 Maj 2014, 20:53, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Nathaniel77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia, Sivert.

Nathaniel77
Wygnany z Zony

Posty: 46
Dołączenie: 02 Sie 2008, 13:10
Ostatnio był: 16 Maj 2017, 01:03
Kozaki: -10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości