problem z helios spawn menu

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

problem z helios spawn menu

Postprzez Blondas w 13 Sty 2014, 00:02

Konkretnie chodzi mi o to, jak stworzyć grupe stalkerów ( z przywódcą ). i co zrobić, aby zostali w konkretnym miejscu. zespawnowałem już ze 20 i każdy tylko łazi i łazi. wszędzie. to juz sie nudne robi. co mam zrobić?? :mad:
Blondas
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 12 Sty 2014, 23:52
Ostatnio był: 14 Lut 2014, 20:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: problem z helios spawn menu

Postprzez cybo_zeus w 28 Mar 2014, 20:30

Prawdopodobnie nie da się tego zrobić :D w SoC stalkerzy automatycznie rozchodzą się na dostępne miejsca "obozowe", ale nie wiem za bardzo jak to wygląda w CS. Musisz popróbować w różnym otoczeniu.
Ty mi postawisz, ja Ci postawię - wszyscy będą szczęśliwi :D
Awatar użytkownika
cybo_zeus
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 29 Cze 2012, 10:56
Ostatnio był: 26 Gru 2015, 21:16
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: problem z helios spawn menu

Postprzez scigacz1975 w 28 Mar 2014, 21:57

Musisz sobie wrzucić faction commander. Wtedy możesz spawnować drużyny i nadawać im priorytet obrony danego miejsca (tylko przy ogniskach, czyli jak kolega napisał wyżej - miejscach obozowych)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości