[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 15 Lis 2013, 00:12

Czy ktoś może wie gdzie DOKŁADNIE jest serce kontrolera w Jantarze??? Znalazłem 1 w Agropromie dla Krugłowa, jego detektor zasygnalizował mi kolejne przy bramie do fabryki w Jantarze....ale za diabła czeskiego nie moge go wylookać.
Przetrząsnąłem dokładnie całą fabrykę kilkakrotnie i lipa, a wczytywanie save'ów tez nic nie pomogło ( na Agropromie owszem:)). Wie ktoś????
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 15 Lis 2013, 00:38

Serce Kontrolera na Agropromie jest w jeziorze, w okolicach betonowych bloków. Zrób sobie sejwa przed wejściem do jeziora, kucnij za pomocą Ctrl+Shift i lawiruj, w końcu trafisz.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 15 Lis 2013, 09:52

Wiem, serce kontrolera w Agropromie na bagnach znalazłem już.
Chodzi mi o DOKŁADNE położenie tego artefaktu na Jantarze. Przechodziłem
koło bramy fabryki na Jantarze i detektor Krugłowa zasygnalizował
znalezienie serca kontrolera. Przetrząsnąłem całą fabrykę, nawet znakazłem
2 inne drogie arty, ale SK ni w ząb ( nie byłem w lab X16 tylko).
Stad ponawiam moje pytanie z posta wyżej...thx
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 15 Lis 2013, 10:00

A.
Myślałem, że chodzi o Agroprom. Z lokalizacją tego artefaktu na Jantarze też miałem problem. Grałem w tego moda chyba 26 razy i ani razu nie udało mi się go odnaleźć.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 15 Lis 2013, 20:37

Sorry, ale będę upierdliwy w tym temacie. Analogiczną sytuację mam w Dziczy. Detektor Krugłowa sygnalizuje mi obecnośc serca kontrolera, oblazłem całą okolicę ( dom ze zniszczonym dachem i anomalią elektro w dole etc.), bardzo dokładnie, a serca nie ma nigdzie... :| Troche mnie ta sytuacja wpienia, bo potzrebuję konkretnych artefaktów - kryształów, a 2 oddałem Sidorowiczowi w innej misji. Czy poza Agropromem można jeszcze gdzieś dorwać art serce kontrolera? Może ktos pamieta gdzie spawn'uje się ono w Dziczy?
P.S. poza drobnymi męczącymi fragmentami Zew Monolitu Ukryte Ścieżki urywa dupsko ;). Nie dziwię Ci sie, że katowałeś go ponad 20 razy...
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 15 Lis 2013, 20:47

Tajne Ścieżki 2 są jeszcze lepsze. :) To rozwinięcie Zewu Gumolitu.

Z tego co pamiętam, to w Dziczy Serce Kontrolera spawnuje się w niedostępnym miejscu dla nas, czyli za betonową ścianą obok napromieniowanej hali, tej, którą widzimy zaraz po wyjściu z tunelu gdzie w podstawce siedziały najemniki i strzelali do nas, gdy wyszliśmy z Baru.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 19 Lis 2013, 16:47

Dorwałem serce kontrolera w Dziczy. Zespawnował sie przy 3 garażach, blisko napromieniowanej hali ;).
Mam pytanko: posiadam 4 części mapy schowka Siemnickiego. Idąc do Kabla w opcjach dialogowych nie ma żadnej mozliwości nawiązanie do schowka. Pojawiła się za to szansa otworzenia nowej ścieżki za 2 absoluty. I teraz moje pytanie: czy wskazówka co do schowka pojawi się dopiero po otworzeniu kolejnej ścieżki? Wyczytałem na forum, że Kabel może pomóc w znalezieniu schowka gdy posiadamy 4 części mapy...Jak to w końcu jest???
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez matius_007 w 19 Lis 2013, 16:55

mayer99 napisał(a):Dorwałem serce kontrolera w Dziczy. Zespawnował sie przy 3 garażach, blisko napromieniowanej hali ;).
Mam pytanko: posiadam 4 części mapy schowka Siemnickiego. Idąc do Kabla w opcjach dialogowych nie ma żadnej mozliwości nawiązanie do schowka. Pojawiła się za to szansa otworzenia nowej ścieżki za 2 absoluty. I teraz moje pytanie: czy wskazówka co do schowka pojawi się dopiero po otworzeniu kolejnej ścieżki? Wyczytałem na forum, że Kabel może pomóc w znalezieniu schowka gdy posiadamy 4 części mapy...Jak to w końcu jest???

Zacznijmy od tego czy wziąłeś zadanie na poszukiwanie schowka Siemieckiego od tego kolesia z wysypiska? Bo jeśli nie to nic tobie nie pomoże.Miałem ten sam problem grając w TŚ2 Final Update. Aby zadziałał skrypt dialogowy musisz mieć w PDA aktywne zadanie.
Awatar użytkownika
matius_007
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:36
Ostatnio był: 23 Cze 2018, 23:27
Miejscowość: Trojmiasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: -2

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Pangia w 19 Lis 2013, 17:02

mayer99 napisał(a):I teraz moje pytanie: czy wskazówka co do schowka pojawi się dopiero po otworzeniu kolejnej ścieżki? Wyczytałem na forum, że Kabel może pomóc w znalezieniu schowka gdy posiadamy 4 części mapy...Jak to w końcu jest???

no w życiu nie zgadniesz kto to napisał(a):informację o położeniu schowka możemy kupić od jednego z NPC-ów pod warunkiem, że posiadamy czwarty i ósmy fragment mapy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 19 Lis 2013, 18:11

Jasne. że posiadam zadanie na odnalezienie schowka w PDA. Jednak fragmenty mapy, które mam to: 1,2,3 i 8....
Pozostaje pytanie który npc sprzeda nam cynk o schowku...? Czy jest to Kabel?
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 31 Sie 2024, 22:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 19 Lis 2013, 18:20

Tak, on.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MajorDiegtiarov w 23 Lis 2013, 20:22

Witam otóż pobrałem zew monolitu ukryte z ścieżki z waszego downloadu i mój problem jest następujący otóż mam oddać chyba ostatni manuskrypt merwinowi przenosi mnie w tej chwili na dach jakiegoś budynku tam są dwaj najemnicy i o to chodzi ze ja, ledwo wyciągnę bron, a oni mnie zabijają co więcej nawet jak wyciągnę bron zabije, chociaż jednego polowa magazynka w głowę z l85A2, to tamten drugi jednym może dwoma strzałami z vintoreza zabije, o ile przy 2 manuskrypcie chyba ten problem rozwiązałem nie wskakiwać do teleportu tak tu się nie da tego przejść i moje pytanie tak ma być, czy to jakiś bug ze są takie obrażenia od broni z strony tych najemników, przy czym ja, żeby zabić jednego muszę wyladowac pol, o ile nie cały magazynek gram na poziomie początkujący, jeżeli, to pomoże jak np oglądałem filmy z zewu monolitu ukryte ścieżki na yt od NightCondoraPL, to u niego takich obrażeń bronie najemników nie zadawały
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 16 Kwi 2024, 20:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość