Ciężki Karabin Maszynowy.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez Strielok122 w 17 Sty 2014, 17:11

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum jednak w Stalkera gram już od około 2008r. ,Ale nie ważne mam do was pytanie odnośnie części Cień Czarnobyla otóż pszeszedłem tą grę już dwa razy i teraz gram sobie tak "swobodnie" i chciałem się spytać gdzie mogę znaleść PKM/M249? . Podobno gdzieś jest może wie ktoś was gdzie? bo ja już obeszłem całą Zonę i lipa. Z góry dzięki za odp. Moja wersja Stalkera: 1.0006 extreme edition .
Strielok122
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 17 Sty 2014, 17:01
Ostatnio był: 24 Lip 2014, 22:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez ZiomB w 17 Sty 2014, 17:47

W czystym Cieniu nie ma PKM/M249. I co to niby za wersja extreme edition. :omatko:
W dodatku zły dział.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez Strielok122 w 17 Sty 2014, 18:12

eXtreme Edition jest tyle że innaczej pokazuje życie i są oryginalne nazwy broni,ale poza tym chyba niczym się nie różni a no i chyba inne menu dobra,ale powracając do tematu. To dlaczego mogę do tej broni kupić ammo? To znaczy,że gdzieś musi być...
Strielok122
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 17 Sty 2014, 17:01
Ostatnio był: 24 Lip 2014, 22:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -2

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez ZiomB w 17 Sty 2014, 19:11

Jak Ci piszę że nie ma to nie ma, kropka.
Amunicja? Albo do innego karabinu i sobie coś ubzdurałeś albo ten twój Extreme Edition ją dodał, no ale skoro dodał amunicję to może i sam karabin, kto tam wie. >.>
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez djcycu w 17 Sty 2014, 20:31

Masz pirata i tyle kolego i nie próbuj się wykręcać bo nikt o takiej grze jeszcze nigdzie nie słyszał. Wystarczyło zgoglować po nazwie tą grę i wszystko stało się jasne.

Po zgoglowaniu znalazłem "składniki" owej wersji czyli SoC, CS, CoP i OL 2.2... Wszystko oczywiście jako paczka gier w postaci mega pirata...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZiomB.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez Strielok122 w 18 Sty 2014, 09:59

ZiomB napisał(a):Jak Ci piszę że nie ma to nie ma, kropka.
Amunicja? Albo do innego karabinu i sobie coś ubzdurałeś albo ten twój Extreme Edition ją dodał, no ale skoro dodał amunicję to może i sam karabin, kto tam wie. >.>


Jak kiedyś w Google na screenie gościu miał taką broń. I był chyba to była Prypeć...

*

djcycu napisał(a):Masz pirata i tyle kolego i nie próbuj się wykręcać bo nikt o takiej grze jeszcze nigdzie nie słyszał. Wystarczyło zgoglować po nazwie tą grę i wszystko stało się jasne.

Po zgoglowaniu znalazłem "składniki" owej wersji czyli SoC, CS, CoP i OL 2.2... Wszystko oczywiście jako paczka gier w postaci mega pirata...


A i jak grałem w Stalker Zew Prypeci to miałem tą broń PKM miał ją jeden zabity żołnierz nie daleko rozbitego helikoptera. I podobno słyszałem,że jest w cień czarnobyla taka broń screena nawet kiedyś widziałem. Sorry,że tak się nakręcam , ale bardzo zależy mi na tej broni.

Uwagi moderatora:

Nie pisz posta pod postem i kup oryginał. Jak piszą że nie ma to nie ma.
Strielok122
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 17 Sty 2014, 17:01
Ostatnio był: 24 Lip 2014, 22:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -2

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez djcycu w 18 Sty 2014, 17:28

No to cię uświadomię że w SoC nie ma tej broni gdyż została ona wycięta. Poszukaj sobie moda o nazwie Arsenal Mod albo poszukaj czegoś co przywraca PKM (na pewno znajdziesz). PKM pojawił się oficjalnie dopiero w Czystym Niebie. Screena widziałeś albo z wczesnych wersji SoC albo po prostu z moda, poza tym nie zdziw się jak zobaczysz screena z "czerwonym" kałaszem z granatnikiem którego też oficjalnie już nie ma :P Screenów z SoC z dziwnym stuffem jest masa bo gra ewoluowała lepiej i szybciej niż człowiek przez miliony lat :suchar:
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez Geralt327 w 19 Sty 2014, 02:53

Jest taki mod dodający pkm i p90.Poszukaj w dziale modyfikacji.Ewentualnie mogę ci dać link do M134 czyli minigun.Ogólnie to ma dobrą celność itp.Testowany działa w 100%.Liczę że pomogłem i się odwdzięczysz!!
Awatar użytkownika
Geralt327
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 29 Gru 2013, 20:30
Ostatnio był: 29 Lis 2015, 09:09
Miejscowość: Sarkofag
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -3

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez Strielok122 w 19 Sty 2014, 14:45

Dobra dzięki wam za odpowiedź. Po prostu zobaczyłem te naboje do PKM u gościa w Prypeci który handluje i mnie to zmyliło... No i jeszcze ten screen... Dobra nie ważne... Ale i tak dziękuje za pomoc i odpowiedzi . Obejdzie się bez tego karabinu. Ale kolega coś mi mówił,żebym dokładnie pszeszukał hotel w Prypeci i podobno ma tam być... Ale czy to prawda. Ale panowie jeszcze raz dzięki. Temat można usunąć.
Strielok122
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 17 Sty 2014, 17:01
Ostatnio był: 24 Lip 2014, 22:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -2

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez djcycu w 19 Sty 2014, 15:58

No bo grasz na modzie Oblivion Lost! Czemu nie mówiłeś tego od początku? Szukaj dokładnie po hotelu w każdym możliwym miejscu. Broń w sumie nie jest jakoś specjalnie pożyteczna no ale możesz próbować. Wlep sobie moda Arsenal Mod to będziesz miał tego PKM w ofercie u tego handlarza w Prypeci.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez Strielok122 w 19 Sty 2014, 17:07

No nie wiedziałem,że gram na Oblivion Lost ;) . Czyli będzie gdzie w hotelu. No dobrze to trzeba go pszeszukać. Ty to mógł byś mi dać link do tego moda i wyjaśnić jak się go instaluje ok? Będzie za to :wódka:
Strielok122
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 17 Sty 2014, 17:01
Ostatnio był: 24 Lip 2014, 22:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -2

Re: Ciężki Karabin Maszynowy.

Postprzez djcycu w 19 Sty 2014, 17:25

Proszę bardzo:
viewtopic.php?f=49&t=4400

1. Pobierz wszystko.
2. Wypakuj na pulpicie każde archiwum do osobnego foldera.
3. Scal wszystko według kolejności czyli Arsenal Mod > Fix > Fix do OL 2.2 > Urozmaicenie broni dla postaci.
4. Scal to z folderem gamedata w głównym katalogu gry.

Jeśli nie wiesz na czym polega scalanie to wiedz że każdy folder gamedata to folder moda. Zawartość w każdym tym folderze po prostu musi być w głównym folderze gamedata który jest w grze. Lepiej nie umiem wytłumaczyć.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości