Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Czy wierzysz w UFO?

Tak , widziałem je
27
18%
Tak, wierzę, ale nie widziałem ich
46
30%
Może tak, może nie
35
23%
Ja nie uwierzę , zanim nie będzie ich widział
25
16%
Nie, wszystkie filmy i zdjęcia z UFO jest fake!
19
13%
 
Razem głosów : 152

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez frosth w 15 Maj 2014, 20:01

@Kwiczoł zginiesz za nazywanie tego wierutną bzdurą...
W Emilcinie wylądowało UFO przypominające latający autobus PKSu prawdopodobnie nadleciało z Chodla w kierunku Opola Lubelskiego porywając jakiegoś "janusza" wprost z furmanki.

Wiem bo byłem tam rok temu i atmosfera tego incydentu jest nadal wyczuwalna. Wystarczy wyostrzyć swoją wrażliwość sensoryczną.

A nazywanie tego wierutną bzdurą jak i zadawanie kłamu owemu januszowi tylko dlatego, że prawdopodobnie był w sztok pijany albo miał już nawet objawy delirium tremens jest karygodne i pozbawione jakichkolwiek podstaw merytorycznych i powinno być karane. To że ze wsi zabitej dechami gdzie już pojawienie się zwykłego PKSu było samo w sobie incydentem lokalnym nie może zostać porwany przez kosmitów człowiek w celu wykonania testów?

Pewnie zapił się jak świnia i co miał powiedzieć żonie?
PS.Powinienem mieć gdzieś zdjęcie pomnika i kapsuły z Emilcina jak znajdę to wkleję tu dla niedowiarków...
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Reklamy Google

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Kwiczoł w 15 Maj 2014, 20:08

Może to prawda z tym incydentem a może nie ale UFO nie przylatuje od tak sobie na Ziemie więc to pierdoły. :facepalm:

Kwiczoł
Wygnany z Zony

Posty: 10
Dołączenie: 13 Maj 2014, 12:47
Ostatnio był: 19 Paź 2014, 20:23
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Naznaaczony w 15 Maj 2014, 20:11

Też tak sadze ale z tym Emilcianam to już nie wiem co i jak.
S.T.A.L.K.E.R.
Postaw kozaczka to nie boli.

Naznaaczony
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 06 Kwi 2014, 18:42
Ostatnio był: 19 Paź 2014, 20:23
Miejscowość: Durdy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 7

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tajemniczy w 15 Lis 2014, 15:08

:uwagagłębokiewykopy:
Dla mnie cała ta sprawa to bo prostu bujna wyobraźnia chłopa, za dużo w tej sprawie jest elementów które nie trzymają się kupy. Osobami ze skośnymi oczami mogli być jacyś mieszkańcy azjatyckiego kraju który należał do bloku wschodniego, w tamtych czasach często były różnego typu wymiany uczniów i inne tego typu wydarzenia.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 16 Gru 2014, 09:48

Pewnie że wierzę w obce cywilizacje. Świat jest tak ogromny, że nie ma przysłowiowego ch*ja, żeby ich nie było. Co? Myślicie, że w całym wszechświecie jesteście sami... heh biedni naiwniacy.

Zresztą amerykańcom wyciekły tajne informacje, z których wynika, że wysłali jakieś fale w kosmos i otrzymali odpowiedź.

A to że ktoś mówi, że nie ma obcych i zasłania się religijnymi zabobonami to kretynizm i najwyższy objaw zacofania polaczków.
Prędzej istnieją obcy niż ten wasz Bóg, którego ludzie wymyślili sobie bo czuli się samotni we wszechświecie.
Ostatnio edytowany przez Nieznajomy X, 16 Gru 2014, 20:55, edytowano w sumie 1 raz
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative scigacz1975, Pangia.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tajemniczy w 16 Gru 2014, 10:07

Oczywiście że mogą być, ale nikt nie powiedział że obcy to tylko zielone ludziki z wydłużonymi głowami latający na spodkach porywający krowy i Amerykan. Gdyby udało się znaleźć jakiś organizm żywy to raczej sądzę że byłyby to bakterie ew jakieś proste organizmy ale istnieje jakieś prawdopodobieństwo że mogą istnieć istoty humanoidalne.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 16 Gru 2014, 10:21

Nawet nie muszą być humanoidalne, wystarczy że będą tam jakieś zwierzęta, większe złożone organizmy żywe. Ale humanoidzi też są na pewno i to pewnie ileś tam ras.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 16 Gru 2014, 10:56

Nieznajomy X napisał(a): ...Prędzej istnieja obcy niż ten wasz Bóg, którego ludzie wymyślili sobie bo czuli się samotni we wszechświecie.


A co to ma do istnienia Boga? Bo nie bardzo Cię rozumiem. Poza tym kulturalny człowiek nie wyraża się w słowach "ten wasz Bóg" o przekonaniach innych :/

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tormentor w 16 Gru 2014, 11:01

Jak widzę w postach "polaczki" czy inne popularne zwroty typu "cebulak" to nie czytam dalej.

Zresztą amerykańcom wyciekły tajne informacje, z których wynika, że wysłali jakieś fale w kosmos i otrzymali odpowiedź


Jakieś źródło?
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Terminus w 16 Gru 2014, 12:37

Nieznajomy X napisał(a):Pewnie że wierzę w obce cywilizacje. Świat jest tak ogromny, że nie ma przysłowiowego ch*ja, żeby ich nie było. Co? Myślicie, że w całym wszechświecie jesteście sami... heh biedni naiwniacy.

Czyli Twoja wiara w obcych ma charakter stricte religijny, czyli wierzysz w istnienie czegoś na co nie ma (póki co przynajmniej) naukowych dowodów?
To dość zabawne w kontekście Twojej następnej wypowiedzi:
A to że ktoś mówi, że nie ma obcych i zasłania się religijnymi zabobonami to kretynizm i najwyższy objaw zacofania polaczków.

Przecież religia, a przynajmniej judeochrześcijaństwo, nie wykluczają stworzenia przez Boga innego życia niż człowiek. Biblia odnosi się tylko do boskiej kreacji na Ziemi. Więc radziłbym się doinformować w kwestiach na które próbujesz się wypowiadać.

A tak w ogóle słyszałeś choć o paradoksie Fermiego?
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sivert.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Grzechu300 w 16 Gru 2014, 13:15

Nieznajomy X napisał(a):Co? Myślicie, że w całym wszechświecie jesteście sami... heh biedni naiwniacy.

A Ty pewnie nie wierzysz, że magiczna siła pączków z lukrem podtrzymuje wszechświat aby ten nie wpadł do Tartaru... heh, biedny naiwniak. :P

Argumenty typu - "usłyszałem w szkole od kolegi, że amerykanie majo ufo w garażu!" , albo "na Diskawery tak mówili" nie są żadnym potwierdzeniem istnienia cywilizacji w kosmosie.

Latające świetlne kule, foo fighters? Wszystko ma wytłumaczenie - np. eksperymentalne obiekty wojskowe.

Ja w takie durnoty nie wierzę, przykro mi - w kosmosie nic nie ma. I spróbuj zaprzeczyć mojej teorii popierając ją "faktami" na temat ufo (rzetelnymi, a nie że ktoś cyknął fotę komórką rozmazanej plamie i uznaje to za dowód istnienia ufoków) , czekam na argumenty. ;)


Nieznajomy X napisał(a):Zresztą amerykańcom wyciekły tajne informacje, z których wynika, że wysłali jakieś fale w kosmos i otrzymali odpowiedź.

I Ty, jako typowy Janusz/Seba/polaczek cebulaczek (tfu, nienawidzę tego określenia) masz te informacje, bo tak napisali koledzy z forum "paranormalne.pl"? Ciekawe. :E BTW - gdyby wyciekło hamerykańcom coś naprawdę bardzo ważnego, każdy, kto by o tym wiedział gryzłby dawno ziemię. Bądźmy realistami ;)

Nieznajomy X napisał(a):A to że ktoś mówi, że nie ma obcych i zasłania się religijnymi zabobonami to kretynizm i najwyższy objaw zacofania polaczków.

Zaraz, a Ty czasem nie zasłaniasz się kosmicznymi zabobonami, wierząc w jakieś magiczne rasy w kosmosie? To nie to samo czasem, a? :omatko:
Вознаграждён будет только один.

Za ten post Grzechu300 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito,
Negative Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Czy wierzysz w UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 16 Gru 2014, 13:46

djcycu napisał(a):Kiedy osoba nie wierząca w Boga próbuje mi wcisnąć kit o istotach pozaziemskich to śmiem nawet gardzić takimi pogłoskami.

Odniosłem się tylko do tego ;)
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Grzechu300.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości