Zew Prypeci, wczytywanie gry

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Zew Prypeci, wczytywanie gry

Postprzez laura1 w 26 Wrz 2013, 15:28

Gdy wczytuję ostatni zapis lub przechodzę z np. zatonu do skadowska czy ze skadowska do prypeci muszę czekać ok 40 min zanim się załaduje. Ogólnie ta część działa mi nieźle więc nie wydaje mi się żeby mój komputer nie dawał rady, więc jaki może być tego powód?
laura1
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 23 Wrz 2013, 18:08
Ostatnio była: 02 Mar 2016, 11:39
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci, wczytywanie gry

Postprzez frosth w 26 Wrz 2013, 18:17

Też tak miałem, widocznie nie masz włączonego trybu Turbo w magnetofonie. Powinien być drugi kabelek podłączasz go pod wejście joysticka i będzie działać. Drugim wyjściem jest zakupienie stacji dyskietek. Trochę lansu na dzielni i ta szybkość.

Pozdrawiam

PS Czy wcześniej działało lepiej, czy inne części działają lepiej czy przeinstalowałeś grę, jaki patch może spróbuj przeisntalować system i w ogóle jaki system a najlepiej użyj wyszukiwarki. Daj chociaż jakiś punkt zaczepienia nikt tu nie ma magistra z kryształowej kuli.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Zew Prypeci, wczytywanie gry

Postprzez laura1 w 27 Wrz 2013, 21:37

Grę mam oryginalną . Mam system windows 7, procesor 1,86GHz, grafika NVIDIA GeForce 8600 GT. 1 i 2 część działały bezbłędnie.

Za ten post laura1 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SkullDagger.
laura1
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 23 Wrz 2013, 18:08
Ostatnio była: 02 Mar 2016, 11:39
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości