[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Crisu w 02 Lut 2008, 15:58

Hmm... A to ciekawostka.

*Pliki dźwiękowe przekonwertowałem do formatu .ogg wymaganego przez grę.
*Oczywiście owe pliki zostały nazwane tak samo jak oryginalne.
*Władowałem je do folderu "sounds/weapons" po czym wkleiłem do "X:\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata".
*Wbijam w grę, wczytuję, dochodzi do "KLIENT : Synchronizacja" i out...

Tak więc wydaje mi się, że póki co nic z tego. Może ABC Inferno nie akceptuje nowych dźwięków...
Nie wiem, ale będę próbować dalej.
Ostatnio edytowany przez Crisu, 02 Lut 2008, 16:00, edytowano w sumie 1 raz
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Reklamy Google

Postprzez Sölve w 02 Lut 2008, 16:00

Może źle przekonwertowałeś.
Awatar użytkownika
Sölve
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 08 Paź 2007, 19:45
Ostatnio był: 19 Lip 2024, 23:32
Kozaki: 0

Postprzez Crisu w 03 Lut 2008, 11:56

Hmm... A wiesz - sprawdzę za chwilkę czy jest ten sam bitrate i takie tam.
Jeśli wszystko będzie się zgadzać to chyba znak, że wypaliłem się z pomysłów.

Edit: Nie no, wszystko zostało skonwertowane poprawnie... A więc lipa. :(
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez donciu w 03 Lut 2008, 16:31

P?eprzone wojsko zrobiło szturm na naszą bazę :( Zabili 17 typa w tym Maxa :(

Ale za to Bar opanowali Monoliciarze ! :D
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez Bartas w 03 Lut 2008, 19:16

Dopiero co ściągnąłem tego moda. Wiem, wiem szybki jestem. Na wersji 1.0004 działa bez zarzutu. Na razie nie mam żadnych problemów. Tylko raz się zdziwiłem gdy rozmawiam z Sidorowiczem i wyskakują mi przed oczami 3 zombi. Uciekłem do obozu kotów a tam... wszyscy zabici. Tylko wojsko strzelało do ok. 10 zombi. Oczywiście nie miałem tam szans na przeżycie... :D :D :D ogólnie mod extra. Wprowadza sporo świeżości do tej wykwintnej gry :D :D :D
Image
Bo inne horror-mody to chu*nia...
Wyjdzie jak go skończę
Awatar użytkownika
Bartas
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 21 Paź 2007, 19:13
Ostatnio był: 24 Cze 2011, 19:07
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez Taisho w 03 Lut 2008, 20:47

Cóż mam problem z odpaleniem. Ściągnąłem wgrałem i próbuje włączyć. Pokazuje sie logo asusa a następnie gra wywala na pulpit. Gram na patchu 1.0004
Taisho
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Lut 2008, 20:30
Ostatnio był: 15 Lut 2008, 15:16
Kozaki: 0

Postprzez donciu w 03 Lut 2008, 23:42

Bleh. Porobiło mi się takie coś że jak wychodzę z bazy Freedom to przestają mnie lubieć i stają się wrogami... ma to coś współnego ze straszną reputacją ? Wogóle skąd się ona wzieła jak zabijałem tylko mutanty , wojskowych , bandytów , zombi i najemników ? ;/

Przyłączyłem się do Ekologów , wojo mnie teraz toleruje (chociaż mi to zwisa i powiewa bo występują tylko w Agropromie i Kordonie) , a Duty kocha (co z tego , jak w barze po trzech zajazdach ćpunów zostało tylko 9 Dutierów - po 3 przy każdym wejściu i 3 w głównej bazie).

BTW: Jak można dołączyć się do innych frakcji (np. Military albo Mercs) ? I jak to się przekłada na relacje z innymi grupami ?
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez Stalk3r w 05 Lut 2008, 15:12

Wyłapałem kilka problemów.Pierwszy to: zapisujcie ciągle robiąc nowe zapisy,jak tego nie zrobicie zaskoczy was bug-save(i idzie się wszystko rypać).Drugi ,zapisujcie przed snem i naprawą , miejscami może wam wszamać te rzeczy i bye,bye maszkaro!Trzeci ,nie róbcie za często anomalii,miejscami może złapać zawieche i save nadaje się do kosza.Czwarty ,lepiej zapisujcie przed atakiem jakiejś frakcji na BAR .Powinność sie może opamiętać ,że zabijasz na ich terytorium...Nie bierzcie misji "zabij szalonego snajpera" od Maksa,po wykonaniu zadania chcąc wrócić i pochwalić się mu raczej napotkasz crasha.

EDIT:Donciu miejscami nawet ten bug z wolnością mógł zaskoczyć na czystej wersji,niech zgadnę byłeś obok buldożera naprzeciwko stanowiska snajpera wolności?
EDIT 2:Towarzyszu, Wilk też mi nie dał nagrody ...idiota! :D
Le Slavic Untermensch
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez pripyat w 09 Lut 2008, 19:04

Witam! Mod jest miodny :P
Jednak mam pytanko??
Czy da się wyłączyć bądź zwiększyć limit czasu wykonywania zadań??
W folderze config/misc jest plik task_manager.ltx odpowiadający za te czasy/
Jednak w inferno są aż 4 takie pliki prócz w/w jeszcze
task_manager_current.ltx
task_manager_new.ltx
task_manager_old.ltx

Czy ktoś działał w tej materii??
Awatar użytkownika
pripyat
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 15 Cze 2007, 10:30
Ostatnio był: 21 Lip 2024, 00:03
Miejscowość: Enklawa wolnych Stalkerów w GruCity
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Postprzez Sölve w 11 Lut 2008, 18:58

Temat o zmienianiu czasu wykonania zadania znajduje się tutaj: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?t=1903
Polecam ściągnąć najnowszą poprawkę tekstów, jeśli nie lubicie literówek i błędów interpunkcyjnych.
Awatar użytkownika
Sölve
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 08 Paź 2007, 19:45
Ostatnio był: 19 Lip 2024, 23:32
Kozaki: 0

Postprzez Firey w 14 Lut 2008, 01:43

Witam mam zamiar ściągnąć tego moda, wiem ze jestem szybki ale ciagle gralem na modzie faikaes az wkoncu zainteresowal mnie ten mod xD i mam pytanie, czy w tym modzie mozna swobodnie chodzic po prypeciu ?? Bo jak patrzylem sie na filmik na youtube to koles chodzil po prypeciu i byla sloneczna pogoda x)
Firey
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Lut 2008, 19:24
Ostatnio był: 16 Lut 2008, 19:21
Miejscowość: Czarnobyl
Kozaki: 0

Postprzez MCaleb w 14 Lut 2008, 02:06

Chyba po Prypeci. No i o co chodzi z tym 'swobodnie'? W podstawce też możesz chodzić po Prypeci, jak Ci się żywnie podoba. :P
A jak chcesz sobie pozwiedzać lokacje, to polecam Zwiedzacz Mod. Co prawda jeszcze go nie wypróbowałem, ale czytałem wiele opinii na forum.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości