[Problem z uruchomieniem] LA

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

[Problem z uruchomieniem] LA

Postprzez orzch w 08 Maj 2014, 19:43

Witam odwaznych Stalkerów!

Strasznie sie ucieszylem na mysl o premierze LA. Pomimo powolnego łącza udało mi sie sciagnąć gre. Zainstalowalem ją i ku mej rozpaczy wywaliło takiego oto babola:

Image

Na co pomógł patch 1.30013 zainstalowany do folderu z grą, mam nadzieje, że tak to się robi.

Po instalacji jednak wyskoczył kolejny błąd:

Image

Ściągnąłem więc i wsadziłem tą .dll do folderu bins gry, po czym gra wywala się ostatecznie czymś takim i już nie wiem co robić :D

Image

ratunku

e: Dopiero do zapostowaniu zobaczyłem, że pierwszy i ostatni błąd jest taki sam : O
orzch
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Maj 2014, 19:13
Ostatnio był: 08 Maj 2014, 20:36
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Problem z uruchomieniem] LA

Postprzez utak3r w 08 Maj 2014, 19:50

Nie wiem, jak Ty zainstalowałeś grę, skoro nie zainstalowałeś dodatków... dllki, które raczyłeś skądś ściągnąć, wywal, następnie wejdź do instalatora i uruchom plik vcredist_x86.exe.

Bałbym się jednak o Twoją grę, bo brak tego może świadczyć o kolejnych brakach w instalacji. Nie przerwałeś jej aby w połowie?... Na Twoim miejscu zainstalowałbym wszystko jeszcze raz na nowo.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości