Bugi/niedociągnięcia

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bugi/niedociągnięcia

Postprzez McSayerPL w 28 Kwi 2014, 18:16

1. Gdy podniosę kursor nieco wyżej ponad horyzont, to niebo robi się białe.
2. Biegnę na sprincie, skaczę - mam dość wysoką prędkość podczas lotu i w tym momencie wpadam w krzaki. Spowalniają mnie do niskiej prędkości poruszania. Na ziemi podczas chodu/biegu - rozumiem, ale podczas skoku to jakoś nie bardzo :D
3. Zabiłem przed chwilą Wilka za pomocą... śrub. To chyba nie było zamierzone?
Update 03/05/2014
Wiewi0r napisał(a):4. Po patchu w dalszym ciągu wysypuje w PDA.
5. Questy od stalkerów (kupna, przyniesienia) lubią wisieć na tablicy mimo ich wykonania. Przesuwają się tylko, np. stary quest kupna mi zniknął po wykonaniu nowego questu spotkania ze stalkerem, ale quest #2 ciągle wisi i jest otagowany na mapie...

stpauli napisał(a):6. Przy dzierżeniu spasa (nie pamiętam nazwy, dodam tylko, że jest to znaleziona zmodyfikowana wersja, screeny poniżej) występuje błąd wygładzania dłoni.

:

Image

Image


7. Garik z baru, często się zawiesza w drzwiach, szczególnie jak jestesmy w środku u Petrenki (znowu dokladnie nie pamietam nazwiska - tego od naprawy i modyfikacji w barze)... a jak już zdołam wyleźć przez lade, to przy próbie powrotu do Petrenki, stoi jak wryty i sie nie odsunie... restart gry pomaga, ale jest to męczace.
Ostatnio edytowany przez McSayerPL, 03 Maj 2014, 20:44, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez Cromm Cruac w 28 Kwi 2014, 18:22

No ciekawe jak ty byś zareagował jakby ci ktoś pierdyknął kolejową mutrą w czoło :E
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalkier_100.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez McSayerPL w 28 Kwi 2014, 18:29

Cromm Cruac napisał(a):No ciekawe jak ty byś zareagował jakby ci ktoś pierdyknął kolejową mutrą w czoło :E

No, nie zginąłbym od razu :piesek:
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez Kamieniarz w 28 Kwi 2014, 18:42

Mi się nie podoba bo to samo co w cieniu Czarnobyla tylko ze mapki są zieloniutkie i nie mogę strzelać z broni bo mam pmm i kałacha ale ammo do nich a strzelać nie mogę i mimo że mam to nie mogę strzelać i mogę atakować tylko nożem a tego pmma i kałaszka to co najwyżej rzucić o ziemię mogę

Za ten post Kamieniarz otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Cromm Cruac, McSayerPL, Crisu, Pyr0, LSkiper, macias13_84.
Kamieniarz
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 17 Lut 2014, 22:18
Ostatnio był: 24 Lis 2017, 01:41
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -40

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez milus3013 w 28 Kwi 2014, 19:03

apropo bugów i niedociągnięć czy to normalne ze na dynamic light nie ma cieni od latarki a jak wezmę opcje wyłącz nogi to widzę w niektórych miejscach własnego ducha przezroczystego :?:
Ciekawe nie :E
amd phenom II x4 925 , 4gb ram , palit geforce gts 450 512mb , win7 x64
Awatar użytkownika
milus3013
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 23 Gru 2012, 12:30
Ostatnio był: 18 Wrz 2015, 11:05
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez n1ck w 28 Kwi 2014, 23:01

Wziąłem od Wilka zadanie z kluczem, znalazłem go i chciałem mu go oddać. Niby jest normalny dialog, niby zgadzam się mu go oddać a on mówi coś w stylu "dzięki, tu twoja nagroda" ale nic nie dostaję od niego a klucz dalej jest w moim ekwipunku. Zadanie mimo to wykonane.
Awatar użytkownika
n1ck
Tropiciel

Posty: 217
Dołączenie: 05 Lis 2011, 09:06
Ostatnio był: 16 Gru 2019, 15:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 41

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez Wiewi0r w 28 Kwi 2014, 23:36

@ n1ck
Wciąż możesz sobie wziąć zawartość schowka?

- Odnośnie tego samego questa:

Wyszedłem tunelem aż do zawalonego mostu i posterunku. Wyszedłem tak, że oba posterunki mnie nie widziały, ale zorientowali się.;) Przy wyjściu na powierzchnię chłopaki zapętlili się na "Stop...", by po paru długich chwilach ignorowania odstrzelić mnie, wciąż z pieśnią Stopu na ustach. ;)

- Inny bug - po loadzie, chyba dotyczy to głównie Quicksave'ów, lubi mi wywalać crasha z PDA - albo po wciśnięciu P :arrow: Questy, albo przez przejście z mapy do "czatu".

- Dziki kwiczą jakimś tuszkanowym piskiem, ale nie wiem czy to bug czy feature. :suchar:

- Spostrzeżenie co do questów-handlu z Samotnikami - z zadania doniesienia Pmm i Obrzyna, cham bezczelny zakosił mi Pmm z kabury, zamiast tego który miałem dla niego w ekwpiunku.

Chyba tyle na razie. Reszta była wspomniana w innych, szczegółowych tematach.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez utak3r w 28 Kwi 2014, 23:58

McSayerPL napisał(a):Na ziemi podczas chodu/biegu - rozumiem, ale podczas skoku to jakoś nie bardzo :D

Interesuje mnie logika, za pomocą której doszedłeś do takich wniosków... możesz objaśnić, dlaczego krzaki mają cię nie spowolnić?
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez McSayerPL w 29 Kwi 2014, 09:27

utak3r napisał(a):
McSayerPL napisał(a):Na ziemi podczas chodu/biegu - rozumiem, ale podczas skoku to jakoś nie bardzo :D

Interesuje mnie logika, za pomocą której doszedłeś do takich wniosków... możesz objaśnić, dlaczego krzaki mają cię nie spowolnić?

Bo spowalnia mnie tak, że nawet spadam wolniej. Według mnie powinno to spowalniać w mniejszym stopniu, przynajmniej na początku.
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez utak3r w 29 Kwi 2014, 09:52

McSayerPL napisał(a):Bo spowalnia mnie tak, że nawet spadam wolniej.


:?:
To chyba dość oczywiste?... serio piszę, nie rozumiem (bez czepiania się, tym razem ;) )
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez Pangia w 29 Kwi 2014, 10:02

To tak, jakby żywopłot miał wokół siebie obniżoną grawitację. Bo pchanie się przez chaszcze rzeczywiście nie jest możliwe na pełnym sprincie, ale jednocześnie jeśli spadniesz w krzaki, to raczej z pełnym impetem. KPW?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Bugi/niedociągnięcia

Postprzez utak3r w 29 Kwi 2014, 10:11

Jeśli wpadniesz w żywopłot, to gwarantuję Ci, że będziesz spadał wolniej, niż gdybyś rzucił się na ziemię. KPW?
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość