S.K.I.L.L.: Special Force 2

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

S.K.I.L.L.: Special Force 2

Postprzez Tajemniczy w 20 Gru 2013, 12:37

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to wojenna strzelanina w konwencji FPP, którą opracowało studio Dragonfly, zaś wydało Gameforge AG odpowiedzialne za przeglądarkowe gry z OGame i Bitefight na czele. Produkcja jest oparta na modelu biznesowym free-to-play, a więc nie ma potrzeby uiszczania żadnych opłat za rozgrywkę.
Trajler :caleb:

Od ok tygodnia gram w tą grę. Jak na grę typu free-to-play ma przyzwoitą grafikę którą napędza silnik Unreal Engine 3. Dobrze odwzorowany teren współczesnego konfliktu, w miarę dobra fizyka, występuje broń oraz jednostki specjalne z różnych stron świata. Przed ściągnięciem spotkałem się z opiniami typu "Counter- Strike dla ubogich" jednak gra mile mnie zaskoczyła. Jak na swoją grafikę wygląda dobrze, gra się w miarę stabilnie bez lagów. Sporo trybów gry takich jak AI Deathmatch, Seizure, Snowball Fight i wiele innych. Ludzie w grze też w miarę ogarnięci, czasami zdarzają się cheaterzy ale sprawny system zgłaszania sprawia że nie zagrzewają na długo miejsca w grze. Ogólnie moja ocena 8/10.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Reklamy Google

Re: S.K.I.L.L.: Special Force 2

Postprzez RadekNioch w 24 Gru 2013, 12:41

Powiem tak - jeden z lepszych FPS'ów F2P. Grałem w to jakiś czas, jednak po wielu godzinach maniaczenia gra stała się nieco monotonna, a "jedyny właściwy" tryb dla mnie to Team Deathmatch. Gdyby ktoś chciał zacząć z grą - na początek polecam:
Na szturm - MP7 i pistolet Infinity
Na średni - RPK i jakikolwiek pistolet
W stylu snajpera - Tu snajperka dowolna, mi najlepiej grało się PSG-1, pistolet zaś musi być szybkostrzelny, nie ma się jednak co przejmować bo beretta daje radę.
Grafika - hm, może być - na pewno lepsza od tej w CS-ie. Osobiście zauważyłem chyba tylko 1 cheatera, więc jest dobrze.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: S.K.I.L.L.: Special Force 2

Postprzez Tajemniczy w 05 Sty 2014, 22:53

Co do średniej broni to tu bym polemizował - RPK ma ciutkę za małą szybkostrzelność zanim strzelisz w typa z jakąś "szybką" bronią np m4 lub jak wspomniałeś MP7 to on już cię posieka. Dla mnie lepszy jest M249 lub HK23E i nad tymi się zastanawiam jako moimi karabinami maszynowymi oba są szybkostrzelne a zarazem celne można nimi nabijać heady z bliska jak i strzelać z daleka. Co do snajpy to pewnie Chey-Tac M200. Pistolet to dla mnie drugorzędny sprzęt dużo nim nie nawojujesz więcej ludzi załatwisz z kosy niż z pistoletu.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: S.K.I.L.L.: Special Force 2

Postprzez RadekNioch w 05 Sty 2014, 23:30

Ja na przykład w ogóle nie używam noży, pistolet zaś czasem mi się przyda. RPK przydaje się bardziej na nieco dalszych, lecz nie snajperskich odległościach. Można nawet walić w ścianę obok osłony wroga, a gdy ten się wychyli to po prostu dostaje którymś pociskiem w głowę.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: S.K.I.L.L.: Special Force 2

Postprzez Kalashnikov w 06 Sty 2014, 00:39

Ja gram m4, bo ma dobry zasieg, duza szybkostrzelnosc no i celnosc daje rade. Nwm jak mozna grac strzelbami lub snajperkami moze tak pisze, bo nie ogarnialem. A sama gra w miare niezle sie prezentuje, ale za bardzo przypomina CSa.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu.
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 32 gości