Respawn

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Respawn

Postprzez Dovak w 02 Lis 2013, 11:34

Witam. Czy NPC-ty w zewie odradzają się? Ostatnio na stacje Janów napadł kontroler (co on tam robił?) razem z dwoma pijawkami i kilkoma nibypsami. Siły Wolności szybko padły na glebe a resztki Powinności uporały się z tą inwazją po czym dobijali rannych z Wolności. Teraz na Janowie jest dość pusto... Czy pojawią się tam nowe jednostki? Czy może zawsze zostanie tak pusto? Gram na weteranie.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Reklamy Google

Re: Respawn

Postprzez Pangia w 02 Lis 2013, 13:21

Ktoś tam jeszcze może przyjdzie, ale nie musi. Zależy, z którą frakcją się skumplowałeś. Jak z Powinnością, to raczej już Wolność nie będzie się odradzać, a jak z Wolnością, to z czasem jeszcze przypląta się na Janów parę oddziałów.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Respawn

Postprzez Dovak w 02 Lis 2013, 14:20

Mam osiągnięcie "Przyjaciel Powinności". Oddział monoliciarzy też włączyłem do Powinności. Zawsze to jakieś towarzystwo na stacji będzie :P Mam nadzieje że nie za często będą takie ataki kontrolera.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Re: Respawn

Postprzez T-man w 02 Lis 2013, 15:39

Nie będą częste, bo to był moim zdaniem bug. Kontroler żeby tam dojść musiałby przejść pół lokacji, a nie sądzę żeby po drodze nikogo nie spotkał. Btw jak mogli zaatakować Janów? Przecież nie mogli wejść do środka, tak?
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Respawn

Postprzez Dovak w 02 Lis 2013, 15:51

Zaatakowali to złe określenie. Przechadzali się blisko stacji więc Powinność i Wolność poszli do boju. Czasem nawet zombiaki podchodzą pod same drzwi stacji.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Re: Respawn

Postprzez Pangia w 02 Lis 2013, 17:37

t_man napisał(a):Nie będą częste, bo to był moim zdaniem bug. Kontroler żeby tam dojść musiałby przejść pół lokacji, a nie sądzę żeby po drodze nikogo nie spotkał.

Jest to po prostu zj♥bany spawn w Zewie Prypeci, który bardzo często spawnuje mutanty bardzo blisko stacji Janów (uniemożliwiając dzięki choremu wymysłowi z chowaniem broni i rozwaleniu strefy bez broni 50 metrów od stacji skuteczne unicestwienie wroga) lub nawet bezpośrednio w budynku dworca. Ch♥j, jeśli to jakiś mutant, gorzej, jeśli tam będą zombie - z ich snajperską celnością masz całkiem spore szanse zginąć zanim zdołasz się za czymkolwiek ukryć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Respawn

Postprzez T-man w 02 Lis 2013, 17:45

No wybacz ale się nie zgodzę. W Zewie akurat Zombie mają celność na poziomie 5-10%. W Czystym Niebie potrafiły ze ~150m trafić w leżącego strzelca ale w CoP-ie tego nie ma.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Respawn

Postprzez Pangia w 02 Lis 2013, 18:02

Wywal Complete'a, on wszystko buguje :caleb:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Respawn

Postprzez T-man w 02 Lis 2013, 18:04

Hahaha jakaś Ty zabawna wietnamska rybko. Coś czuję że w CoPa albo nie grałeś, albo grałeś tak dawno że nie pamiętasz. Nie korzystam z Complete ani z żadnego innego moda.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Respawn

Postprzez Dovak w 02 Lis 2013, 18:12

Zaczynam sądzić że respawn mutantów jest trochę zrąbany w Janowie. Sytuacja sprzed chwili - wracałem z prypeci na stacje i co zobaczyłem? Kontroler wychodził ze stacji (tak, głównymi drzwiami) razem ze stalkerami. Stalkerzy go olali i poszli sobie a ja sam go zabiłem resztką amunicji do pistoletu. Jeśli chodzi o zombiaki to nie mają takiej celności w Cieniu Czarnobyla. Na prawdę musiałem dobrze się ukryć żeby mnie nie trafiali.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Re: Respawn

Postprzez Pangia w 02 Lis 2013, 18:22

t_man napisał(a):Coś czuję że w CoPa albo nie grałeś, albo grałeś tak dawno że nie pamiętasz.

Grałem już chwilę temu, ale pamięć mam dobrą. 95% tego, co piszę na forum nt. gry piszę z pamięci i jakoś niemalże zawsze mam rację :P Ja Ci mówię: najprędzej w grze zostaniesz zastrzelony przez zombie, ewentualnie przez bandytę z Makarowem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Respawn

Postprzez T-man w 02 Lis 2013, 18:24

Jaka wersja gry? Jak coś to ściągnij patch i po problemie.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości