Jak schować się do Kompleksu wentylacyjnego przed emisją...

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Jak schować się do Kompleksu wentylacyjnego przed emisją...

Postprzez xtro w 23 Paź 2013, 18:43

Cześć wszystkim
Mam pewien problem z jedną rzeczą.Otóż natychmiast po zabiciu chimery (zadanie "Nocne polowanie" ) ,pojawia się ostrzeżenie przed nadchodzącą emisją.Jak wiadomo,czasu na ukrycie się jest niewiele,a mapa pokazuje mi kryjówkę na terenie Kompleksu wentylacyjnego.Jednak nie mogę nigdzie znaleźć wejścia do niej...
Na pewno znajduje się gdzieś pod ziemią.Wydaje mi się,że chyba wejście do kryjówki znajduje się w tym okrągłym budynku z dziurawym dachem,jednak jak tam się dostać??
Próbowałem już kilkanaście razy,szukałem,skakałem-ale wszystko bezskutecznie,za każdym razem nie dam rady ukryć się przed emisją.
Jeśli będziecie chcieli,porobię screenshoty z gry .
Natomiast z góry serdecznie dziękuję za pomoc i wskazówki.
xtro
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 23 Paź 2013, 18:31
Ostatnio był: 30 Sie 2015, 09:17
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jak schować się do Kompleksu wentylacyjnego przed emisją

Postprzez Pangia w 23 Paź 2013, 18:45

„Oh God, get ready, here they come!”

O matko, ale głupie pytania potraficie zadawać. Łyknij napój energetyzujący i Herkulesa i pobiegnij na stację Janów - jak nie jesteś przeładowany, to nie masz prawa nie zdążyć. A jak nie masz czym się wspomóc, to idź na posterunek bandytów, tam będziesz mógł przeczekać emisję.
:

Propsy i „uścisk dłoni prezesa” dla człowieka, który odgadnie autora cytatu - kolorek jako mała podpowiedź


:arrowd:
Tam właśnie jest wejście do kompleksu, tylko że nie chciało mi się tego dokładnie opisywać :P
Ostatnio edytowany przez Pangia 23 Paź 2013, 18:53, edytowano w sumie 2 razy
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive xtro.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Jak schować się do Kompleksu wentylacyjnego przed emisją

Postprzez Gizbarus w 23 Paź 2013, 18:49

Ewentualnie ukryj się pod zawalonym tunelem kolejowym dwa rzuty granatem stamtąd, lub w budynku poniżej skarpy, patrząc na bazę bandytów na zachodzie.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Jak schować się do Kompleksu wentylacyjnego przed emisją

Postprzez xtro w 23 Paź 2013, 18:58

Wielkie dzięki za pomoc. ;)
xtro
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 23 Paź 2013, 18:31
Ostatnio był: 30 Sie 2015, 09:17
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości