Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 29 Lis 2013, 15:33

Widziałem to już wcześniej, na razie się nie napalam (jeszcze ;)) chociaż nie ukrywam, że czekam na nowego Fallouta i fajnie byłoby, gdyby nie okazał się niewypałem. Cieszy mnie fakt, że powróci ThreeDog i mam nadzieję, że usłyszę głos Skiby w stylu: "Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spier***ać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." :D

EDIT: Obsidian tego nie zrobi, mimo, że chłopaki by chcieli (wspominali o tym jakiś czas temu) bo ciotka Beth zagarnęła wszystko (dla jednych niestety dla innych stety)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Reklamy Google

Re: Fallout

Postprzez Terminus w 29 Lis 2013, 15:36

Aha. Czyli nie ma na co czekać. Tym razem Skyrim +guns? Może akcję przeniosą na Alaskę, żeby wykorzystać lanszaft? :E
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Fallout

Postprzez Cromm Cruac w 29 Lis 2013, 15:39

Bardziej dokładna analiza tej 'zapowiedzi' tutaj. Pojawiają się w niej nawet wątki polskie.
No nic, zobaczymy za 2 dni :D
Ostatnio edytowany przez Cromm Cruac, 29 Lis 2013, 15:42, edytowano w sumie 1 raz
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 28 Sie 2024, 16:45
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 29 Lis 2013, 15:41

Jakiś pół roku temu, lub jeszcze wcześniej, czytałem o tym jaką wizję mieliby ludzie z Obsidianu (chyba Feargus Urquhart się nazywa, czy jakoś tak) na temat nowego Fallouta - takie marzenia o nowym Fo. Obecnie Bethesda ma prawa do chyba F4 (może na kolejny numerek) i jakiś DLCków - dokładnie nie pamiętam.

EDIT: Terminus tu masz link na temat wizji Obsidianu: http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/12/and-heres-obsidians-idea-for-fallout-new-vegas-2/
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez meJKu w 29 Lis 2013, 15:44

Szkoda, że Fallout 3 był strasznie tandetny moim zdaniem ; ) Przy New Vegas nie wytrzymałem zbyt długo... Jakoś odrzucają mnie te nowe odsłony. Jeśli i kolejny Fallout ma być robiony na wzór swoich dwóch poprzedników to ja dziękuję. Wolę czekać na Wasteland 2.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 01 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: Fallout

Postprzez M3Fis70 w 29 Lis 2013, 16:52

Ja osobiście lubuję serię Fallout'a starą (tzn. 1-2) jak i tą nową (tzn. 3+-NV itd).
Każdy czeka na co innego, ja osobiście czekam na kolejną odsłonę Fo jak ZoMo na Solidarność.
A jeżeli mam mówić o NV to wprowadzili fajne nawiązania do starej serii, ale kołboje nie pasują mi raczej do uniwersum Fo, jednak Obsidian tak ładnie to skleił w jedną całość, że gram z przyjemnością.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Fallout

Postprzez Poldzer w 29 Lis 2013, 17:06

Mi niestety nie działa f3 :-( :chlip:. Za słaby proc chyba, launcher się uruchamia a potem cośtam.exe przestal działać.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1015
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 14 Lip 2024, 16:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Fallout

Postprzez Terminus w 29 Lis 2013, 17:16

Obsidian pociągnął universum Fallouta rozbudowując choćby historię Republiki Nowej Kalifornii i wprowadzając nową ciekawą frakcję jaką jest Legion zamiast tłuc do znudzenia konflikt Braterstwa Stali (zmarginalizowane w F:NV) i Enklawy (ilości homeopatyczne).
Kowbojskie klimaty mi jakoś nie przeszkadzały - w końcu to USA z całą swoją popkulturą. Nawiązań zresztą było dużo jak choćby postać R. House bardzo nawiązująca do Obywatela Kana'a.
Powiem, że chyba z całej gry najbardziej utkwił mi w pamięci dziennik Tułacza [dlc. Szczere serca].
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Fallout

Postprzez majorek22 w 29 Lis 2013, 17:25

Terminus, nie wiem, co ci się nie podobało w "trójce". Pasowała klimatem do poprzednich części. Dla mnie była nawet lepsza niż New Vegas. Wolę cięższą atmosferę i zakutych w pancerze wspomagane paladynów Bractwa niż kowbojów. Takie bardziej "falloutowe". Wiem, że NV było bliższe pierwszym dwóm częściom (o Tactics wypowiadał się nawet nie będę, bo twórcy powinni zostać oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości), ale w "trójce" bardziej odczuwałem klimat. No poza Three Dogiem. Nie cierpię kolesia.
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 29 Lis 2013, 17:30

Ten kombojski klimat to chyba największy minus F:NV moim zdaniem. Pasuje on do Falloutów i apokalipsy jak kwiatek do kożucha, no i ten bełkot Mr. New Vegas, na szczęście można go wyłączyć.
Co do nowego Fallouta - dowiemy się za 2 dni. Zobaczymy, chociaż coś mi mówi, że niewiele więcej będziemy wiedzieć, niż teraz.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.

Za ten post szczypiorofix otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dorian.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez Terminus w 29 Lis 2013, 17:33

W Trójce nie podobało mi się prawie nic :P
To czy pasowało do poprzednich części to już kwestia zupełnie subiektywna i nie ma sensu się spierać.
Podobnie jak z "ciężką atmosferą" - dla Ciebie jest ciężka dla mnie była raczej odpustowa (o dlc z Obcymi i na Alasce nawet nie wspominając).
Mi tabuny gości w pancerzach wspomaganych przewalające się po terenie na przemian z tabunami supermutantów przetykane osadami gdzie ludziki sobie żyją zupełnie się tym sąsiedztwem nie przejmując jakiś nie pasowały.
Tactics dla mnie miało lepszy klimat - i znowu subiektywne odczucie.
Jedyne co F3 wniósł do serii to nowy modny krój pancerza i wielkiego robota z kreskówek ;-)
Chyba jedynie co do Trzechjamników jesteśmy zgodni.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Fallout

Postprzez majorek22 w 29 Lis 2013, 18:04

Dobra, przyznaję, że statek obcych i ta walka na Alasce posysała. Ale Dzióra i Point Lookout były świetne.
Może "ciężka atmosfera" to złe określenie. Bardziej ponura niż NV, co bardziej mi pasuje do świata zniszczonego przez bomby atomowe.
Nie będę się spierał z tobą na temat odbioru gry. Dla mnie to dobra kontynuacja pierwszych Falloutów.
Wilk Morski Klanu Espadre

Za ten post majorek22 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive M3Fis70.
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości