Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez marcio199801 w 02 Wrz 2013, 12:15

Witam , tak jak w temacie , można mu sprzedać te dokumenty czy będą jeszcze ważne w ciągu dalszej gry . ?
marcio199801
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Sie 2013, 17:50
Ostatnio był: 23 Lut 2015, 22:29
Miejscowość: Płock
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: --
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Adam w 02 Wrz 2013, 12:25

Tak, możesz mu sprzedać. One były potrzebne tylko do odszukania kluczy i samochodu z sejfem.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez marcio199801 w 02 Wrz 2013, 17:42

A co mogę zrobić z PDA Morgana ?
marcio199801
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Sie 2013, 17:50
Ostatnio był: 23 Lut 2015, 22:29
Miejscowość: Płock
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: --
Kozaki: -2

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Adam w 02 Wrz 2013, 17:47

Tu masz wiele opcji. Możesz sprzedać Sowie, ale i którejś z frakcji. Wolności i Powinności. Bez względu której frakcji sprzedasz, będziesz miał dostęp do magazynu Powinności, który warto odwiedzić.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez kondotierfred w 05 Paź 2013, 16:11

marcio199801 napisał(a):A co mogę zrobić z PDA Morgana ?


Jest jeszcze jedna opcja. Daje dodatkową grę na Jantarze.
Bierzemy to zadanie u Sowy i robimy wszystko, aby Morgan przeżył. A się da, bo to zrobiłem.
Jest to opisane w temacie o PDA Najemnika.
Po walce idziemy do Morgana, siedzi na pięterku. Ruga nas, ale coś tam daje.
Spotkamy go następnie na stacji Janów. Ale w międzyczasie jest na nas polowanie. Po Janowie nie przejdziemy spokojnie. Nawet przy samej stacji.
Mamy wiadomość, że ktoś dał na nas zlecenie. Odwiedzamy parking. A tam spotykamy najemników wrogo nastawionych. Zabijamy. Może się zdarzyć, że wyręczą nas w tym mutanty. Jeden z najemników ma PDA ze zleceniem od Morgana. Wtedy idziemy do niego na rozmowę.
Przyjemnej gry!
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Adam w 05 Paź 2013, 16:29

Jaka dodatkowa gra na Jantarze? Pokaż jakieś screeny, ewentualnie filmiki z tych misji, bo jestem ciekaw.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Pangia w 05 Paź 2013, 16:53

Oj, już nie czepiaj się tak, Adam, później jest mowa o Janowie, a pamiętam, że seniorfred myli Janów z Jantarem :P
Chyba kiedyś wypróbuję ten patent z przeżyciem Morgana zwłaszcza, że wywołanie tej wersji transakcji jest zdecydowanie najłatwiejsze (po prostu po rozpoczęciu gry idziemy na Szewczenkę i zabijamy wszystkich - wtedy po dojściu na Skadowsk Sowa od razu powie nam o transakcji i zaproponuje nam udział jako jeden z ochroniarzy Morgana).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Adam w 05 Paź 2013, 17:00

Nie czepiam się, po prostu takie błędy są już niewybaczalne ;)

Wszystkich w sensie i Spartakusa i Kasteta?
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Pangia w 05 Paź 2013, 17:34

Nie. Jak masz zabić Kasteta, skoro siedzi na Skadowsku i nie wie, że w ogóle coś się dzieje?
Jak zaczynasz grę (znaczy się po kliknięciu „Nowa gra” :P), idziesz na Szewczenkę i zabijasz stalkerów tam przebywających (sześciu czy siedmiu, w tym Spartakus). Gdy to zrobisz, automatycznie tracisz możliwość zrobienia zadania z zasadzką (no bo nie ma na kogo się zasadzić), a jak pójdziesz do Sowy, to zaproponuje Ci on udział w transakcji - ten trzeci scenariusz (czyli ani na korzyść stalkerów, ani na korzyść bandytów). Nie pamiętam jednak, czy Brodacz i Sułtan też dają taką propozycję - kiedyś to przypadkowo odkryłem, jak sprawdzałem działanie jakiejś broni i tak sobie poszedłem wyrżnąć w pień załogę Szewczenki :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Adam w 05 Paź 2013, 17:40

To po cholerę twórcy to zrobili jak praktycznie 100% graczy za pierwszym przechodzeniem gry pójdzie od razu na Skadowsk...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez Pangia w 05 Paź 2013, 19:34

Żeby nikt im nie zarzucił, że niekonwencjonalne podejście do gry powoduje zablokowanie większości questów (bez transakcji nie dostaniesz PDA Morgana, które jest kluczowe dla późniejszych zadań z magazynem broni w Janowie - chyba, że chce ci się odpierać ataki najemników).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Sowa i sprzedanie dokumentow z konwoju

Postprzez kondotierfred w 06 Paź 2013, 15:57

Z Jantarem Adam ma rację. Nie powinienem się drugi raz pomylić, gdy chodzi o Janów, Jupitera i Jantar. Przepraszam. To różne gry.
Adam - napisałem przecież, że jest to w temacie o PDA Najemnika. Jest to 2 str w temacie. Screeny z takiej gry.
To ten z linka.
viewtopic.php?f=73&t=18008&hilit=PDA+Morgana&start=12
Sądzę, że zaspokoiłem Twoją ciekawość.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości