[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez nati20 w 01 Paź 2013, 19:00

Klucz do sejfu ma przy sobie jeden z renegatów którego musisz zabić gdzieś na bazie. Nie pamiętam jak się zwał.

Wintara można znaleźć na bagnach tam gdzie w podstawce, może znajdziesz gdzieś na zatonie, włącz alfy sobie bo oni mają dobre bronie. A egza powinności istnieje, a przynajmniej jest w encyklopedii jako obiekt występujący w modzie ale gdzie go dostać nie wiem. Lepsza jest egza świtu do nabycia u handlarza świtu. Lub w tym tunelu w jupiterze z tym dziwnym artefaktem i zadaniem na okresowe oddiaływania psi jest schowek sgm z egzą nie pamiętam jaką.
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez ramirez12 w 01 Paź 2013, 19:15

rozwalilem wszystkich reenegatow i przeszukalem , albo cialo zniklo albo nie wiem co moglo sie z nim stac bo przeszukalem kilka razy zwloki.
DonTheWolfVonPI zalacz sobie w opcjach sgm zdejmowanie pancerzy i znajdziesz cos dla siebie , ja np urzywam egzo najemnikow

hahahaha znalazlem i to co zobaczylem po wejsciu do x18 rozwalilo mnie pocalosci hehehehe nie spodziewalem sie czegos takiego :E :E :E :E
Awatar użytkownika
ramirez12
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 30 Sty 2013, 22:59
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 13:14
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 12

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Oziorski w 01 Paź 2013, 20:54

Może ktoś podać tytuły piosenek puszczanych na Skadowsku i w Janowie?
Awatar użytkownika
Oziorski
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 10 Lis 2012, 16:08
Ostatnio był: 28 Lis 2013, 22:40
Miejscowość: Twoja głowa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez nati20 w 01 Paź 2013, 20:57

Tak, chyba każdego to rozwaliło :E te bibliotekarze to jednak pestka, kilka granatów i po nich. Przyszły za mną na górę i schowałam się się w windzie a tam nie mogły mi nic zrobić, krążyły koło niej więc rzucałam im granaty.
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez ramirez12 w 01 Paź 2013, 21:19

ja je rozgonilem rozpylaczem ktory dostalem od zulusa:P fajna bron (sam jak bylem w wojsku to taka na stanie mialem:P stara dobra "pekaśka") ale wracajac do fabuly to mam problem ze schowkami dla Lukasa na terenie opuszczonej bazy , znalazlem na forum 3 kombinacje przypuszczalnych lokalizacji i nie mam w tych miejscach albo cos zle szukam. Znalazlem tylko jedna w kanale warsztatu tam gdzie w czystym niebie wujek jar siedzi , nati20 pamietasz gdzie ty mialas te schowki??
Awatar użytkownika
ramirez12
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 30 Sty 2013, 22:59
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 13:14
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 12

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez DonTheWolfVonPI w 01 Paź 2013, 21:21

Jaka jest najlepsza sniperka w SGM mam dodek z brońmi :P
Image
Awatar użytkownika
DonTheWolfVonPI
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 18 Cze 2013, 19:43
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 17:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez ramirez12 w 01 Paź 2013, 21:27

zdecydowanie karabin gausa , rozwala prawie wszystko 1 strzałem

PS uporalem sie juz ze schowkami dla Lukasa
Awatar użytkownika
ramirez12
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 30 Sty 2013, 22:59
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 13:14
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 12

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez nati20 w 01 Paź 2013, 21:35

Jeden w tym garażu z kanałem do naprawia aut, leżał na deskach położonych na kanale. Drugi był w przepołowionym betonowym kręgu obok tej dziury z anomaliami chemicznymi.
Trzeci w budynku bazy, stojąc w wejściu twarzą do środka był w lewym końcowym rogu za filarem, koło nich stały skrzynki jakieś.

Może też być w tym budynku gdzie siedzibę miał handlarz gdzieś na samym dole (pod ziemią)

Edit: to dobrze ;)
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Oziorski w 03 Paź 2013, 15:57

Mógłby ktoś napisać jakie są nowe questy na Zatonie?
Awatar użytkownika
Oziorski
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 10 Lis 2012, 16:08
Ostatnio był: 28 Lis 2013, 22:40
Miejscowość: Twoja głowa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez DonTheWolfVonPI w 03 Paź 2013, 17:00

Mam problem z misją "Priorytety Klanu: usupełnij schowek klanu" czym ja je mam uzupełnić oprócz tych kombinezonów?
Jak odeszłem z Powinności to teraz Włóczęga mnie nie lubi i jest na czerwono a reszta powinności mam na zielono
I nie wiem czy tak powinno ale karabin gaussa jest na sprzedaż u sowy i hawajczyka
Image
Awatar użytkownika
DonTheWolfVonPI
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 18 Cze 2013, 19:43
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 17:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez ramirez12 w 03 Paź 2013, 17:53

na pierwsza : przeczytaj dokladnie opis zadania , tam jest napisane co trzeba wlazyc do schowka (abakana , apteczke wielesa leki popromienne , ammo do abakana i cos tam jeszcze)
na drugie : nie mam pojecia czemu wluczega jest na czerwono ale powinienes najpierw go zwerbowac do swojej grupy (na wyprawe do prypeci) a dopiero odejsc z powinnosci , teraz juz nic nie poradzisz na to , zostaje wczytanie saeva
na trzeci : to ze jest u sowy i u hawajczyka gaus to w tym modzie jest normalne

do oziorski : jest duzo nowych zadan , np po przyłaczeniu sie do bandytów i kilka na samym skadowsku mozna dostac.


ja mam takie pytanko , po co sa te beczki z paliwem do miotacza ognia ?? jest w grze gdzies miotacz plomieni?? jesli tak to napiszcie jak go zdobyc
Awatar użytkownika
ramirez12
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 30 Sty 2013, 22:59
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 13:14
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 12

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez DonTheWolfVonPI w 03 Paź 2013, 18:03

Ja nie miałem nic napisane co mam włożyć do tych schowków.
Do każdego mam włożyć takie same rzeczy?
Image
Awatar użytkownika
DonTheWolfVonPI
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 18 Cze 2013, 19:43
Ostatnio był: 07 Gru 2018, 17:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości