S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci z modem czy bez?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci z modem czy bez?

Postprzez Kudkudak w 10 Lut 2013, 11:39

Przejdź sobie grę czystą - po ukończeniu CoP pomyśl, co Ci nie przypadło do gustu, a co byś chciał zobaczyć nowego. Następnie poszukaj odpowiedniego moda.

Co do mnie, polecam Ci Frosty Wind - znajdziesz go w dziale modyfikacji. Daje naprawdę sporo klimatu, zmieniony HUD, tekstury, a najbardziej spodobał mi się motyw szronu na masce. W tym modzie dobre jest też...a co Ci będę truł, jeśli jesteś ciekawy pobierz ;)

:

Jedynym mankamentem jest celownik zalewający się z otoczeniem, ale pewnie jakoś da się temu zaradzić. Ja gram z normalnym i jakoś mi idzie :caleb:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci z modem czy bez?

Postprzez VortEx w 12 Lut 2013, 13:53

Zew jest spoko bez modów ale jak już to Complete, albo inne ale ważne żeby były stabilne.
Image

Za ten post VortEx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cienki.
Awatar użytkownika
VortEx
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 12 Lut 2013, 13:26
Ostatnio był: 24 Kwi 2013, 14:54
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci z modem czy bez?

Postprzez Cienki w 26 Cze 2013, 20:00

Jeśli grasz pierwszy raz proponuje zainstalowac moda AtmosFear3.
Dodaje nowe dzwięki i poprawia tekstury.
Cienki
Awatar użytkownika
Cienki
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 26 Cze 2013, 18:41
Ostatnio był: 31 Gru 2013, 20:33
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: -1

Re: S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci z modem czy bez?

Postprzez StalkerCell w 26 Cze 2013, 20:10

Radziłbym ci zagrać co najmniej pierwszy raz bez jakiegokolwiek moda. Dlaczego? A no jak najpierw zagrasz np. w moda SMRTER, to w grze bez tego moda rozczaruje cie brak tych rzeczy, co były w modzie.

Powodzenia w przejściu gry! :D
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci z modem czy bez?

Postprzez Gertgar w 26 Cze 2013, 21:03

Koniecznie pobierz moda, a dokładnie dwa mody tj.: Absolute Nature 3 ( viewtopic.php?f=77&t=8660 ) oraz AtmosFear 3 ( viewtopic.php?f=77&t=7584 ). AN3 pobierz sobie koniecznie w najnowszej wersji, tej zmieniającej mapy tj. dodającej więcej drzew itp. Mody nie wpływają na fabułę ale poprawiają grafikę, a jak wiemy ta oryginalna z Zewu jest już trochę przestarzała.

A co do moda z serii Complete to ten do Zewu jest tragiczny i niewiele zmienia, także jak chcesz mieć 'czystego' stalkera z lepszą grafią to tylko i wyłącznie AN3 i AF3
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości