Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez KOSHI w 07 Gru 2013, 19:56

Miałem wpisać to w temat Co was wpienia... ,ale wziąłem to na miękko, a ch*j :E . Cieszy mnie, kiedy kolejny pseudo literat, który pisze przeciętne albo mierne opowiadania, zabiera się za recenzję innego, marnego opowiadania swojego kolegi (albo i nie) i rżnie cwaniaka od literatury. Jakież to radośnie żałosne. Przyganiał kocioł garnkowi... Maść na ból dupy mi nie potrzebna, dziękuje, pisanie zarzuciłem dawno temu, leję na ten dział ciepłym moczem i nie pisać mi, że się żalę. Mam to przy ch...
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi, Tormentor, StalkerCell, Realkriss, Royaliste,
Negative Microtus.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: Wczoraj, 06:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gizbarus w 08 Gru 2013, 22:57

Mnie z kolei cieszy wczorajsza wygrana w karty. Dwukrotna. Do tego obalona ze znajomymi flaszka Gorzkiej Miętowej. Wieczór idealny :E
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Microtus w 09 Gru 2013, 13:05

KOSHI napisał(a):Miałem wpisać to w temat Co was wpienia... ,ale wziąłem to na miękko, a ch*j :E . Cieszy mnie, kiedy kolejny pseudo literat, który pisze przeciętne albo mierne opowiadania, zabiera się za recenzję innego, marnego opowiadania swojego kolegi (albo i nie) i rżnie cwaniaka od literatury. Jakież to radośnie żałosne. Przyganiał kocioł garnkowi... Maść na ból dupy mi nie potrzebna, dziękuje, pisanie zarzuciłem dawno temu, leję na ten dział ciepłym moczem i nie pisać mi, że się żalę. Mam to przy ch...


Zacznijmy od tego, że nie lata Ci to koło uja bo byś tego nie pisał. Przesadzasz i to mocno z reakcją. To nie jest forum poetyckie czy literackie, pisze tu dużo młodziaków i nie ma co wymagać, że zaraz będzie tu Bóg wie co.
A, że piszą sobie recenzje (mają do tego pełne prawo) do tego o gustach się nie dyskutuje, jednemu coś podpasuje innemu nie. Grunt żeby tych opinii było trochę. Jest sporo fajnych opowiadań a na pewno ciężko jest się czasem w każde zagłębiać i pisać recenzje. Na pewno trzeba mieć czas. Szkoda, że kładziesz lachę bo Twoje recenzje były rzeczowe, a i wyłapywać błędy potrafisz czego ja na przykład jako dyslektyk nie umiem i umieć raczej nie będę, bo lecę po tekście i po prostu nic (no chyba, że jakiś armagedon) nie zauważam.

Więc ja radzę więcej dystansu do tematu. I tak dziw, że Ci ludzie piszą jak czasem ktoś rypnie recenzje to można się pod ziemię zapaść. Więc moim zdaniem zamiast po ludziach jeździć trzeba im tłumaczyć, żeby się trochę oczytali i czytali to co sami piszą. Dział literacki na tym forum to i tak jeden z ciekawszych działów i faktycznie twórczy ;) Ja tam się cieszę, że skrobią nawet chłam bo to co poniektórych oderwie od grania. Nie od razu Rzym zbudowano, może jak ktoś napisze lipę to za 5 czy 10 razem się otrzaska.

Kończąc offtop to cieszy mnie nowiutki Sezon Burz Sapola, mimo rożnych opinii przeczytam z przyjemnością ;)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)

Za ten post Microtus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SkullDagger, The Witcher, Tajemniczy, KOSHI, Universal.
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Co was cieszy?

Postprzez Woland w 09 Gru 2013, 19:26

Kiedy wkręcę moją matkę w coś.
Moja mama poszła spać, miałem ją jak będzie budzik obudzić.
To ją budzę i mówię że Rosja wkroczyła na Ukrainę i jest wojna i ona serio póki co myśłi że jest wojna Rosji z Ukrainą.
Taka mała rzecz a cieszy.
Image
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Co was cieszy?

Postprzez Tormentor w 09 Gru 2013, 19:43

A ona w odwecie obudzi Cię jutro rano i powie, że nauczycielka dzwoniła i nie zdałeś z fizyki. :E
Image

Za ten post Tormentor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi, Woland, Terminus, vandr, ZiomB, Gro3a, Kudkudak, KOSHI.
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 09 Gru 2013, 23:50

Cieszy mnie bardzo, że wreszcie przetestowałem CyMkę 0.48, którą zamówiłem kilka dni temu. Jestem zadowolony z zakupu, ale muszę wymienić akumulatorek i tłok, bo ma trochę wyrobione zęby. No fakt: używka, ale ważne, że działa. Cieszy mnie też fakt, że po kilku dniach wolnego wracam do pracy, bo te siedzenie w domu, ze względu na pogodę mnie dobija. Co innego gdyby było lato ;)
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez marcel w 13 Gru 2013, 23:49

Nowy rok przywitam w Budapeszcie. :)

A także pani w okienku na Centralnym, która najpierw bachnęła się podczas przybijania stempelka na biletach, czym uwięziła mi kupę kasy ("Zwrócimy w przyszłym tygodniu!") a potem płonąc wstydem PRZYPOMNIAŁA SOBIE o promocji na bilety na inny pociąg... I wychodzi na to że pojadę za pół ceny. :D
>>> Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput. <<< ~ Ernest Scribbler
marcel
Opowiadacz

Posty: 436
Dołączenie: 31 Lip 2007, 17:48
Ostatnio był: 29 Paź 2020, 15:47
Kozaki: 193

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adam w 13 Gru 2013, 23:58

Ogólnie cieszą mnie studia. Jest to (jak na razie) najlepszy okres w moim całym życiu, jeżeli chodzi o szkoły i spędzanie czasu. Poznaje się nowych ludzi, jest jakoś swobodniej, czuje się tą wolność, ludzie inaczej Cię postrzegają. :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was cieszy?

Postprzez pan kozaq w 14 Gru 2013, 10:38

Mnie cieszy to, że dziś otrzymam lekko używane RK-02 (ok 300 kulek przebiegu). Mam nadzieję, że pociągnie jak najdłużej :)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 09:41
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Co was cieszy?

Postprzez Terminus w 16 Gru 2013, 16:14

Mnie cieszy jak na jakimś portalu internetowym natłok reklam jest taki, że wyskakujące okno z reklamą zasłania całkowicie ekran z video na którym oczywiście leci też reklama, która musi poprzedzić właściwy film.
Nic tak jak to nie zachęca do zamknięcia przeglądarki ;-)

[tak tak wiem, że są adbloki itp.]
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was cieszy?

Postprzez M3Fis70 w 18 Gru 2013, 15:12

Śmieje się płacząc, sam nie odpowiedziałbym na wszystko ale jednak...


A teraz znalazłem jeszcze to:
http://demotywatory.pl/page/2?rnd=24236
gra z serii "znajdź różnicę" :E
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Co was cieszy?

Postprzez Tormentor w 20 Gru 2013, 16:55

Wczoraj pod wieczór miałem parę spraw do załatwienia, musiałem się zmieścić w godzinie bo lada moment trzeba iść do pracy na noc. Wchodzę do klatki z kumplami i postanowiłem sobie na telefon zerknąć. Miałem wyciszony i patrzę sobie jakiś nieznany numer do mnie dzwonił. Kumple piwka w reklamówkach, a ja zaraz muszę w chatę iść. Szpetnie dosyć. Akurat doładowałem konto na komórce to stwierdziłem, że oddzwonię i tu nagle:
-Dzień dobry, pan się nazywa tak i tak bla bla bla?
-Tak
-Dzisiaj i jutro ma pan wolne, bo dzisiaj nie ma produkcji. W poniedziałek proszę przyjść na drugą zmianę, do widzenia.

Zakończyłem rozmowę i wykonałem taniec radości. Po czym udałem się do żabki, żeby móc czym zalać bak. Czy może być piękniej? :caleb:
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość